ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید (خوب یا بد)

مدتی است که استفاده از رنگ های ترکیبی در دکوراسیون خانه و محل کار طرفداران زیادی پیدا کرده است. به کارگیری درست رنگ های هم طیف و یا در کنار هم قرار دادن رنگ های مخالف برای ایجاد تضاد، جذابیت خاص و ویژه ای را به وجود می آورد. کابینت های سفید و مشکی از دیگر مدل های شیک و زیبایی می باشد که امروزه بسیار مورد توجه واقع شده است. تضاد این دو رنگ همیشه مورد توجه بسیاری از افراد بوده است. قرار گرفتن رنگ سفید در کنار رنگ مشکی تضاد بسیار قشنگی را شکل می دهد که می تواند زیبایی دکوراسیون آشپزخانه تان را دو چندان کند. این نوع کابینت ها برای هر سلیقه ای مناسب است، چرا که با هر دکوراسیونی همخونی دارد. بسیاری از افراد این مدل کابینت ها را در خانه  های مدرن و یا مینیمالیستی استفاده می کنند. 

 

ترکیب کابینت سیاه و سفید

 
دقت داشته باشید که کابینت های سفید مشکی چشم ها را اذیت نمی کند و هیچگاه هم قدیمی نمی شوند. این دو رنگ فضا را بسیار دلباز و زیبا نشان می دهد.
 

کابینت های سفید مشکی مات یا براق

 
با توجه به سلیقه و دکوراسیون مورد نظر می توانید کابینت های سفید مشکی را به صورت مات یا براق انتخاب کنید که هر یک نیز ویژگی و زیبایی و جلوه ی منحصر به خود را دارد. استفاده از رنگ های مات باعث احساس آرامش می شود و در آشپزخانه هایی که محیط بزرگتری دارد زیبایی خیره کننده ای را به وجود می آورد. اما به این نکته دقت کنید که برای تمیز کردن این سطوح باید کمی بیشتر زمان بگذارید. روکش کابینت های براق معمولا هایگلاس و یا پلی گلاس می باشد. تمیز کردن این سطوح از سطوح مات راحت تر و زمان کمتری می برد.
 
کابینت مدرن سفید مشکی مات
 
 کابینت ها با روکش پلی گلاس از کابینت هایی با روکش هایگلاس براق تر و قیمت آن ها نیز بالاتر می باشد. کابینت های هایگلاس به دلیل ویژگی براق بودن آن ها بسیار شفاف دیده می شوند.
روشنی رنگ سفید باعث شده تا نور را به راحتی بازتاب دهد، به همین دلیل فرقی ندارد که آن را بصورت مات و یا براق سفارش دهید. این خاصیت رنگ سفید موجب بزرگ و روشن دیده شدن آشپزخانه می شود. اما نکته ای که بهتر است به آن توجه شود این است که روشنایی و بازتاب نور در کابینت های سفید براق بیشتر از مات است اما هر کدام زیبایی خاص خود را دارد. معمولا برای روکش این کابینت ها از ورقه های ام دی اف و ملامینه سفید و مشکی استفاده می شود. اگر درخشش و روشنایی برای شما اهمیت بسیاری دارد می توانید به سراغ کابینت های پلی گلاس و یا هایگلاس رفته و آن ها را انتخاب کنید که با انعکاس نور، زیبایی دلخواه شما را به وجود می آورد. فقط در رنگ مشکی آن باید مواظب رد انگشتان و لکه های ایجاد شده باشید. اما یکی از مزایای مهم کابینت های مشکی دیده نشدن خط و خش ها می باشد.
 

ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید

مزایای کابینت های سفید مشکی

شاید شما هم جزو کسانی باشید که به مد و بروز بودن اهمیت می دهید، در این صورت باید بگویم که کابینت های سفید مشکی هیچگاه قدیمی نمی شوند و شما را نیز خسته و دل زده نمی کنند، این یکی از مزایای این مدل کابینت آشپزخانه است. از دیگر ویژگی های آن می توان به همخونی داشتن با تمامی رنگ ها اشاره کرد، یعنی اگر شما از وسایل های دکوری و یا وسایل های رنگی آشپزخانه استفاده می کنید، جلوه ای زیبا دارد.
همخونی داشتن رنگ سفید و یا مشکی در کنار خیلی از رنگ های دیگر نمی شود چشم پوشی کرد، اما باید بگویم که زیبا و خاص ترین ترکیب قرار گرفتن رنگ سفید در کنار رنگ مشکی می باشد که می تواند فضای دل انگیز و دلپسبی را برای شما به وجود بیاورد.
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -1
 

استفاده های کابینت های سفید مشکی در آشپزخانه های کوچک

در آشپزخانه های کوچک می توان از ترکیبات مختلفی برای روشن و دلباز دیده شدن استفاده کرد که در ادامه به آن ها می پردازیم. اگر دقت داشته باشید در ابتدای ورود به آشپزخانه اول کابینت هایی که به دیوار نصب شده اند به چشم می آیند، به همین دلیل می توانید آن ها را سفید انتخاب کنید تا آشپزخانه بزرگ و روشن به نظر برسد و سپس رو کابینتی ها را به رنگ مشکی انتخاب کنید. به این ترتیب بهتر است در آشپزخانه های کوچک بیشتر از رنگ سفید استفاده شود تا فضا کوچک و دلگیر به نظر نرسد.
 

ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -2

تاثیر نورپردازی در جلوه ی کابینت های سفید مشکی

نورپردازی در آشپزخانه هایی که از کابینت های سفید مشکی استفاده شده از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که با نورپردازی درست و حرفه ای در آشپزخانه می توانید جلوه ای بسیار زیبا و دلنشینی را به وجود آورید. همانطور که در قبل هم اشاره کردیم، رنگ سفید خاصیت بازتاب کننده عالی برای نور دارد که موجب روشن دیده شدن محیط آشپزخانه می شود. نقطه ی مقابل این رنگ مشکی می باشد که بر خلاف رنگ سفید نور را جذب خود می کند و کمی از آن را بازتاب می دهد. اگر کمی فکر کنیم به این نتیجه می رسیم که این دو رنگ با وجود تضاد زیبایی که دارند، می توانند مکمل خوبی نیز برای هم باشند.
 

ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -3

قیمت این کابینت ها

یکی از مشخصه هایی که برای همه ی افراد در هنگام خرید دارای اهمیت می باشد قیمت آن می باشد. قیمت کابینت های سفید مشکی به بسیاری از موارد مانند جنس ام دی اف، نوع و جنس روکش و ... آن نیز بستگی دارد. کابینت های پلی گلاس از کابینت های هایگلاس و نوع های دیگر گران تر می باشد. با وجود اینکه کابینت های پلی گلاس و هایگلاس هر دو دارای سطح براقی هستند اما پلی گلاس براق تر است، زیرا جنس آن ضخیم تر و براقیت آن بیشتر می باشد.
 

تصاویری زیبا از کابینت های سفید مشکی در آشپزخانه

 
تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید حاصل به کارگیری هوشمندانه و حرفه ای کابینت های سفید مشکی در آشپزخانه می باشد.
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -4
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -6
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -9
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -10
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -11
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -13
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -14
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -15
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -19
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -20
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -21
 
ترکیب رنگ کابینت مشکی و سفید -21
 
 

 

 
 
  


 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)