دکوراسیون و کمد لباس

 ابتدا توصیه می کنیم اگر نمی خواهید بیش از اندازه برای دکوراسیون منزلتان هزینه کنید از یک دکوراتور (طراح دکوراسیون) در این راستا کمک بگیرید. مجموعه فضا گویا با بهره گیری از کارخانه مدرن، توان تولیدی بالا و تجربه 30 دهه فعالیت آماده طراحی و تولید و اجرای دکوراسیون منزل شما می باشد. 
گروه فضا گویا (بی پرت) در این 30 سال با طراحی و اجرای صدها پروژه لوکس در زمینه طراحی و تولید و اجرای  دکوراسیون داخلی ادارات، دکوراسیون داخلی منزل  و دکوراسیون تجاری و فروشگاهی، دارای سابقه ای درخشان  می باشد. همچنین این شرکت  یکی از مجریان شناخته شده در زمینه تولید و اجرای  پروژه های لوکس و بزرگ اداری  در سطح ایران می باشد.
اولویت نخست ما گوش فرا دادن به نیاز های مشتریان و سپس اعمال آنها در طراحی خلاقانه محیط و فضا می باشد، قدم بعدی تولید و اجرای نهایی پروژه به بهترین و حرفه ای ترین حالت ممکن و البته اقتصادی ترین حالت برای مشتریان عزیز می باشد.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن از گذشته فاصله می‌گیرد و سعی می‌ کند از قواعد آن پیروی نکند. از تزئینات دوری کرده و رو به سادگی می رود و اغلب تصویری بدون طرح و نقش های پیچیده ارائه می دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی معاصر

دکوراسیون "معاصر" آن‌چیزی است که اکنون تولید می‌شود، که در عین حال از هیچ قانون نوشته‌ای پیروی نمی‌کند و در هیچ سبک و روشی حتی در سبک مدرنیستی‌ نمی‌گنجد. در نتیجه دکوراسیون معاصر کثرت‌گرا و در عین حال با نگاهی به آینده شکل می‌گیرد.

طراحی دکوراسیون داخلی سنتی

این سبک راحتی و آرامش را به فضای خانه می آورد و آن را از هرج و مرج دور نگه می دارد. طراحی دکوراسیون به سبک سنتی القا کننده حس ثبات است به جزئیات توجه دارد و فضای دلنشینی را فراهم می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک

می توان گفت که سبک کلاسیک همان سبک سنتی غربی است که قدری رنگ و روی عصر معاصر را به خود گرفته است.  طراحی کلاسیک دل‌پذیر و جذاب است و یادآور تصاویر زیبا و سبک مجلل قرن‌های ۱۸ و ۱۹ میلادی است و گرما و راحتی خانه‌های کودکی‌مان را به یاد می‌آورد.

کمد لباس

کمد لباس یکی از ضروری ترین لوازمی است که در هر خانه یافت می شود و بخش مهمی از اتاق خواب را به خود اختصاص داده است. اما با کوچکتر شدن خانه های امروز داشتن کمدهای جادار کار آمد که جای زیادی هم اشغال نکند بهترین گزینه است. کمدها برای نظم بخشیدن به وسایل داخل اتاق خواب استفاده می شوند.
بهتر است برای اتاق خواب های کوچک از کمد ها با رنگ روشن استفاده کرد و یا کمد دیواری ها با قفسه زیاد برای اتاق خواب خود انتخاب کنیم تا بتوانید وسایل بیشتری را  در کمد قرار دهید.

انتخاب طرح دکوراسیون

طراحان ما ابتدا به  نیازها و اولویت های شما گوش می دهند  سپس با توجه به نیاز ها و علاقه شما مدل مناسب را به شما پیشنهاد می کنند.

محاسبه قیمت دکوراسیون

طراحان ما  پس از بازدید از فضای شما با توجه به نیاز و متناسب با درخواست شما  بهترین طراحی را برای شما انجام می دهند و همزمان با ارسال طرح محاسبه قیمت نیز برای شما ارسال می گردد.
 

در پنج مرحله سفارش دکوراسیون شما انجام می شود

۱انتخاب محل
   
۲بازدید و مشاوره
   
۳طراحی و محاسبه
   
۴ساخت
   
۵نصب و تحویل

فرم سفارش فوری

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه کابینت آشپزخانه، فرم روبرو را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)