مدرن ترین ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه 

امروزه بکاربردن رنگ های روشن در کابینت آشپزخانه و دکور آشپزخانه بسیار فراگیر شده. اما برای ایجاد فضایی دوست داشتنی و داشتن آشپزخانه ای مدرن با ترکیب رنگ مدرن باید نکاتی را در نظر بگیرید. رنگ های شاد، جذاب و گرم با همه ی زیبایی که دارند باید با ظرافت با یکدیگر ترکیب شوند.اگر تناسب را در بکاربردن رنگ های شاد رعایت نكنید حضور همین رنگ جذاب، فضا را بسیار آزاردهنده خواهند کرد. 
یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران و مشتریان فضا گویا انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای کابینت آشپزخانه می باشد و بارها با مطرح کردن سوال های متفاوت از کارشناسان فضا گویا در ارتیاط با ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه مدرن راهنمایی خواسته اند. اگر شما نیز در انتخاب یک ترکیب رنگ مناسب و مدرن دچار تردید شده اید و نمی دانید از چه الگویی ایده بگیرید در این مطلب همراه ما باشید. برای اینکه شما را با مدرن ترین ترکیب رنگ های کابینت امروزی آشنا کنیم از عکس برجسته ترین و زیباترین کابینت ها استفاده کرده ایم.

ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه
 
اغلب مردم به طراحی داخلی آشپزخانه اهمیت بیشتری نسبت به سایر فضاها می‌دهند. استفاده ماهرانه کابینت های استیل و هایگلاس قرمز ترافیک در این آشپزخانه منجر به خلق فضایی مدرن می‌‌شود. استفاده از این ترکیب رنگ فضای آشپزخانه را بسیار دوست داشتنی خواهد کرد.

ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه-2
 
همیشه به یاد داشته باشید رنگ‌هایی مثل سبز كه برق دارند باید در حداقل فضا استفاده شوند. کمتر کسی از رنگ سبز روشن برای کابینت ام دی اف خود استفاده می کند. استفاده از این رنگ با رنگ سفید که یک رنگ خنثی است از مدرن ترین و جذاب ترین ترکیب رنگ های متفاوت برای کابینت آشپزخانه می باشد.

ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه-3


 
رنگ کابینت بنفش ویولت یا بنفش تیره در سبك كلاسیك شناخته‌شده‌تر است. در واقع این رنگ در هر جایی استفاده شود فضا را مدرن می‌كند. استفاده از بنفش ویولت در سبك مدرن با دستگیر های استیل هم منجر می‌شود این سبك بیشتر به این سمت كشیده شود. در سبك مدرن رنگ بنفش ویولت در سطوح صاف‌تری استفاده می‌شود. این رنگ هم در کابینت ام دی اف و هم کابینت هایگلاس زیبایی خیره کننده ای خواهند داشت. 
بکاربردن رنگهای تیره با مقدار کمی رنگ روشن از محبوب ترین ترکیب رنگها از نظر طراحان امروزی هستند. در ایران ما نیز افراد عمدتا علاقه مندند از رنگ های تیره برای کابینت آشپزخانه ی خود استفاده کنند تا با سایر لوازم دکوراسیون داخلی بیشتر و بهتر هماهنگ شوند. اما با استفاده مقدار کمی رنگ روشن میتوان ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه را به یک سبک مدرن و امروزی تبدیل نمود.


ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه-5 

کابینت آشپرخانه مدل ترکیب رنگ زرد ومشکی

ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه-6

 کابینت خاکستری نارنجی

ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه-7

کابینت آشپزخانه سبزروشن و خاکستری 

ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه-8


همانطور که می بینید رنگ ملایم و روشن دیوارها در این تصویر فضایی آرام بخش ایجاد کرده است. صورتی  یکی از رنگ هایی است که در آشپزخانه زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. دو طیف صورتی که ترکیب خیلی زیبایی به فضای اتاق می دهند گلبه ای و صورتی کم رنگ است. این ترکیب هم به آشپزخانه جو تازه و شاد می دهد و هم ظاهری مدرن ایجاد می کند.

ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه-9


 
کابینت های قهوه ای همیشه طرفداران زیادی داشتند بطوری که در اکثر آشپزخانه های ایرانی کابینت قهوه ای به چشم می خورد. رنگ قهوه ای هیچگاه از مد نخوهد افتاد و طراحان همواره مدل ها زیباتر و ترکیب رنگ های دیدنی تری را با رنگ قهوه ای خلق می کنند. یکی از مطلوب ترین ترکیب رنگ ها ترکیب سفید و قهوه ای است. رنگ سفیذ در کنار رنگ کلاسیک قهوه ای جلوه بی نظیری پیدا می کند. با این ترکیب می توان ترکیب رنگ کلاسیک را به آسانی به روز کرد.
 

مطالب بیشتر

کابینت ساده، ! اما شیک و ارزان
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۲۱۹۳۶ بازدید
کابینت مشکی آشپزخانه- مزایا و معایب 
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۶۶۶۸ بازدید
خط تولید بی پرت161
۲ خرداد ۱۳۹۷ ۳۶۷۶ بازدید
ام دی اف مات در انواع رنگ ها
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۸۱۰۳ بازدید
کارگاه خدمات MDF
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۷۰۱۴ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)