طراحی کابینت بدون دستگیره-مدل های نو و شیک ایرانی

مدل کابینت بدون دستگیره

با توجه به ویژگی های طراحی کابینت بدون دستگیره، این کابینت ها محبوبیت بیشتری بین عموم به دست آورند، این کابینتها مزایای زیادی دارند از جمله ی این مزایا ظاهر مینیمالیستی، حداکترکردن فضای ذخیره سازی و کاربردی تر شدن کابینت ها می باشد. 

مدل کابینت بدون دستگیره


 ظاهر آشپزخانه با کابینت بدون دستگیره اگرچه مطابق قرن معاصر است، اما یادآور سبک باوهاوس در اوایل قرن بیستم است: ساده اما کاربردی، با طراحی هایی که بدون تزئینات و یا تزئینات خیلی کم مشخص می شود. امروزه داشتن کابینت های کاربردی در آشپزخانه های کوچک یک ضرورت است. انتخاب یک طراحی بی نظیر است که بخش های مختلف آشپزخانه را به زیبایی و کارآمدی هر چه تمام تر بنا می کند. 

مدل کابینت بدون دستگیره


 همانطور که از نام این کابینتها پیداست در این سبک تمام درب ها و کشوها فاقد دستگیره می باشند. گزینه های مختلفی برای طراحی وجود دارد. در تصویر بالا از استیل برای جدا کردن کابینت های بالایی و پایینی استفاده شده است. این یک فاصله یک شیار میانی برای انگشتان ایجاد می کند تا بتوان کشو های پایینی را به راحتی باز کرد. مزایای گرفتن پشت درب این است که شما لازم نیست جلوی کابینت را لمس کنید، بنابراین اثر انگشت شما روی کابینت نمی ماند.

مدل کابینت بدون دستگیره


 کابینت ایستاده و بلند دیواری: کابینت های دیواری و بلند نیز می توانند بدون دستگیره طراحی شوند. شیار های هم اندازه در بین کابینت اجازه می دهد انگشتان دست در بین آن قرار گرفته و کابینت باز شود. این فاصله به طور معمول یک اینچ (25 میلی متر) است.
انتخاب رنگ استاندارد برای شیارها از فولاد ضد زنگ، سفید یا سیاه است، اما شما می توانید آنها را به هر رنگ، از جمله تناژ تیره ی کابینت ها برای این کار استفاده کنید. لازم به ذکر است که این شیارها کمی از رنگ کابینت تیره تر به نظر می رسند حتی اگر با آن یکسان باشند.

مدل کابینت بدون دستگیره


 مزایای کابینت های بدون دستگیره آن را به بهترین انتخاب برای آشپزخانه کوچک مبدل کرده است. این فقط یک تاثیر بصری نیست، بلکه به طور فیزیکی نیز فضا را گسترش می دهد؛ زیرا نبود دستگیره ها فضای بیشتری را در اختیار افراد می گذارد. هیچ دستگیره ای وجود ندارد که بچه ها از آن آویزان شوند. باز کردن این درب ها برای کودکان سخت است. مخصوصا اگر شما قفل های کودک را انتخاب کنید.

مدل کابینت بدون دستگیره

جزیره ی آشپزخانه هم می تواند بدون دستگیره باشد. علاوه بر ایجاد سبک مدرن، این  طرح می تواند یک راهرو در اطراف جزیره ایجاد کند. شما می توانید یک میز با ارتفاع کمتر در اطراف جزیره ایجاد کنید تا آن را کاربردتر کند.

مدل کابینت بدون دستگیره

کابینتهای بدون دستگیره می توانند از جنش های مختلفی مانند ام دی اف، هایگلاس، ممبران، pvc و.. ساخته شوند. جنس هایی که برخی مات و برخی براق هستند. اگر نگران ایجاد اثر انگشت هستید می توانید از جنس های مات و رنگ روشن استفاده کنید. 

کابینت با درب فشاری

جک های کابیت یک سیستم بالابر برای آن ها به وجود می آورد. این جک برای کابینت هایی که در آن ها محدودیت ارتفاع وجود دارد بسیار مناسب است ، همانند کابینت بالای یخچال . جک ها دارای کاربری بسیار آسان هستند که قابلیت باز شو به صورت فشاری را دارا می باشد. 
طراحی آنلاین کابینت: وجود انواع جک ها و یراق آلات کابینت در مجموعه ی فضا گویا این امکان را به وجود آورده است که بتوانید کابینت دلخواه خود را در بخش طراحی آنلاین کابینت سایت بی پرت سفارش دهید. یراق آلات مورد استفاده توسط متخصصان این مجموعه از برترین و باکیفیت ترین یراق آلات جهان می باشد که با کمترین هزینه نصب و درب منزل شما ارسال می گردند. 
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)