مدل دستگیره کابینت سفید مطابق با دکوراسیون آشپزخانه

بهترین دستگیره برای کابینت سفید آشپزخانه

با وجود تنوع زیاد در دستگیره ها، انتخاب دستگیره مناسب برای کابینت ممکن است کمی گیج کننده شده باشد. ایده آل ترین اشپزخانه همیشه فقط به طرح، چیدمان و رنگ کابینت بستگی ندارد بلکه نوع، جنس، طرح و رنگ دستگیره نیز نقش موثری در زیبایی و کارآمدی آشپزخانه خواهد داشت. بسیاری از دستگیره های کابینت زیبا هستند اما مطمئنا تمامی آن ها برای دکوراسیون آشپزخانه ی شما مناسب نیستند. یکی از پر طرفدارترین کابینت ها، کابینت های سفید می باشد. از آنجا که کابینت های تماما سفید چشم ها را کمی خسته می کند انتخاب دستگیره مناسب کابینت سفید باید با دقت بیشتری انجام گیرد. انتخاب دستگیره کابینت ام دی اف سفید یا دستگیره کابینت هایگلاس سفید بستگی به دیگر جزئیات آشپزخانه مثلا صفحه روی کابینت (کانترتاپ) دارد.

مدل دستگیره متری کابینت سفید

دستگیره کابینت سفید

 
دستگیره های متری کابینت آشپزخانه در انواع سایزها و رنگها موجود می باشند. این دستگیره ها برای کابینت های مدرن و زیبا مناسب می باشند. کابینت های سفید بدون دستگیره هایگلاس یا کابینت های با دستگیره متری هر دو جز طرح های مینمال بشمار می روند زیرا هر دو طرح خط های موازی را به وجود می آوردند. این مدل دستگیره ها به صورت افقی بر روی کشو و به صورت عمودی بر روی کابینت متصل می شوند. محل قراگیری دستگیره کاملا سلیقه ای می باشد.

این دستگیره ها حتی می توانند تمامی طول کابینت را دربر گیرند.

دستگیره کابینت  سفید

انواع مدل دستگیره متری

 دستگیره کابینت  سفید

دستگیره  طلایی کابینت سفید

دستگیره نقره ای کابینت

 

 
مدل دستگیره کلاسیک کابینت سفید

کابینت سفید


استفاده از دستگیره های مدرن برای کابینت های کلاسیک ایده ی عاقلانه و جسورانه ای بنظر نمی آید. اگر کابینت شما از طرح های کلاسیک پیروی می کند بهتر است از میان دستگیره های کلاسیک یکی را انتخاب کنید. البته دستگیره هایی نیز هستند که هم جز دستگیره های مدرن می باشند و هم جز دستگیره های کلاسیک. برخی از دستگیره های سر گرد در این دسته قرار میگیرند.

در کابینت

کابینت سفید

کابینت قهوه ای

دستگیره ی طلایی کابینت سفید

دستگیره کابینت

کابینت سفید دستگیره طلایی


دستگیره های طلایی از جذابترین و پرطرفدارترین دستگیره ها برای آشپزخانه های سفید می باشد و آن را از یکنواختی خارج می کند. اما باید توجه داشته باشید که زمانی آشپزخانه ی شما به یک آشپزخانه ی مدرن و زیبا تبدیل می شود که برخی دیگر از اجزای آشپزخانه را نیز طلایی انتخاب کنید. دستگیره های طلایی برای کابینت های ام دی اف و هایگلاس مناسب می باشند.

کابینت سفیده دستگیره گلد 

دستگیره ی مشکی برای کابینت سفید

کابینت سفیده دستگره مشکی


کنتراست واقعی را در کابینت های سفید خود با بکاربردن دستگیره های مشکی احساس کنید. البته این طرح بیشتر برای کابینت های سفید و مشکی بکار برده می شود. هماهنگی میان کابینت های سفید مشکی با دستگیره ی مشکی بیشتر می شود و دکوراسیون آشپزخانه را نیز جذابتر می کند.
 
 
 

مطالب بیشتر

کابینت ممبران (Membrane) چیست؟
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۴۹۵۶ بازدید
ریل آرام بند کشو چیست؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۴۵۶۵ بازدید
مدل کابینت سلطنتی 2018
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۶۲۱۵ بازدید
کارکرد درب فشاری در کابینت
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۴۶۹۵ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)