جدیدترین مدل اپن آشپزخانه با کابینت ام دی اف

نمونه های جدید مدل اپن آشپزخانه  با کابینت ام دی اف

 

اُپن آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های آشپزخانه است که علاوه بر کابرد زیادی که دارد زیبایی منحصر به فردی به آشپزخانه خواهد داد. در گذشته اپن آشپزخانه با گچ درست می شد و روی آن صفحه قرار میگرفت اما امروزه نمونه های جدید مدل اپن آشپزخانه با کابینت ام دی اف برای افزایش فضای کاربردی  طراحی می کنند.
انواع مختلفی از اپن اشپزخانه وجود دارد که در شکل هندسی با یکدیگر تفاوت دارند. برخی از آن ها گرد و برخی دیگر مربع یا مستطیل هستند. محل قرارگیری اپن آشپزخانه در انتخاب نوع و شکل هندسی آن تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه شما را با انواع مدل اپن آشپزخانه از جنس ام دی اف آشنا می سازیم:

آشپزخانه با کابینت ام دی اف

این اپن کاربردی کوچک هم به عنوان میز و هم به عنوان کابینت ام دی اف اضافه در وسط آشپزخانه به کار گرفته شده است. استفاده از صندلی شیشه ای توهم فضای بزرگ را ایجاد کرده و آن را مدرن تر می کند. کابینت های ام دی اف قهوه ای و اپن آشپزخانه با کابینت های ام دی اف قهوه ای آن را کمی خسته کننده می کند که وجود صفحات کرمی آن را دلپسندتر می کند.

آشپزخانه با کابینت ام دی اف-1

مدل اپن آشپزخانه ی بالا نیز درست مانند طرح قبلی در وسط آشپزخانه قرار گرفته است. با این تفاوت که سینک ظرف شویی بر روی آن تعبیه شده و آن را کاربردی تر کرده است. امروزه در آشپزخانه با کابینت های کوچک از این سبک زیاد استفاده می شود. در این طرح فرگاز و ماکروفر در یک کابینت به صورت عمودی قرارگرفته اند تا از حداقل فضا حداکثر استفاده را در آشپزخانه کرده باشند.

آشپزخانه با کابینت ام دی اف-2

 میز آشپزخانه را در دل کابینت اپن آشپزخانه ی خود طراحی کنید تا تمامی افراد خانواده را در آشپزخانه به دور هم جمع کنید. اگر می خواهید از اپن به عنوان میز استفاده کنید صندلی های آن را در دل اپن به شکل زیر طراحی کنید.

آشپزخانه با کابینت ام دی اف-3

با طرح های مدرن اپن آشپزخانه ام دی اف هر چیزی امکان پذیر است. آیا می خواهید اجاق گاز و سینک ظرف شویی را در آشپزخانه ی خود پنهان کنید؟ با استفاده از اپن آشپزخانه ی مدرن این کار را انجام دهید. کابینت آبچکان نیز می تواند در زیر سینک قرار بگیرد و اپن آشپزخانه ی  شما را استثنایی کنند.

آشپزخانه با کابینت ام دی اف-4

 در نوع دیگری از طرح اپن آشپزخانه مشاهده می کنید به جای بیرون کشیدن اجاق گازو سینک ظروف شویی درب آن را برداشته و تا با گذاشتن دوباره ی آن یک اپن زیبا و مدرن داشته باشید. با این طرح ها سادگی را که از اصول اولیه ی داشتن اپن آشپزخانه ی مدرن است به منزل خود بیاورید.

آشپزخانه با کابینت ام دی اف-5

 طراحی کابینت اپن آشپزخانه  در هر طرح و اندازه ای که مدنظر دارید امکان پذیر است. در این طرح میز و اپن آشپزخانه با یکدیگر میکس شده و در عین حال از هم جدا هستند. تعبیه ی کشو نیز در این کابینتها امکان پذیر است. اگر آشپزخانه ی بزرگی ندارید صندلی های گرد بدون تکیه گاه می توانند به راحتی زیر میز ام دی اف شما جای بگیرند.

آشپزخانه با کابینت ام دی اف-5

طراحی آنلاین کابینت اپن آشپزخانه:


طراحی آنلاین کابینت بی پرت این فرصت را به شما می دهد که بدون داشتن تجربه، طرح دلخواه خود را پیاده کرده و مطابق با نیاز خود اپن ام دی اف یا هایگلاس بسازید و آن را در کمترین فرصت درب منزل تحویل بگیرید. کابینت ارسالی مطابق با نوع سفارش توسط افراد حرفه ای و با مواد درجه ی یک ساخته شده و به دست شما عزیزان می رسد 
 

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)