20 طرح کابینت آشپزخانه مستطیل شکل

 

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل

 

چیدمان و طرح کابینت آشپزخانه مستطیل شکل شرایط و قوانین مخصوص به خودش را دارد که در صورت رعایت این قوانین می توانید به آشپزخانه ی دلخواه و زیباخود دست یابید. در ادامه ایده هایی برای طراحی کابینت آشپزخانه مستطیل شکل به شما عزیزان معرفی می کنیم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.
در مقالات گذشته به بررسی طراحی کابینت l شکل پرداختیم. در این مطلب به بررسی آشپزخانه مستطیل می پردازیم. برخی اوقات ممکن است طراحی کابینت مناسب برای یک آشپزخانه مستطیل شکل و کشیده به یک معضل بزرگ تبدیل شود و شما را در مورد چیدمان کابینت  دچار مشکل کند همچنین هیچ فردی دوست ندارد که آشپزخانه اش به یک راهرو با عرض زیاد تبدیل شود. ترفندهای مناسبی برای طراحی کابینت های مستطیل شکل وجود دارد که اگر شما از این ترفندها به درستی استفاده کنید می توانید فضایی بی نظیر و شیکی را در آَشپزخانه بوجود آورید.
گالری ما شامل یک مجموعه بزرگ از آشپزخانه های مستطیلی زیبا می باشد.
مستطیل یکی از رایج ترین طرح های آشپزخانه است، بیشتر به این دلیل که اکثر خانه های مدرن از اتاق های مستطیلی تشکیل شده اند.
این مجموعه شامل تمام سبک های مختلف آشپزخانه، از سبک مدرن تا روستایی-معاصر است. 

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل

 به عنوان مثال، آشپزخانه فوق دارای کاغذ دیواری گلدار، کفپوش سنگ مرمر سفارشی و کابینت آشپزخانه با شکوفایی های ظریف است که در طرفین حک شده است.
بسیاری از آشپزخانه هایی که در این گالری برجسته شده اند، سبک دلپذیری هستند، که نمونه ای کامل از آشپزخانه های مستطیلی می باشند.
تعدادی از آشپزخانه ها با  استفاده از رنگ های پررنگ آورده شده اند، بنابراین شما می توانید ایده بگیرید که چگونه با استفاده از رنگ ها، طرحی جسورانه ای در آشپزخانه خود داشته باشید
امید ما این است که شما قادر به پیدا کردن ایده های مختلف در این گالری باشید.

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل


 
این آشپزخانه سفید طولانی دارای یک جزیره چوبی با پایه های حکاکی شده، پنجره های بزرگ و قفسه ساخته شده در انتهای فضای سمت چپ درب های فرانسوی است. کاشی های کلاسیک در دیواره ها، سبک کلاسیک را به این آشپرخانه آورده است.

 

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل قهوه ای


 
طرح این آشپزخانه مستطیلی کاملا کلاسیک است و دارای میزهای گرانیت خاکستری سبز، کابینت ام دی اف تیره و یراق آلات فولاد ضد زنگ می باشد. این یک طراحی عالی برای آشپزخانه دراز است.

 

 کابینت آشپزخانه مستطیل شکل سفید


 
این آشپزخانه مستطیلی مدرن از سبک مینیمالیستی پیروی می کند که با نکات طراحی های آسیایی مخلوط شده است و دارای کف های چوبی بسیار متنوع چند منظوره و لوازم آشپزخانه ضد زنگ است. بالای کابینت آشپزخانه مناسب برای نمایش اقلام گرانبها می باشد.

 

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل


 
آشپزخانه سفید دوست داشتنی با چند عنصر خانه های روستایی که برای دادن فضایی جالب تر به آشپزخانه اضافه شده اند. میزهای گرانیت سفید و خاکستری رنگ  تا فرش تیره و لوازم جانبی همگی تکمیل کننده رنگ سفید هستند. چند کشو و کابینت کوچک، فضای ذخیره سازی را افزایش می دهد.


کابینت آشپزخانه مستطیل شکل تیره 

 

کابینت های مدرن خیره کننده با دستگیره های خطی و رنگ قهوه ای سوخته. این طراحی یکی از کاربردی ترین طراحی ها برای آشپزخانه های مستطیلی است.


کابینت آشپزخانه مستطیل شکل نقره ای 

آشپزخانه مدرن دوست داشتنی با طبقه های روشن و تیره، کابینت خاکستری و میز گرانیتی. چراغ آویزطلایی و هالوژن های کوچک  به زرق و برق دار کردن آشپزخانه کمک کرده اند.

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل سیلور


 
آشپزخانه ی باریک با کابینت براق و لوازم کوچک و دستگیره های فولاد ضد زنگ. کاشی های قهوه ای تیره و براق به طراحی مینیمالیستی منجر شده اند. انعکاس نور توسط کابینت هایگلاس سفید براق به بزرگتر نشان دادن آشپزخانه کمک کرده است.

 

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل سفید


 
آشپزخانه مدرن با کابینت سفید و نورپردازی عالی، کفپوش چوبی و گیاه طبیعی. گل ارکیده ی واقع در آشپزخانه کمی عطر و بوی ارگانیک را به فضا آورده است.


 کابینت آشپزخانه مستطیل شکل

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل نقره ای

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل قهوه ای

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل کرم

کابینت سفید طوسی

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل سفید و کم

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل کرم روشن

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل نقره ای

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل شیری

کابینت آشپزخانه مستطیل شکل سفید
 

سفارش کابینت

 انواع طراحی های زیبا و مدرن برای آشپزخانه مستطیل شکل و کشیده را در این مطلب مشاهده کردید, امیدواریم با ایده گرفتن از این طراحی های شیک و جذاب بتوانید کابینت های متفاوت را در آشپزخانه ی منزل تان داشته باشید. برای طراحی این کابینت ها می توانید به بخش طراحی آنلاین کابینت سایت بی چرت مراجعه کرده و با بکارگیری ساده ترین ابزارها کابینتهای دلخواه خود را طراحی کنید.
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)