کشو کابینت- راهنمای خرید کشو کابینت

راهنمای خرید  کشو کابنیت  و دراور


کشو یک قطعه اصلی کابینت آشپزخانه و دراور برای هر آشپزخانه و اتاق می باشد و یک قطعه ی همه کاره است. کشو ها از مهمترین وسایل برای ذخیره سازی لباس، لوازم جانبی، لوازم آشپزخانه  و موارد شخصی روزمره هستند.
کشوکابینت می تواند در بسیاری از سبک ها، مواد و رنگ ها خریداری شود.  موارد زیادی است که باید هنگام خرید کشو کابینت مورد توجه قرار گیرد.

اندازه: یکی از اولین چیزهایی که باید در نظر داشته باشید فضای موجود برای قرار دادن کشو است. بسته به جایی که میخواهید کشو کابینت خود را قرار دهید، باید هر دو فضای کف و منطقه اطراف آن را در نظر بگیرید. 

 
کشو کوچک( بلند و کم عرض):

کشو

اگر فضای کمی برای گذاشتن کشو و دراور دارید راه حل مناسب برای شما کشو ام دی اف کوچکتر با ارتفاع زیاد است. کشوهای بلند و باریک با تعداد قفسه های بیشتر در حداقل فضا جای میگیرند. این دسته از کشوها برای کابینت ها ایده ال می باشند.

کشو بزرگ( کلاسیک):

کشو
یک کشو کلاسیک یک نسخه عالی برای اتاق خواب های بزرگ است. ما یک مجموعه عظیم از کمد ها و کشوهای کلاسیک ارائه می دهیم که با حداقل سه قفسه شروع می شوند. این کشوها که دارای طراحی عمیق و گسترده هستند یک راه حل ذخیره سازی ایده آل بشمار می روند. این کشوها اندکی پهن بوده و نیاز به فضای بیشتری برای نگهداری دارند.

کشو کابینت
  
 ما توصیه می کنیم ترکیبی از قفسه های  کوچکتر و بزرگتر را در یک کشو انتخاب کنید. این کشوها از قفسه های کاربردی و عالی برای سازماندهی وسایل می باشند. کشوهای بزرگتر برای نگهداری تمام لباسهایتان مناسب هستند و آنهایی که کوچک هستند مناسب برای نگهداری لوازم کوچکتر می باشند.
سامانه سفارش آنلاین دراور و کشو بی پرت دارای کارخانه ای به مساحت 4000 متر مربع است و برای تولید کشوهای مدرن و شیک از تجهیزات روز اروپا استفاده می کند. در کارخانه بی پرت بالغ بر 50 نفر پرسنل حرفه ای و کاربلد مشغول به کار هستند و کشوهای تولیدی پس از کنترل کیفیت، بسته بندی شده و در زمان مقرر به دست مشتری می رسد. 

 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)