کدام ترکیب رنگ کابینت برای آشپزخانه ی شما بهتر است؟

انتخاب ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت های آشپزخانه تاثیر زیادی بر روی دکوراسیون کل منزل دارد. هر رنگ چه از لحاظ بصری و چه احساسی  تاثیر متفاوتی بر روی ببینده می گذارد. ما در این بخش به نحوه ی انتخاب ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه می پردازیم و مهمترین نکات را به شما می گوییم.

ترکیب رنگ کابینت

بسیاری از صاحب خانه ها یک رنگ مخصوص را برای کابینت ام دی اف آشپزخانه خود را انتخاب می کنند - و این یک راه حل است که به خوبی هم کار می کند. اما کابینت های با دو رنگ متفاوت  می توانند تاثیر دیگری ایجاد کنند و تغییراتی که ایجاد کنند با سبک هایی مانند سبک کلاسیک سنتی یا مدرن سازگارتر باشد. در اینجا چند ایده برای ترکیب رنگ کابینت در آشپزخانه برای شما آورده ایم:
از تن دوم به عنوان یک تاکیید کننده استفاده کنید. بدان معنی که رنگ دوم برای برجسته کردن رنگ  اول بکار ببرید. برای این کار فقط یک قسمت کوچک را انتخاب کنید - به عنوان مثال یک میز ام دی اف انتخاب و از آن برای تست تغییر رنگ خود استفاده کنید. 

ترکیب رنگ کابینت-2

برای حفظ تعادل تلاش کنید. ترکیب رنگ هایی که زیاد با یکدیگر تفاوت ندارند  برای تازه کارها مناسبتر است.  برای انجام این کار چند ترفند طراحی وجود دارد. به جای انتخاب دو رنگ کاملا متفاوت (زرد و آبی)، تونالیت را در یک رنگ(زرد روشن و زرد تیره) انتخاب کنید. رنگ کابینت های پایین تر رنگ تیره تر و کابینت های بالایی را روشن انتخاب کنید. اگر می خواهید از دو رنگ مجزا استفاده کنید در مورد روشنایی و سبک آنها فکر کنید. رنگ های بسیار جسور و پر جنب و جوش نیاز به انرژی بصری بیشتری دارند و باید با یک رنگ خنثی متعادل شود.

ترکیب رنگ کابینت-3

همیشه از دایره رنگ استفاده کنید. انتخاب رنگ یک شاهکار حیرت انگیز است؛ به همین دلیل کتاب ها، مجلات، وب سایت ها و متخصصین اختصاص یافته به آن وجود دارد. اگر متعهد به ایجاد کابینت آشپزخانه با دورنگ هستید اما مطمئن نیستید که از چه رنگ هایی استفاده کنید، از یک ابزار ساده استفاده کنید: دایره رنگ. به طور کلی، رنگ های مجاور یا مشابه در دایره رنگ باهم همخوانی داشته و رنگ های تکمیلی در مقابل هم هستند.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)