کابینت گوشه- مدل های خلاقانه و کاربردی برای آشپزخانه های مدرن

مدل های خلاقانه از کابینت گوشه

یکی از روش های استاندارد برای انتهای کابینت ها، قرار گیری یک کابینت مانند سایر، در کنار دیوار یا گوشه است. زمانی که کابینت ها تمام می شوند یا دو کابینت به هم می رسند قرار دادن کابینت گرد یا نیم دایره زیبایی کابینت آشپزخانه را بیشتر خواهد کرد.
  این شش آشپزخانه روش های هوشمندانه ای برای پایان دادن به کابینت ها ارائه می کند. راه حل های متفاوت، انتخاب را برای شما آسانتر و عملی تر خواهد کرد.

 

 

کابینت گوشه

ایجاد انحراف در کابینت انتهایی به سمت راهرو با انواع کانترتاپ، امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر این، با این طراحی هیچ گوشه ی تیزی در آشپزخانه وجود نخواهد داشت تا برای شما مشکلی ایجاد کند.  این یکی از روش های خاتمه دادن به کابینت های آَشپزخانه می باشد.

کابینت گوشه

طراحی کابینت گوشه یکی از مهمترین قسمت های طراحی دکوراسیون آشپزخانه می باشد که در زیبایی و کاربردی تر کردن فضای آشپزخانه تاثیر زیادی دارد. یکی دیگر روش های طراحی کابینت گوشه، استفاده از یک کابینت با عمق کمتر می باشد. ورودی آشپزخانه بخشی است که باید در آن به راحتی رفت و آمد کرد. هر گونه کابینت دست و پا گیر در این قسمت باید به درستی حذف یا کمرنگ شود.

کابینت گوشه

یکی از کابینت های گوشه درست در کنار ورودی درب واقعا شده است. از آنجا که با انتخاب یک کابینت معمولی برای این قسمت، نصفی از ورودی بسته می شد طراح از این فرصت استفاده کرده و با یک راهکار خلاقانه برای کابینت گوشه، ظرافت را به آشپزخانه آورده است. احتمالا حذف این کابینت منحنی شکل امکان پذیر می باشد. اما وجود آن علاوه بر ایجاد مکانی برای ذخیره سازی بیشتر، آشپزخانه را زیباتر کرده است .

کابینت گوشه

در اینجا از یک روش قدیمی برای طراحی کابینت ورودی آشپزخانه استفاده شده است. پایان دادن به این شکل، ورود و خروج به آشپزخانه را آسانتر خواهد کرد. 

کابینت گوشه

یک آشپزخانه مستطیلی با طول زیاد بیش از هر آَشپزخانه ی دیگری به طراحی خلاقانه کابینت گوشه ی ورودی نیاز خواهد داشت. انتخاب کابینت نیم دایره برای گوشه سبب شده تا مالک براحتی بتواند از یک میز در ورودی آشپزخانه بهره بگیرید بدون آنکه نگران کمبود جا باشد.

کابینت گوشه

بدون شک وجود کابینت های مربعی یا چهارگوش در فضای آشپزخانه، ذخیره سازی فضا را به حداکثر می رساند، اما وجود منحنی در این اپن جزیره، یک راه عملی برای جلوگیری از ضربه های ناخوشایند است که گاها اتفاق می افتد. اپن جزیره در هر قسمتی از آشپزخانه که قرار بگیرید، با ایجاد انحنا در قسمت ورودی آن، کابینت آشپزخانه ی بهتری خواهد داشت.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)