10 مدل کابینت آشپزخانه سفید ترکیه مدرن و زیبا

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای - در مدل های مدرن و شیک

هنگامی که قصد طراحی کابینت آشپزخانه دارید با انواع مختلف، سبک ها و طرح های گوناگون مواجه خواهید شد که ممکن است انتخاب را برای شما دشوار کند.

یکی از مدل های، مدل کابینت آشپزخانه ترکیه ای است.ترکیه کشوری است که مردمانش همواره به دکوراسیون منزل و دکوراسیون آشپزخانه اهمیت زیادی می دهند. به همین دلیل است که طرح های کابینت آشپزخانه آن ها می تواند به عنوان یک الگوی زیبا برای ما باشد.

در کشور ترکیه به رنگ سفید اهمیت زیادی داده و به نوعی آن را نشانه ی تمیزی و سادگی می دانند. تا انتهای این مطلب با ما باشید تا شما را با مدل های زیبا و امروزی کابشنت آشپزخانه سفید ترکیه ای آشنا سازیم:

 

 کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای

برای ایجاد زیبایی در کابینت ام دی اف ضروری است که تناژ سفید را با تناژها تیره ترکیب کنید. در اینجا می توانیم ببینیم که چگونه قهوه ای می تواند برای ایجاد یک ظاهر راحت، اما بسیار لذت بخش و مملو احساس بکارگرفته شود. این یک محیط بسیار گرم و خوشایند است!

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-1

 آشپزخانه ساده و طراحی شده به سبک مینیمال که در شهر پررفت و آمد بدروم قرار دارد، نمونه ای کامل از یک آشپزخانه شیک و سفید می باشد. خطوط تمیز و تناژ سفید هماهنگ با نور طبیعی بوده که از طریق درهای شیشه ای بزرگ در محیط آشپزخانه جریان می یابد.

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-2

 کابینت آشپزخانه سفید بسیار زیبا است، اما چرا آن را با برخی از عناصر رنگارنگ و تزئینیات زیبا تکمیل نکنیم و به آن رنگ و بوی جدید نبخشیم؟ 

همانطور که می توانیم در این تصویر ببینیم، یک فرش می تواند این عملکرد را به زیبایی انجام دهد!

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-3

کابینت آشپزخانه سفید در این طراحی نه تنها با طراوت و خالص است، بلکه در هماهنگی با کف مرمر براق بخوبی کار می کند. این یک ترکیب ایده آل است، به خصوص در خانه هایی با دکوراسیون تابستانی. همچنین برای کابینت مدرن آشپزخانه نیز پیشنهاد می شود.

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-4

اگر می خواهید از یک آشپزخانه یکنواخت سفید کسل کننده اجتناب کنید، این مثال برای شماست! می بینید که چطور عناصر تزئینی مانند قابلمه، و وسایل آشپزی، یک لمس پر جنب و جوش را به وجود می آورد؟

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-5

این یک نمونه ی بسیار زیبا از کابینت ام دی اف سفید مشکی است. همواره یک اصل را در بکارگیری رنگ سیاه و سفید در آشپزخانه به یاد داشته باشید: هیچگاه از این دو رنگ به طور مساوی استفاده نکنید و رنگ غالب را در آن مشخص کنید. رنگ غالب در این کابینت ام دی اف سفید است.

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-6

 این کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای که توسط hayfavi، طراحی شده است، در عین سادگی بسیار خیره کننده است.  کانترتاپ چوبی گرما را به فضا می دهند، در حالی که کابینت های سفید، طبقه های و دیوارهای کاشی موزاییک احساس نوستالژیک را منتقل می کند.

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-7

سنگ مرمر یک عنصر افسانه ای برای آشپزخانه است زیرا تمیز، با دوام و ساده می باشد و در هر رنگ و ابعادی نیز یافت می شود.

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-8

بعضی از آشپزخانه ها کوچک می باشند و این دقیقا جایی است که سفید بکارتان می آید. سفید می تواند احساس فضای بازتر، بزرگتر و تمیز تر را ایجاد کند. اما زمانی که شما مرتبا کابینت های خود را تمیز و پاکیزه نگه دارید.

 

کابینت آشپزخانه سفید ترکیه ای-10

سفید  یک رنگ ایده آل در آشپزخانه های باز و بدون اپن است. این یکپارچگی در طراحی داخلی یک محیط پویا و بزرگ را ایجاد می کند. اگر از آشپزخانه های ترکیه لذت می برید، بدون شک این آشپزخانه ها را نیز دوست خواهید داشت.

 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)