کابینت نقره ای هایگلاس با رنگ سفید، مشکی و ...

مدل کابینت نقره ای هایگلاس مدرن

استفاده از کابینت نقره ای هایگلاس در آشپزخانه های امروزی طرفداران زیادی دارد. دلیل آن هم مشخص است. اکثرا یخچال و ماشین لباس شویی ها سیلور می باشد از این رو افراد باهوش سعی می کنند بهترین رنگ را برای کابینت اشپرخانه انتخاب کنند طوری که به خوبی با رنگ یخچال و ماشین لباسشویی ست شود. رنگ نقره ای جزو رنگ های سرد محسوب می شود از این رو  در آشپزخانه های به سبک های گوناگون مخصوصا سبک های مینیمالیستی و ساده و مدرن از آن استقبال می شود. کابینت نقره ای در دو مدل ام دی اف مات و ام دی اف براق موجود می باشد. 

 

a1-2

(روی عکس کلیک کنید)

البته این ها تنها دلیل محبوبیت رنگ نقره ای نیست. رنگ های براق همچون نقره ای و متالیک منزل شما را درخشان می کند و از نظر روانشاناسی نیز احساس قدرت و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. اگر قصد دارید رنگ نقره ای را برای کابینت خود انتخاب کنید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

نکات مهم هنگام طراحی کابینت نقره ای

مهمترین نکته هنگام سفارش کابینت نقره ای توجه به تناژ آن است زیرا رنگ نقره ای تیره به سمت طوسی تمایل پیدا می کند. رنگ نقره ای چند انتخاب را پیش روی شما می گذارد:

۱- فقط از یک رنگ نقره ای با یک تناژ در تمام کابینت ها استفاده کنید.

۲- از رنگ نقره ای با چند تناژ در کابینت ها استفاده کنید.

۳- رنگ نقره ای را با رنگ های مکمل ترکیب کنید.( رنگ نقره ای یک رنگ خنثی است که با بیشتر رنگ ها هماهنگ می شود مانند: مشکی، سفید، آبی، سورمه ای، قرمز، صورتی، زرد، بنفش، ام دی اف طرح چوب و...) در ادامه زیباترین ترکیب رنگ های کابینت نقره ای هایگلاس و مات آورده شده است. به جهت آنکه وقت شما در زمان دیدن عکس ها هدر نرود آن ها را دسته بندی کرده ایم و همه را در یک مطلب قرار نداده ایم. لینک های داده شده در زیر عکس شما را به بخش مورد علاقتان هدایت می کند.

 

a2-2

 

توصیه ی کارشناس۱: فراموش نکنید که فقط رنگ کابینت ها نیستند که تاثیرگذارند، بلکه رنگ دیوارهای پشت کابینت، رنگ دستگیره کابینت و رنگ کانترتاپ نیز تاثیر بسزایی در نمای کلی آشپزخانه ی شما دارد. پس آن ها از یاد نبرید.

توصیه ی کارشناس۲: هنگام انتخاب تناژ به تن رنگ یخچال ها، ماشین ظرف شویی، ماشین لباس شویی، اجاق گاز و حتی گلدان ها و ظروف در معرض دید توجه کنید و سعی کنید نسبت به رنگ آن ها رنگ نهایی را انتخاب نمایید.

توصیه ی کارشناس۳:  قبل از هر چیز یادبگیرید که از هر رنگی چه مقدار در آشپزخانه استفاده شود. 

در ابتدا مدل هایی از کابینت هایگلاس نقره ای با یک تناژ را مشاهده میکنید. و سپس به ترکیب رنگ های متضاد با نقره ای می پردازیم.

 

 

a3-2

a4-2

a5-2

a6-2

کابینت نقره ای تیره

کابینت نقره ای با سفید

دکوارسیون نقره ای آشپزخانه

کابینت نقره ای

ترکیب رنگ کابینت نقره ای هایگلاس مدرن:

از دیگر ترکیب رنگ کابینت نقره ای که در کابینت های مدرن زیاد به چشم می خورد ترکیب رنگ کابینت نقره ای با سفید، مشکی و ام دی اف طرح چوب است. استفاده از کابینت نقره ای و سفید می تواند به شما انرژی و اشتیاقی بی نظیر دهد. اشتیاقی که تاکنون نمونه ای از آن را ندیده اید البته اگر بدانید که چگونه میتوان از این دو رنگ در دکوراسیون اشپزخانه ی خود نهایت استفاده را ببرید.

 

کابینت نقره ای و مشکی:

کابینت نقره ای مشکی یک فضای کاملا مدرن و ایده ال برای افرادی که دکوراسیون های رسمی علاقه دارند ایجاد می کند. شما میتوانید دکوراسیون نقره ای مشکی را نیز در اتاق نشمین خود ایجاد کنید.

a12-2

کابینت نقره ای و سفید:

اگر به روشن بودن فضای اشپزخانه اهمیت می دهید و یا آشپزخانه ی کوچکی دارید بهتر است از ترکیب رنگ سفید در کنار نقره ای استفاده کنید.

کابینت نقره ای
 

کابینت ها و اپن اشپزخانه بیشترین فضای اشپزخانه ی شما را در اختیار دارند از این رو با استفاده از مدرن ترین ترکیب رنگ ها در این دو بخش می توانید نمایی شیک در آشپزخانه ی خود ایجاد کند. رنگ های همچون نقره ای در ایجاد یک دیزاین و دکوراسیون زیبا بسیار رنگ محبوبی است با بکارگیری کابینت های نقره ای و سفید در دکوراسیون، سبک جدید و امروزی تری به منزل خود هدیه دهید.

کابینت نقره ای سفید و مشکی:

رنگ نقره ای از لحاظ روانشناسی نمادی از ثروت، هوش، دانش، بلوغ، فن آوری، قدرت زنانه و آینده نگری است. تناژهای مختلفی از رنگ نقره ای وجود دارد که هر چه به سمت رنگ های روشن تر می رویم محبوبت  و زیبایی و جلوه ی آن بیشتر می شود. یکی از جدیدترین ترکیب رنگ های کابینت نقره ای، ترکیب آن با رنگ سفید یا مشکی است. چنانچه فضای کوچکی در اختیار دارید و آشپزخانه ی شما چندان نورگیر نیست بهتر است از رنگ سفید بیشتری در کابینتها استفاده کنید.

کابینت نقره ای هایگلاس علاوه بر آنکه می تواند نور را بازتاب دهد، انرژی های مثبت و منفی را نیز بازتاب می دهد. 

در ادامه جدیدترین مدل کابینت نقره ای با رنگ سفید و مشکی آورده شده است.  

طرح کابینت نقره ای

 

کابینت نقره ای هایگلاس

 

کابینت نقره ای هایگلاس-2

 

کابینت نقره ای هایگلاس-2

کابینت نقره ای هایگلاس-3

کابینت نقره ای هایگلاس-4

کابینت نقره ای هایگلاس-5

کابینت نقره ای هایگلاس-5

کابینت نقره ای هایگلاس-6

کابینت نقره ای هایگلاس-7

کابینت نقره ای هایگلاس-9

کابینت نقره ای هایگلاس-10

کابینت نقره ای هایگلاس-11

کابینت نقره ای هایگلاس-12

 

 

ترکیب نقره ای و طلایی:

کابینت های نقره‌ای و طلایی علاوه بر آنکه جنبه ابزاری دارند جنبه درخشندگی نیز خواهند داشت. جفت کردن رنگ کابینت نقره ای با دیوارهها و لوازم آشپزخانه ی طلایی سبب می‌شود که خانه شما جلوه ای بسیار درخشان پیدا کند. رنگ های متالیک همگی امروزه بسیار پرطرفدار هستند. نمودارهای منتشر شده نشان دهنده ی این است که طرفداران رنگ طلایی و نقره ای در دکوراسیون آشپزخانه روزه به روز در حال افزایش است. اگر هر دوی این رنگ ها را دوست دارید و در مورد این که ناچارید یکی از آن ها را انتخاب کنید نگران هستید، بهتر است تجدید نظر کنید زیرا که نظریات قدیمی می گفتند طلا و نقره نمی‌توانند با هم ست شوند اما دیگر این نظریات وجود ندارد و برعکس به ترکیب این دو رنگ تاکید هم شده است.

a18-2

کابینت نقره ای و ام دی اف طرح چوب:

رنگ نقره ای جزو رنگ های سرد به شمار می رود. از این رو می توانید با ترکیب کردن آن با چوب سردی آن راخنثی کنید.

a19-2

مزایا و معایب کابینت های نقره ای هایگلاس


کابینت نقره ای در آشپزخانه های کوچک و بزرگ فضای آرامش بخشی ایجاد می کند و سبب می شود کارآیی جسمانی و فیزیکی در افراد منزل افرایش یابد. شما با طراحی کابینت ها ی نقره ای هایگلاس یک روز با نشاط را در اول صبح خواهید داشت. استفاده از کابینت های نقره ای با دیوارهای سفید یا طوسی می تواند خیلی جذاب تر شود. 

بیشترین شکایتی که افراد از این کابینتها داشتند خش افتادن روی آن ها بود. امروزه استفاده از هایگلاس های ضد خش مقاومت آن ها را در برابر اشیا نوک تیز را افزایش داده است.

شما می توانید از یراق آلات استیل برای کابینت های نقره ای هایگلاس خود استفاده کنید. وسایل و چیدمان نقره ای به همراه چند رنگ تلفیقی جلوه ای زیبا به آشپزخانه ی شما خواهد داد. استفاده از این رنگ و بهره گرفتن از طراحی مینمال آشپزخانه را به سمت آشپزخانه ای اصیل و امروزی سوق می دهد. از دیگر رنگ هایی با کابینت نقره ای شما ست می شود می توان به رنگ سرمه ای، بادمجانی، نارنجی و دیگر رنگ های تند اشاره کرد.

کابینت نقره ای بنفش:

برای ایجاد یک فضای متفاوت و شاد می توانید از رنگ های تند  و روشن در کنار نقره ای استفاده کنید. رنگ های مانند صورتی، بنفش و گلبه ای تناژ های مختلفی دارند. برای دیدن عکس های بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

a20-2

کابینت نقره ای و زرد یا نارنجی:

این رنگ علاوه بر ایجاد هیجان در آشپزخانه در اشتهای افراد نیز تا تاثیر دارد و آن را افزایش می دهد. به همین دلیل است که در فست فودها شاهد این رنگ ها هستیم.

a22-2

کابینت نقره ای و زرشکی:

رنگ های با تناژ قرمز یا زرشکی سبب ایجاد حس هیجان کاذب در شما خواهد شد. پس سعی کنید از این رنگ کمتر استفاده کنید.

a23-2

کابینت نقره ای سورمه ای یا ابی کاربنی:

طراح در این مدل از رنگ زرد خردلی برای ایجاد گرمای بیشتر استفاده کرده است.

a24-2

 

برای طراحی آنلاین کابینت با هر رنگ و ابعادی با کمترین هزینه کلیک کنید:  کابینت آشپزخانه،  کابینت دستگیره پنهان، اکوکابین

 

ترکیب رنگ های شاد در کنار کابینت آشپزخانه نقره ای

 

بدون شک داشتن کابینت آشپزخانه رنگارنگ می تواند انرژی و نشاط افراد خانواده را چندین برابر کند اما در عین حال نگرانی هایی نیز در این باره هنگام تصمیم گیری جدی به وجود می آید. زمانی که شما به خوبی رنگ ها را درکنار یکدیگر به کار نبرید می تواند خیلی زود از کابینت های شاد خود خسته شوید. اما چنانچه علاقه ی زیادی به استفاده از رنگ های شاد دارید می توانید آن ها در کنار کابینت نقره ای استفاده کنید.   
اگر شما هم جزء آن افرادی هستید که می خواهید دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان مدرن و منحصر به فرد و باب سلیقه ی همگان و از جمله خودتان باشد و یا اینکه از آشپزخانه هایی فقط با رنگ سرد خسته شده اید ، خبر خوبی برایتان داریم . در این بخش قصد داریم آشپزخانه های مدرن رنگی را در کنار کابینتهای نقره ای به شما نشان دهیم  تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.کابینت
 
 
آشپزخانه نقره ای آبی:

کابینت نقره ای هایگلاس-13

درباره ی بی پرت چه می دانید؟

بی پرت با هدف دسترسی آسان و مقرون به صرفه و فروش محصولات و قطعات mdf و مصنوعات چوبی راه اندازی گردیده است. بی پرت یکی از زیر مجموعه های گروه سامانه ساز فرابین، فضای گویا اندیش و سابین می باشد که به پشتوانه 3 دهه فعالیت در صنعت چوب و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات مدرن این صنعت شروع به فعالیت نموده است. بی پرت از طریق سامانه فروش قطعات و محصولات خود با درنظر گرفتن انواع سلیقه ها و تنوع مواد اولیه مسیرهای رسیدن شما را به هدف خود در بازار امروز، سهل و سریع نموده است به گونه ای که با استفاده از این سامانه هوشمند شما قادر خواهید بود کالا و محصولات مورد نظر خود را با هر شکل یا ابعادی و با هر رنگ و ضخامتی در محل مورد نظر خود دریافت نمائید بدون آنکه هزینه زمانی بابت عملیات صورت گرفته صرف کرده باشید.

کابینت نقره ای هایگلاس-13

کابینت نقره ای هایگلاس-14

کابینت نقره ای هایگلاس-14

کابینت نقره ای هایگلاس-15

کابیت نقره ای سورمه ای

کابینت نقره ای هایگلاس-16

کابینت نقره ای هایگلاس-17

کابینت نقره ای هایگلاس-18

کابینت نقره ای صورتی:

کابینت نقره ای هایگلاس-19

کابینت نقره ای هایگلاس-19

کابینت نقره ای هایگلاس-20

کابینت نقره ای هایگلاس-20

کابینت نقره ای بنفش:

کابینت نقره ای هایگلاس-25

کابینت نقره ای هایگلاس-27

کابینت نقره ای هایگلاس بنفش و سفید

کابینت نقره ای هایگلاس بنفش

کابینت نقره ای هایگلاس بنفش نقره ای

 

کابینت نقره ای هایگلاس سفید

کابینت نقره ای هایگلاس نقره ای سفید

 

به طور کلی بهره گیری از کابینت های نقره ای در دکوراسیون آشپزخانه برای خانم ها جذابیت زیادی دارد. برای با شکوه تر دیده شدن دکوراسیون بهتر است که کابینت ها در کنار رنگهای تضاد استفاده شود و تلفیق و ترکیبی از ست رنگهای تقریبا هماهنگ باشد و هارمونی در آن حفظ گردد. این کار سبب می شود فضای آشپزخانه کمی بازتر و بزگتر به نظر برسد.

سفارش کابینت آشپزخانه به بی پرت:

بی پرت با هدف دسترسی آسان و مقرون به صرفه و فروش کابینت آشپزخانه و قطعات mdf و مصنوعات چوبی راه اندازی گردیده است. بی پرت به پشتوانه 3 دهه فعالیت در صنعت چوب و mdf با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات مدرن این صنعت شروع به فعالیت در صنعت تولید و سفارش کابینت نموده است. بی پرت از طریق سامانه فروش قطعات و محصولات خود با درنظر گرفتن انواع سلیقه ها و تنوع مواد اولیه دسترسی شما را راحت نموده، به گونه ای که با استفاده از این سامانه هوشمند سفارش کابینت شما قادر خواهید بود کالا و محصولات مورد نظر خود را با هر شکل یا ابعادی و با هر رنگ و ضخامتی در محل مورد نظر خود دریافت نمائید، بدون آنکه هزینه زمانی بابت عملیات صورت گرفته صرف کرده باشید. همچنین جهت مشاهده قیمت کابینت آشپزخانه از سامانه محاسبه قیمت استفاده نمایید.

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)