کابینت مشکی آشپزخانه- مزایا و معایب 

مزایا و معایب کابینت مشکی آشپزخانه

اگر قصد دارید کابینت آشپزخانه ی خود را مشکی انتخاب کنید از این راهنمایی برای یادگیری چگونگی ترکیب رنگ پوشش مشکی کابینت های خود استفاده نماید. تاریک و دراماتیک یا نورانی و روشن؟ هنگامی که صحبت از انتخاب طرح و رنگ کابینت آشپزخانه به میان می آید، تصمیم گیری برای افراد کمی سخت می شود. در این میان بررسی مزایا و معایب انواع کابینت آشپزخانه برای مالکان لازم و ضروری است. در این مطلب ما به بررسی مزایای کابینت های مشکلی می پردازیم.
انتخاب کابینت های مشکی برای آشپزخانه بسیارغیر منتظره هستند و یک ظاهر مدرن و پیچیده را در خانه شما ایجاد می کنند.رنگ های مشکی و تیره برای کابینت ها مات و براق می باشند. بکارگرفتن رنگ های تیره درکنار رنگ مشکی کنتراست خوبی ایجاد می کند. کابینت مشکی در جنس های مختلف جلوه ی گوناگونی خواهد داشت.کابینت مشکی هایگلاس و کابینت ام دی اف هر کدام از لحاظ بصری با یکدیگر تفاوت دارد. همیشه کابینت های تیره و مشکی سبک آشپزخانه را مدرن نمیکنند. اگر به دنبال کابینت مشکی کلاسیک هستید ترکیب آن با رنگ قهوه ای تیره زیبا خواهد شد. 

کابینت مشکی آشپزخانه

کابینت با ترکیب رنگ قهوه ای و مشکی

کابینت مشکی آشپزخانه -1

میزهای فلزی با کابینت آشپزخانه سیاه و سفید به زیبایی ست می شوند. بسته به ترکیبی از مواد و جزئیات، ظاهر می تواند کاملا متفاوت باشد. در اینجا، کابینت آشپزخانه سیاه و سفید با دستگیره ی ساده مشاهده می کنید. کابینت هایمشکی  و سفید بدون دستگیره همراه با صفحات ضد زنگ فولاد و یراق آلات دلربا و براق، یک نگاه کاملا مدرن ایجاد می کنند.
میزهای فلزی با کابینت آشپزخانه سیاه و سفید هم جفت می شوند. بسته به ترکیبی از مواد و جزئیات، ظاهر می تواند کاملا متفاوت باشد. در اینجا، کابینت آشپزخانه سیاه و سفید با جزئیات پیچ و مهره های چوبی با مخزن مس، یک شیر برنجی شیر و یک سوله برای ایجاد یک زیبایی شناسی کشور پیچیده است. در انتهای مخالف طیف سبک، کابینت های سیاه و سفید بدون دستبند همراه با صفحات ضد زنگ فولاد و سخت افزار و وسایل مینیمالیستی، یک نگاه کاملا مدرن ایجاد می کنند.  

کابینت مشکی آشپزخانه -2

کابینت های مشکی آشپزخانه دارای معایبی نیز می باشند. گاهی اوقات افرادی که کابینت مشکی ام دی اف یا کابینت مشکی هایگلاس را سفارش داده اند اعتراف می کنند که در انتخاب دکوراسیون خود اشتباه کرده اند. 

کابینت مشکی آشپزخانه -3
حقیقت پنهان در پشت کابینت های مشکی آشپزخانه:

رنگ مشکی کنتراست زیبایی با سایر کابینت ها در منزل ایجاد می کند و این موضوع یکی از مزایای ساخت کابینت مشکی آشپزخانه می باشد. طراحی کابینت مشکی آشپزخانه بسیار شگفت انگیز است. اما این رنگ برای ساخت کابینت خالی عیب نمی باشد. در این بخش معایب ساخت کابینت های مشکی را بررسی کرده ایم:
1. فضای آشپزخانه را کوچکتر می کند
2- کابینت های مشکی همیشه کثیف به نظر میرسند
کوچکترین لکه ی روشن بر روی کابینت مشکی خود را نشان می دهد. ممکن است بگویید که همیشه کابینت را تمیز نگه می دارید. اما این کار برای برخی افراد وقت گیر و سخت خواهد بود.

کابینت مشکی آشپزخانه -4

 

 

چرا کابینت مشکی جذاب است؟

برجسته کردن سبک: رنگ های تیره بصورت جدی فضای شما را شیک نشان می دهند. در این آشپزخانه، کاشی های دیوار کلاسیک و سفید رنگ ، کفپوش خاکستری و دستگیره ها برنجی هستند. طراح رنگ مشکی را جهت برجسته کردن سبک در این آشپزخانه بکارگرفته است.

ایجاد کنتراست با رنگ سفید: اگر قصد دارید یک آشپزخانه رنگ روشن داشته باشید، آن را با یک سایه تاریک ترکیب کنید و تغییر قابل توجه آن را مشاهده کنید. کابینتهای مشکی به فضا عمق می دهند در این تصویر مشاهده می کنید که کانترتاپ سفید سبب شده تا عمق این رنگ به خوبی نشان داده شود.  برای گرم کردن دکوراسیون آشپزخانه، از کفپوش چوبی استفاده کرده اند تا تعادل را برقرار کنند.

 

 

برجسته کردن رنگ های روشن: درست همانطور که کابینتهای مشکی رنگ سفید را به خوبی نشان داده و برجسته می سازد، هنگام ترکیب با رنگ های دیگر نیز به همین اندازه کارآمد هستند. به عنوان نمونه در این آشپزخانه از کابینت خاکستری استفاده شده است که رنگ های کمی همچون سبز و قرمز را به بهترین شکل ممکن به نمایش می گذارد.

هر چه تیره تر لوکس تر: رنگهای براق همچون طلایی و مسی به زیبایی در کنار رنگ های تیره قرار می گیرند و یک ترکیب رنگ شیک، لوکس و لاکچری را خلق می کنند.

مناسب برای آشپزخانه با طراحی باز : در یک طراحی باز، ایده خوبی است که از رنگ های مختلف برای بخش های گوناگون استفاده کنید. با استفاده از یک سایه تاریک در دکوراسیون آشپزخانه، آن را از اتاق نشیمن جدا خواهید کرد.

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)