کابینت عروس-مدل کابینت لاکچری مخصوص عروس


مدل کابینت  مخصوص عروس ایرانی


برای انتخاب مدل کابینت عروس باید تمام دکوراسیون خانه را مد نظر قرار داد. خانه ی عروسی که تمام دیزاین آن فانتزی و اسپورت است با چیدمان مدل کابینت سلطنتی نه تنها زیبا به نظر نمی رسد  بلکه مضحک هم می شود. 

کابینت عروس

کابینت های سلطنتی مناسب خانه هایی است که دکوراسیون اشرافی دارند و همه چیز خانه از قالی و پرده و تابلو و دکوری جات و بلور جات و ظروف و دیزاینش، همگی از مدل های سلطنتی  چیده شده اند از این رو قبل از انتخاب مدل کابینت آشپزخانه مخصوص عروس بهتر است به دکوراسیون منزل و دیر جهاز عروس توجه شود. مدل کابینت در سبک های مختلفی از جمله کلاسیک، سنتطی مدرن و ساده ساخته می شوند. کابینت های عروس در انواع جنس ها نیز قابل طراحی و ساخت است. جنس کابینت ام دی اف بستگی به سلیقه ی شما دارد. معمولا برای کابینت های سبک مدرن از کابینت هایگلاس براق استفاده می کنند.
اکثر عروس ها ترجیح می دهند از کابینت های سلطنتی برای دکور آشپزخانه ی خود استفاده کنند. از این رو باید دقت بیشتری در انتخاب آن داشته باشند.
در انتخاب مدل کابینت سلطنتی جدید دقت در رنگ کابینت نیز اهمیت زیادی دارد. کابینت سلطنتی باید با طرح و رنگ دیواره ها و کف آشپزخانه هم خوانی داشته باشد و همچنین ترکیب رنگ هایش هارمونی جالبی با بقیه اجزای خانه به وجود بیاورد.


کابینت عروس


کابینت های سلطنتی یکی از جدیدترین مدل کابینت امروزی است که برای دکوراسیون منازل مدرن و سلطنتی گزینه مناسبی می باشد. در طراحی مدل کابینت سلطنتی از منبت کاری استفاده می شود. همین مسئله باعث زیبایی بیشتر این مدل کابینت ها شده است. در این مطلب با این مدل کابینت ها بیشتر آشنا می شویم.


اگربه دستگیره ها و رنگ کابینت های سلطنتی نگاه کنید متوجه خواهید شد که در این مدل از کابینت ها عمدتا از دستگیره های فلزی کلاسیک استفاده شده است و درب کشو ها و کابینت ها دارای قاب می باشند.

 

 

کابینت عروس

 

کابینت عروس

کابینت عروس


 
مدل کابینت های سلطنتی در طرح ها و با منبت کاری های بسیار متنوعی وجود دارد که با توجه به دکوراسیون داخلی منزل می توان هر یک از این مدل ها را انتخاب کرد. هماهنگی این کابینتها با اپن آشپزخانه و سایر وسایل ها می تواند جذابیت و زیبایی آشپزخانه را دوچندان کند.
از آنجا که کابینت های سلطنتی به عنوان کابینت عروس معروف هستند و بدنبال کوچک شدن آشپزخانه ها، عروس ها همچنان میل به داشتن این مدل کابینت لاکچری در منزل را دارند طرحان کابینت مدل  کابینت سلطنتی مخصوص آشپزخانه های کوچک را طراحی نموده اند. مدل کابینت عروس آشپزخانه های کوچک باید دارای ویژگی هایی برای ذخیره ی بیشتر لوازم آشپزخانه باشد.


 کابینت عروس

کابینت عروس

کابینت عروس

کابینت عروس
 
 
 

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)