کابینت طوسی هایگلاس | مدل های شیک و مدرن


دلیل محبوبیت کابینت طوسی (خاکستری)

طوسی رنگ بی طرف است که با بکاربردن آن در آشپزخانه آرامشی بدور از گرمای هیجان انگیز به وجود خواهد آمد. البته بسته به نوع و تناژی که در کابینت طوسی به کار می برید شما می توانید به یکی از این دو جهان نزدیک شوید. یکی از محبوبترین رنگ ها برای طراحی کابینت آشپزخانه، کابینت خاکستری است. کابینت با رنگ خاکستری گزینه های متنوعی دارد که میتوانند به دنیای قدیمی یا مدرن، سنتی یا معاصر وارد شوند. بسته به سبک دربها، آنها حتی میتوانند سبک را در یک فضای میان دوره ای قرار دهند. 

استفاده از کابینت خاکستری در آشپزخانه های امروزی به یک رسم تبدیل شده است. کابینت های خاکستری همچون کابینت های مشکی زود کثیف نمیشوند. رنگ خاکستری برای کابینت آشپزخانه به عنوان یک رنگ خنثی شناخته شده است از این رو دستگیره های درب کابینت نیز معمولا از این رنگ ساخته شده اند. کابینت ام دی اف خاکستری رنگ برای خانواده هایی که سلیقه متفاوتی در انتخاب رنگ دارند و سختگیرترند نیز مناسب می باشند. ترکیب رنگ کابینت طوسی یا خاکستری در طراحی کابینت سبب از بین رفتن گرمی و سردی رنگ در دکوراسیون نیز می شود. از این رو اگر به دنبال رنگ مکمل کابینت هستید خاکستری انتخاب خوبی خواهد بود.

این یک رنگ مناسب است که می توانید برای طراحی آشپزخانه ی خود از آن استفاده کنید. شما با انتخاب این رنگ به راحتی می توانید کنتراست با سایه های مختلف ایجاد کنید. 

 

کابینت طوسی هایگلاس


رنگ طوسی از  ترکیب سفید و سیاه ایجاد می شود. این رنگ هیچ گاه از مد نخواهد افتاد. تغیر دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از تغییر تعداد جزئی از وسایل برای شما امکان پذیر خواهد بود و این تغییرات جزئی تمام دکوراسیون را از این رو به آن رو خواهد کرد. کابینت  طوسی رنگ به کابینت خنثی معروف است. رنگ خنثی به رنگی گفته می شود که با هر رنگی ست و هماهنگ می شود. از دیگر مزایای بکاربردن این رنگ در ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه این است که باعث می شود رنگ های دیگر بیشتر به چشم آمده و جلوه ی بیشتری داشته باشند. برای نمونه شما می توانید با چند وسایل و ظروف تزئینی در آشپزخانه  جلوه‌ای جذاب و کاملا متفاوت ایجاد کنید. از دیگر مزایای خنثی بودن رنگ طوسی این است که برخلاف رنگ‌های دیگر از مد نمی‌افتد و شما می‌توانید به جای تغییر تمام وسایل و رنگ‌های مبلمانتان با اضافه کردن جزئیاتی رنگی به خانه تم دکوراسیون خود را متحول کنید.

 

کابینت طوسی هایگلاس-1


معایب کابینت طوسی:

یک دلیل معمول برای اینکه افراد از کابینت طوسی برای آشپزخانه استفاده نمی کنند، ارتباط رنگ با خراشیدگی و خستگی است. با این حال، به هر طرح و رنگ دیگری نیز می توان این ویژگی را نسبت داد.همه چیز بستگی به نحوه ترکیب و مطابقت دارد. اگر شما از مهارت های ترکیب و بازی با رنگ ها سر رشته ای ندارید با طراح داخلی صحبت کنید. در این بخش مدل هایی از کابینت طوسی آورده شده است.

روانشناسی کابینت طوسی:

در نگاه اول، طوسیبه نظر می رسد یک رنگ عجیب و غریب برای انتخاب آشپزخانه باشد. زیرا کابینت آشپزخانه باید بیشتر با رنگهای گرم و روشن ترکیب شده باشد. پس چرا بیشتر افراد از رنگ طوسیبرای دکور آشپزخانه ی خود استفاده می کنند. این موضوع بیشتر مربوط به روانشناسی رنگ طوسی است. 
یک احساس انتظار در این میان برای ببینده شکل می گیرد.با داشتن کابینت های طوسی ببینده نمی تواند پیش بینی کنند که رنگ دیگر اجزای آشپزخانه چیست؟ به طریقی، طوسیبه دیگر عناصر دکور آشپزخانه اجازه می دهد تا خود را بیشتر به نمایش بگذارند . از این رو کابینت  طوسیباعث می شود که آشپزخانه هیجان انگیز تر شود. طوسی یک احساس بی نظیر از ترکیب سبک کلاسیک و لوکس دارد.

 

کابینت طوسی هایگلاس-2


رنگ کابینت طوسی باعث ایجاد آرامش عمیق در شما خواهد شد. با ایجاد کنتراست با رنگ های گرم می توان هیجان را چاشنی این احساسا عمیق نمود.
از دیگر ویژگی هایی که رنگ طوسی ایجاد می کند شامل احساس های خنک، عاقل، آگاه، آرام، صلح آمیز و تمیزی میباشد.
کابینت  طوسی آشپزخانه، در عین ایجاد آرامش محض، هیجان نیز با خود بهمراه دارند. دیگر چه چیزی از رنگ کابینت آشپزخانه می خوهید؟

 

کابینت طوسی هایگلاس-3

 

انتخاب تناژ کابینت ام دی اف طوسی مرحله ای حساس است. اطمینان حاصل کنید که تناژهای مختلف را در شرایط روشنایی متفاوت تست کرده اید. یک تن از رنگ طوسی میتواند در یک نوع نورپردازی طوسی روشن و در نورپردازی دیگری طوسی تیره جلوه نماید. 
در ادامه جدیدترین مدل کابینت طوسی آورده شده است. امیدواریم این تصاویر راهنمای  شما در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه  باشد.  

 

کابینت طوسی هایگلاس-5

کابینت طوسی هایگلاس-6

کابینت طوسی هایگلاس-8

کابینت طوسی هایگلاس-9


 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)