10عکس جدیدترین کابینت آشپزخانه مدل 2019

مدل جدیدترین کابینت آشپزخانه 2019

در این بخش از بی پرت به بررسی 10 عکس جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه مدل 2019 که از طریق سایت huzz انتخاب شده اند می پردازیم. در بیشتر این عکس ها شاهد یراق آلات برنجی، کاشی های سفید، کانتر تاپ مرمر یا کوارتز هستیم. دکوراسیون آشپزخانه های مدرن 2019 عمدتا به رنگ تیره می باشد که این امر نشان دهنده ی محبوبیت کابینت آشپزخانه مشکی در سال 2019 می باشد. در اینجا با شمارش معکوس 10 کابینت آشپزخانه مدرن، جدید و محبوب 2019 را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

 

 10- آشپرخانه روستیک با مواد بازیافتی
 

کابینت آشپزخانه 2019

یکی از روش های استفاده از چوب در آشپزخانه ساخت صندلی چوبی  است. اگر به آشپزخانه ی مدل روستیک علاقه مندید از چوب های قدیمی و وسایل بازیافتی در کنار کابینت های سبک مدرن استفاده کنید. این تضاد در اکثر موارد  دوست داشتنی و حیرت انگیز خواهد بود. تاثیر چراغ های آویز را در دکوراسیون آشپزخانه جزیره دست کم نگیرید. این چراغ ها به دلیل آنکه منبع نور هستند جلو توجه کرده و میتواند وسیله ای باشد تا  دکوراسیون دلخواه شما را به نمایش بگذارد.

9- آشپزخانه با دکوراسیون ساحلی

کابینت آشپزخانه 2019

 

در این آشپزخانه ی سفید ریشه هایی از دکوراسیون ساحلی دیده می شود. تخته های چوبی موجود در سقف، استفاده از کفپوش چوبی و کابینت های سفید از مشخصات بارز دکوراسیون ساحلی است. طراح جهت تکمیل دکوراسیون یک ماهی دکوری روی دیوار نصب کرده است. کاشی های کوچک مستطیلی یکی از زیباترین و پر طرفدارتین کاشی ها برای دیوار بین کابینت ها در سال 2019 می باشند.

8- آشپزخانه سفید مشکی با دستگیره های برنجی

 

کابینت آشپزخانه 2019

 

این آشپزخانه که در لندن طراحی و اجزا شده است دلایل زیادی جهت محبوب شدن دارد. طراحی کابینت آشپزخانه کوچک با کابینت های تیره و اپن جزیره طرفداران چندانی ندارد. اما در این تصویر حذف کابینت های بالایی و بکارگیری رنگ سفید در دیوارها سبب شده آشپزخانه ی دلباز و نورگیر با کابینت های مشکی مخوف و تاریک به نظر نرسد. استفاده از یراق آلات برنجی یکی دیگر انتخاب های هوشمندانه است که باعث می شود سرمای محیط خنثی شود.


7- آشپزخانه با دکوراسیون صنعتی اما شیک

کابینت آشپزخانه 2019


یک دکوراسیون صنعتی جذابیت زیادی برای زنان ندارد. استفاده از فلزات، دکوراسیون آشپزخانه را به سمت دکوراسیون صنعتی سوق می دهد. اما استفاده کمتر از فلزات در کنار ام دی اف طرح چوب و کانتر تاپ بتی ترکیبی شیک را به وجود خواهد آورد. جدیدترین کابینت آشپزخانه، کابینت هایی هستند که خلاقیت و نوآوری در آن دیده می شود. مانند درب های کشویی و دستگیره های متفاوت.

6- کابینت آشپزخانه سفید و آبی

کابینت آشپزخانه 2019

کابینت سفید آشپزخانه جز کابینت هایی است که هیچگاه از مد نمی افتد و هر سال شاهد آشپزخانه هایی با دکوراسیون سفید اما متفاوت هستیم. سفید یک دست دیگر مثل سابق طرفدار ندارد و به عنوان رنگ خسته کننده و ساده به شمار می رود. اما طراحان با بکارگیری روش های خلاقانه آشپزخانه های سفید را به مدرنترین و زیبا ترین آشپزخانه ها تبدیل خواهند کرد.
یکی از رنگ های پرکاربرد که در سال 2019 در کنار کابینت های سفید جای گرفته اند رنگ آبی است. صندلی های چوبی، دستگیره های برنجی، و کاغذ دیواری آشپزخانه ی سفید را از سادگی خارج می کنند.

5- آشپزخانه ای در کنار مزرعه

کابینت آشپزخانه 2019

این آشپزخانه که در واشنگتن طراحی شده است ما را دقیقا به یاد یک آشپزخانه ی روستایی که در خانه ای در پایین مزرعه قرار دارد می اندازد. قرار گرفتن چوب در سقف و کف پوش و پایه ها محیط آشپزخانه را به یک محیط دنج و صمیمی مبدل کرده است. هیچ کس تصور نمیکند در یک آشپزخانه با کابینت سفید بتوان همچنین ترکیب رنگ گرم و دوست داشتنی ایجاد کرد. زیبایی این آشپزخانه در کنار پنجره ها و نور طبیعی دو چندان می شود.

4- کابینت آشپزخانه مشکی با دیوارهای سفید

کابینت آشپزخانه 2019

 

استفاده از کاشی های سفید در سراسر آشپزخانه، کابینت های مشکی، دستگیره های کلاسیک، شلف های چوبی،چراغ های زیبا و متفاوت  و نماد ایکس در نقاط مختلف آشپزخانه آن را به رتبه ی چهار بهترین کابینت آشپزخانه مدل 2019 ارتقا داده است.

3- برجسته کردن آشپرخانه با رنگ مشکی

 

کابینت آشپزخانه 2019

در عین حال که کابینت سفید آشپزخانه انتخاب کم ریسکتری است اما طرفداران کابینت مشکی در سال 2019 بدون توجه به معایب کابینت مشکی آن را انتخاب کردند. این آشپزخانه جزیره سفید مشکی رتبه ی سوم لیست ما را به خود اختصاص داده است.

2- مهارت در ترکیب رنگ کابینت سفید مشکی

 

کابینت آشپزخانه 2019

 

هر چه آشپزخانه بزرگتر باشد، طراح می تواند خلاقیت بیشتر و بهتری در استفاده از رنگ سفید، طلایی و مشکی در کنار یکدیگر داشته باشد. در این مدل دیگر از کاشی های سفید استفاده نشده تا کابینت های سفید نیز برجسته و زیبا به نظر برسند.

1- مدال طلا برای کابینت آشپزخانه ی خاکستری

 

کابینت آشپزخانه 2019

محبوبترین و جدیدترین کابینت آشپزخانه 2019 متعلقه به یک مدل با پالت رنگ خاکستری غم انگیر است. اضافه کردن رنگ خاسکتری به کفپوش چوبی و پانل چوبی به کابینت خاکستری هماهنگی دل پذیری را در این آشپزخانه ایجاد کرده است.  
 

مطالب بیشتر

کابینت هایگلاس (های گلاس) چیست؟
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۸۲۰۹ بازدید
انواع ریل های ساچمه دار و کاربرد آن ها
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۵۴۶۳ بازدید
معرفی جک پمپی کابینت
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۵۹۲۷ بازدید
مدل کابینت سلطنتی 2018
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۶۲۱۶ بازدید
تولید آنلاین با بی پرت
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۳۱۸۵ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)