کابینت آشپزخانه کوچک، معجزه ی طراحی های خلاقانه را ببینید

مدل کابینت آشپزخانه کوچک


احتمالا، شما دوست دارید فضای بیشتری در آشپزخانه ی کوچک خود داشته باشید و میخواهید با سفارش کابینتهای خلاقانه آن را محقق سازید. طراحی کابینت برای آشپزخانه های کوچک که هم کاربردی باشد و هم از لحاظ زیباشناختی اصول مهم در آن بکارگرفته شده باشد نیازمند کمی ذوق هنری، خلاقیت و تجربه در زمینه ی طراحی کابینت است. 
ما دراین بخش راهنمای طراحی کابینت آشپزخانه ی کوچک را برای شما آماده کرده ایم تا با برنامه ریزی و گسترش دامنه ی تفکر بتوانید فضایی مناسب برای ذخیره سازی بیشتر داشته باشید.

 

 

کابینت آشپزخانه کوچک
 

قبل از هر چیز شما باید بپذیرید که آشپزخانه ی کوچکی دارید و ذخیره سازی لوازم اضافه در کابینتها برای شما امکان پذیر نیست. از جمله بهترین چیزهایی که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود آشپزی شما همچنان کاربردی است، متعهد شدن به ذخیره سازی وسایل ضروری است.


اول، همه لوازم موجود در آشپزخانه خود را ارزیابی کنید. هر یک از آنها را به سه دسته تقسیم نمایید: لوازمی که مرتبا استفاده می کنید، لوازمی که گه گاه مورد استفاده قرار می گیرند و دسته ی سوم لوازمی که هیچگاه از انها استفاده نمی کنید. بهتر است برای دسته ی سوم منطقه ای خارج از آشپزخانه برای نگهداری پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که فضای آشپزخانه ی شما فقط برای لوازمی است که از آن ها همیشه استفاده می کنید.

کابینت آشپزخانه کوچک

از هر اینچ آشپزخانه استفاده کنید: شما باید از آنچه دارید بیشترین استفاده را ببرید. برای این کار می توانید از قفسه های عمودی در آشپزخانه استفاده کنید.
این روزها، گزینه های زیادی برای طراحی انعطاف پذیر وجود دارد.دیوارهای پشتی اغلب خالی هستند، شما می توانید در این قفسه ها انواع ادویه و شیشه ها را نگهداری کنید. گوشه های خالی می تواند محلی برای ساختن این قفسه های زیبا باشد.

کابینت آشپزخانه کوچک

این یک آشپزخانه ی کم عرض اما طولانی است. میزهایی با کاربرد چند منظوره گزینه ی مناسبی برای این آشپزخانه های کوچک هستند. برای مثال در تصویر بالا می بینید در حالی که هدف اولیه ساخت میز نهارخوری است این میز به راحتی می تواند به عنوان یک فضابرای انجام کار آماده شود.
از میزهایی استفاده کنید که صندلی ها براحتی در پایین آن جای گیرند. نکته ی دوم این عکس ساخت قفسه ها در نزدیکی سقف است. این قفسه ها فضای زیادی برای ذخیره سازی بیشتر ارائه می کنند.  

 
کابینت آشپزخانه کوچک

ترکیب ذخیره سازی و زیبایی شناسی: بسیاری از طراحان کابینت آشپزخانه بر این باورید که هر آیتم  باید در پشت درهای بسته پنهان شود. اما هنگامی که فضای کوچکی دارید مهم است که از ایده ی قفسه باز استفاده کنید.به نمایش گذاشتن وسایل آشپزخانه می تواند آن را زیباتر کند.
از این عکس به عنوان منبع الهام استفاده کنید. سعی کنید یک موقعیت مشابه را در محیط آشپزخانه ی خود ایجاد کنید. می توانید تصمیم بگیرید کدام وسایل را در قفسه های بالایی و کدام را در کابینت های پایین قرار دهید.

کابینت آشپزخانه کوچک

سایز آشپزخانه برای بسیاری از افراد یک مسئله مهم است و در هنگام رفتن به خانه ی جدید به آن خیلی توجه می کنند و گاهی اندازه ی آن را یک معیار برای انتخاب خانه می دانند. با این حال، این بدان معنا نیست که کار کردن در آشپزخانه های کوچک غیرقابل تحمل است. اگر به دنبال راهی برای به دست آوردن بیشترین فضا در آشپزخانه ی کوچک هستید به طراحی کابینت به شکل خلاقانه تر روی بیاورید. امید است که راهنمایی های آورده شده در این مطلب راهگشای شما بوده باشند.
طراحی آنلاین کابینت: شما با اندازه گیری ابعاد آشپزخانه ی خود می توانید به بخش طراحی آنلان کابینت سایت بی پرت مراجعه کرده و با وارد کردن مدل و نوع کابینت اعمم از کابینت ایستاده، کابینت سینک، کابینت گاز، کابینت پایه، کشو و.. با ساده ترین ابزار به طراحی کابینت دلخواه خود بپردازید. پس از آن کار را به متخصصان و کابینت سازان حرفه ای فضا گویا بسپارید و در کمترین زمان آن را درمحل تحویل بگیرید.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)