کابینت آشپزخانه کرمی- با این رنگ ها ست کنید

مدل کابینت آشپزخانه کرمی


کابینت آشپزخانه کرمی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در بین ما ایرانی ها است.رنگی کم ریسک و همه پسند که همواره زیباست و هیچگاه از مد نمی افتد. اگر شما نیز به دنبال این هستید که گرمای منزل خود را افزایش دهید این رنگ یکی از بهترین ها خواهد بود. کابینتهای کرمی شباهت زیادی نیز به چوب رنگ روشن دارند. از این رو یک انتخاب لوکس و شیک خواهد بود. از دیگر مزایای رنگ کرمی این است که می تواند در کنار رنگ های دیگر قرار گیرد. در این بخش از بی پرت بهترین رنگ هایی که میتواند در کنار کابینت آشپزخانه کرمی قرار بگیرد را به همراه عکس آماده کرده ایم. در انتهای مطلب با ما باشید تا با انواع ترکیب رنگ کابینت کرمی آشنا شوید. 

 

کابینت آشپزخانه کرمی

آبی: اگر از سبک مدرن و طیف آرامش بخش لذت بیشتری می برید آبی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. مقدار رنگ آبی و قسمت هایی که آن را بکار می برید به سلیقه ی شما بستگی دارد. اما یکی از رایجترین قسمت ها اپن جزیره است که درست در مرکز آشپزخانه قرار گرفته و تقارن را در آشپزخانه برقرار می کند.   


کابینت آشپزخانه کرمی

قرمز: از آنجا که رنگ کرمی در دسته رنگ های گرم و خنثی قرار می گیرد به راحتی می تواند در کنار رنگ قرمز قرار گرفته و با آن ست شود. ترکیب رنگ کابینت کرمی مات با کابیت های هایگلاس قرمز، انرژی منزل شما را افزایش خواهد دارد.

کابینت آشپزخانه کرمی

کابینت مشکی کرمی: اگر تناژ کابینتهای کرمی شما نزدیک به رنگ سفید یا استخوانی است آن را با رنگ مشکی امتحان کنید. دستگیره های برنجی یا طلایی گرمای مورد نیاز دکوراسیون را تامین میکند.

کابینت آشپزخانه کرمی

چوب : چوب یکی از جمله عناصری است که در هر تناژی با کابینت کرمی شما ست می شود. کابینت کرمی روشن با چوب لوکس و زیبا به نظر می رسد.

کابینت آشپزخانه کرمی

سبز روشن: با این رنگ آرامش طبیعت را به آشپزخانه ی خود خواهید آورد. دیوارهای آشپزخانه بهترین مکان برای اجزای رنگ سبز میباشد.  

کابینت آشپزخانه کرمی

نارنجی: این کابینت های آشپزخانه با رنگ کرمی در تناژ روشن طراحی شده اند و ظاهری مینیمالیستی دارد. طراحان از چند تکه رنگ پرانژری در دکوراسیون استفاده کرده اند تا فضا را از سادگی خارج کنند. 
البته لازم به ذکر است که ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه کرمی طیف وسیعی از رنگ ها را شامل می شود. زیرا کرمی روشن جز رنگ های خنثی بوده و با هر رنگی زیبایی منحصر به فردی دارد. از این رو ما در این بخش سعی کردیم زیباترین و مدرن ترین ترکیب رنگ کابینت کرمی را به شما معرفی کنیم.
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)