کابینت آشپزخانه سفید طلایی- ترکیبی معجزه گرانه 

مدل کابینت سفید طلایی


کابینت های به رنگ طلایی جز لوکس ترین کابینت های آشپزخانه قرار می گیرند. استفاده از رنگ طلایی در کابینت آشپزخانه فضای آشپزخانه ی شما را سلطنتی و مجلل خواهد کرد.
بکار بردن رنگ طلایی در کنار رنگ سفید سبکی سلطنتی را برای شما ایجاد خواهد کرد. فرقی نمی کند کابنیت های شما طلایی باشد یا یراق آلات به کار رفته در آن به رنگ طلا باشند شما هر جایی از کابینت آشپزخانه از این رنگ استفاده کنید فضای آن را لوکس خواهید کرد. اگه می خواهید بیش ازپیش کابینت های آشپزخانه ی به سمت تجمل گرایش یابد رنگ طلایی را در کابینت آشپزخانه ی مدرن استفاده کنید. 

 

کابینت آشپزخانه سفید طلایی

 

اکثر اوقات برای آشپزخانه های کوچک کابیت سفید بکار می برند اما لازم به ذکر است که رنگ سفید باعث ایجاد خلا نیز می شود. اگر در آشپزخانه ی خود بیش‌از حد از رنگ سفید استفاده کرده اید ممکن است دچار افسردگی و بی‌حالی شده باشید. برای جلوگیری از این مشکل پیشنهاد می کنیم از رنگ‌های مکملی مانند رنگ طلایی در دستگیره، چراغ؛ شیر آب و .. استفاده کنید.

طراحان به دلیل فضای کم آشپزخانه، رنگ سفید را به عنوان رنگ غالب انتخاب می کنند و در کنار رنگ سفید از رنگ طلایی برای احیای فضا استفاده می کنند. رنگ طلایی به دلیل درخششی که دارد، از خستگی ممانعت کرده و به محیط جلا و شکوه دوچندان اضافه می کند. 
دستگیره کابینت طلایی سبب خواهد شد تا فضایی که در اختیار دارید دلباز و روشن تر به نظر برسد. رنگ طلایی برای طراحی کابینت آشپزخانه مدرن  مناسب خواهد بود. برای کابینت های آشپزخانه  می توانید از رنگ طلایی در طیف های سرد و یا گرم استفاده کنید رنگ طلایی در طیف های گرم زیبایی و جذابیت بیشتری دارند.
کابینت سفید طلایی آشپزخانه
نمونه هایی از خاص ترین کابینت های آشپزخانه را در دنیای بی پرت  مشاهده کنید تا بدانید چگونه باید از رنگ طلایی در کابینت ها و دکوراسیون آَشپزخانه استفاده کنید.

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-1

مدل کابینت سفید طلایی

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-2

کابینت سفید طلایی جدید

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-3

کابینت مدرن سفید طلایی

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-3

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-4

عکس کابینت سفید طلایی

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-5

کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-7

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-9

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-10

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-11

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-13

کابینت آشپزخانه سفید طلایی-13

کابینت کلاسیک سفید طلایی


           
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)