کابینت آشپزخانه آبی و سفید-  چگونه کنارهم قرار دهیم

مدل کابینت آشپزخانه آبی و سفید 

بدون شک یکی از پرطرفدارترین کابینت ها، کابینت آشپزخانه آبی است. اما در این بین افرادی هستند که تصور می کنند اگر تمام کابینتهای خود را آبی تیره کنند در این صورت دکوراسیون آن ها تیره و دلگیر خواهد بود. اینکه ترکیب رنگ دکوراسیون آشپزخانه آبی شما چقد لذت بخش باشد به تناژ های رنگ و همچنین محل و مقدار استفاده از رنگ های مختلف بستگی دارد. دکوراسیون آبی وسفید آشپزخانه می تواند به بهترین شکل ممکن اجرا شود در صورتی که شما با خوش سلیقگی و اجرای برخی نکات زیباترین اثر را خلق کنید.

 

کابینت آشپزخانه آبی و سفید

یکی از استراتژی های طراحی کابینت آشپزخانه دو رنگ، استفاده مجزای آن ها در کابینت های بالایی و پایینی است. معمولا کابینت های پایینی به رنگ تیره و بالایی روشن انتخاب می شود. چون کابینت های کمتری در بالای این آشپزخانه استفاده شده است، طراح  کاشی سفید را به آشپزخانه آورده است. 

کابینت آشپزخانه آبی و سفید-1

فرقی نمی کند که شما از چه تناژ آبی استفاده می کنید. ترکیب رنگ آبی با سفید همیشه زیبا و عاقلانه خواهد بود. در این تصویر نیز طراح به دلیل نبود کابینت های بالای آشپزخانه، کاشی های سفید را جایگزین کرده است. اگر شما نیز قصد دارید از کاشی های ساده استفاده کنید بهتر است کفپوش را طرح دار انتخاب کنید تا نبود یک الگو هندسی در آشپزخانه آن را خسته کننده و ساده نشان ندهد.

کابینت آشپزخانه آبی و سفید-2

این کابینت آشپزخانه آبی تیره  و سفید فاصله ی زیادی با رنگ مشکی ندارد. ایجاد تعادل بین دیوار سمت راست و چپ به راحتی با رنگ آمیزی پنجره ها صورت گرفته است.

کابینت آشپزخانه آبی و سفید-3

ایجاد بلوک های بزرگ آبی

کابینت آشپزخانه آبی و سفید-5

بلوک ها به بخش های مجزا گفته می شود که از یکدیگر فاصله دارند. هر کدام از این بلوک ها می توانند به یک رنگ درآیند. مثلا در این آشپزخانه، طراح اپن جزیره را به رنگ آبی درآورده و یک دکوراسیون ساحلی را خلق نموده است.

طراح در این آشپزخانه با کابینت سفید و آبی نیز از استراتژی ایجاد بلوک های رنگی استفاده کرد. البته کانترتاپ سفید ترکیب رنگ کابینت های سمت راست را به سمت چپ مرتبط کرده است. به نظر می رسد دستگیره های برنجی گرمای لازم را در این پالت رنگی ایجاد کرده است.

بکارگیری کابینتهای شیشه ای

کابینت آشپزخانه آبی و سفید-6

کابینتهای آبی بدون شک کابینت های لوکس و شیکی خواهند بود اما چیزی که افراد را زمان استفاده از این رنگ نگران می کند ایجاد یک بخش با وزن بصری سنگین درآشپزخانه است. شما می توانید با استفاده از کابینت های شیشه ای که اجازه ی ورود نور را می دهد از این سنگینی بکاهید.
  


.

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)