کابینت آشپزخانه آبی فیروزه ای- انواع تناژ ها و ترکیب رنگ ها

مدل دکوراسیون و کابینت آشپزخانه آبی فیروزه ای

دکوراسیون آشپزخانه آبی فیروزه ای یا سبز آبی جز ترکیب رنگ های آرامش بخش و درعین حال رویایی قرار می گیرد. این رنگ دوس داشتنی و متفاوت امروزه بسیار مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است. روش های مختلفی برای بکارگیری این رنگ در کابینت آشپزخانه وجود دارد که کابینت آشپزخانه فیروزه ای تنها یکی از آن است.

رنگ فیروزه ای می تواند دکوراسیون داخلی شما را زیبا، پر جنب و جوش، سلطنتی و جذاب نماید. اگر به دنبال رنگی ملایم، شاد، پویا و در عین حال زیبا و امروزی هستید این رنگ را در اولویت های خود قرار دهید. البته نیازی نیست که تمامی کابینت های آشپزخانه ی خود را به این رنگ در آورید. این رنگ جز رنگ های تاکیدی به شمار می رود و اگر در تعداد کمی از کابینتها استفاده شود تاثیر خود را خواهد گذاشت.
رنگ فیروزه ای درواقع ترکییب ظریفی از رنگ سبز و آبی است. رنگ سبز و آبی هر کدام تناژ های مختلفی دارند از این رو چنانچه تناژ این دو تغییر کند، درجه ی رنگ فیروزه ای نیز تغییر می کند. آبی فیروزه ای رنگ سردی است اما تناژ های گرمتر آن کمی رنگ زرد دارد. در این بخش از بی پرت ایده های مختلفی از کابینت آشپزخانه ی آبی فیروزه ای یا سبز آبی را برای شما آماده کرده ایم. 

 

کابینت آشپزخانه فیروزه ای

کابینت آشپزخانه سنتی: رنگ فیروزه ای رنگی است  در فرهنگ و هنر اصیل ایرانی نقش عمده ای داشته، از این رو افرادی که علاقه ی زیادی به دکوراسیون سنتی ایرانی دارند میتوانند از این رنگ زیبا در بخش های مختلف منزل و آشپزخانه استفاده نمایند.

کابینت آشپزخانه فیروزه ای-2

لوازم جانبی: شما می‌توانید از رنگ فیروزه‌ای در جزئیات کوچکی در پالت رنگی آشپزخانه بکارببرید تا فضای یکنواخت آشپزخانه  را در هم بشکنید. شما می‌توانید با کمک دیوارها، کپفوش، کاشی آشپزخانه، ظروف تزئینی، چراغ آویز، جزیره ی آشپزخانه، گلدان و آثار هنری و.. رنگ فیروزه‌ای را به دکوراسیون‌تان داخلی آشپزخانه اضافه کنید و روح تازه ای به آن ببخشید.
 

ترکیب رنگ کابینت آبی فیروزه ای

یکی  از سوال هایی که بیشتر از همه در ارتباط با کابینت فیروزه ای می پرسند چگونگی ترکیب رنگ کابینت فیروزه ای یا رنگ های مکمل فیروزه ای می باشد. تا انتهای این مطلب با ما باشید تا به شما بگوییم این کابینتهای زیبا با چه رنگی زیباتر به نظر می رسد.

البته باید بدانید استفاده از رنگ فیروزه ای به عنوان رنگ غالب آشپزخانه کمی ریسکی است و جسارت و مهارت خود را می طلبد. از این رو می توانید بخش های مختلف آشپزخانه را به رنگ فیروزه ای درآورده و رنگ غالب را رنگ خنثی انتخاب کنید. رنگ فیروزه ای می تواند به صورت پراکنده در بخش های مختلف آشپزخانه مشاهده شود.

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 3

کابینت آشپزخانه فیروزه ای  سفید: یکی از رایجترین ترکیب رنگ ها، بکارگیری رنگ فیروزه ای با سفید است. این ترکیب رنگ بسیار ملیح، آرامش بخش زیبا و در عبن حال شیک و امروزی می باشد.

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 4

فیروزه ای و قهوه ای سوخته: چنانچه از رنگ فیروزه ای در کنار قهوه ای تیره استفاده کردید دکوراسیون شما سلطنتی و مجلل خواهد شد. این ترکیب رنگ را مردها نیز بسیار می پسند، از این رو در ادارات و دفترهای کاری بیشتر شاهد آن هستیم.

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 5

فیروزه ای و زرد: اگر به دنبال ترکیب رنگ آشپزخانه بهاری هستید به شما پیشنهاد می کنم از این دو رنگ در آشپزخانه ی خود استفاده کنید. با انتخاب این دو آشپزخانه ی شما همیشه بهاری ، گرم و با طراوت خواهد بود.:
فیروزه ای تیره و طلایی: ترکیب فیروزه ای تیره با رنگ طلایی در دکوراسیون کلاسیک بسیار زیبا و فریبنده خواهد بود.

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 7

فیروزه ای و طوسی: طوسی یا خاکستری جز رنگ های خنثی به شمار می رود. از این رو به راحتی می توانید آن را با کابینت های فیروزه ای خود ست کنید.  این ترکیب رنگ جز ترکیب رنگ های شیک و مدرن می باشد. در ادامه مدل های دیگری از کابینت آشپزخانه آبی فیروزه ای را مشاهده می کنید.

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 8

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 9

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 10

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 11

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 12

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 13

کابینت آشپزخانه فیروزه ای 14

 

مطالب بیشتر

معرفی انواع پایه کابینت
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۷۲۵۹ بازدید
راهنمای خرید جک پمپی
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۵۵۹۷ بازدید
کشو کابینت- راهنمای خرید کشو کابینت
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۴۰۷۱ بازدید
نمایندگی یراق آلات بلوم در تهران
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۵۶۳۴ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)