میز تلوزیون مدرن- طرح های جدید دیورای و زمینی

جدیدترین و مدرنترین میز تلوزیون دیواری و زمینی


در اتاق نشیمن هر عنصر نقش خاص خودش را در کل مجموعه دارد.  دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن به گونه ای چیده می شود که تمامی نگاه ها به سوی تلوزیون است از این رو میز تلوزیون که در زیر ال ای دی قرار گرفته نقطه ی کانونی اتاق نشیمن محسوب می شود.  امروزه طراحان داخلی میز تلوزیون معمولا روی سادگی و عملکرد تمرکز می کنند و طیف وسیعی از شیوه های طراحی و سبک ها را در نظر می گیرد. آنهایی که ما برای این مقاله انتخاب کرده ایم، میزتلوزیون های مدرن و در عین حال ساده و جذاب هستند.

برای طراحی و سفارش میز تلوزیون دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.


میز تلوزیون مدرن

 
یک مرکز سرگرمی مدرن با قابلیت زیاد می تواند چیزی شبیه به این باشد. واحد طراحی شده است تا قسمت زیادی از دیوار را بپوشاند. 

میز تلوزیون مدرن
 
بسیاری از میز تلوزیون های  مدرن امروزی به این شکل ساخته می شوند. در حالی که قسمت زیرین را کمدهای ساده تشکیل داده است، در اطراف تلوزیون شلف هایی با طرح های هندسی مختلف محل قرارگیری شی های ارزشمند منزل می باشند. واحدهای پایینی محل مناسبی برای ذخیره سازی بیشتر و بهتر است. 

میز تلوزیون مدرن 

برای فضاهای کوچک، یک میز تلوزیون جمع و جور مناسبتر است. یکی شبیه به این می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد، ذخیره سازی کمی در قفسه های بسته انجام شده و تلویزیون در مرکزمیز قرار میگیرد.

میز تلوزیون مدرن

هنگامی که چندین متریال، رنگ و سبک در طراحی میز تلوزیون مدرن ترکیب شود نتیجه این طراحی زیبا و منحصر به فرد خواهد بود. ترکیب سبکها  می تواند بر روی عناصر روستایی و معاصر متمرکز شود. در این سبک یک کمد با چوب خام در کنار یک بخش شیشه ای یا یک کمد ام دی اف و مینیمالیست قرار گرفته است.

میز تلوزیون مدرن

در زمان طراحی اتاق نشیمن مدرن رنگ های شاد در کنار رنگ های خنثی همچون خاکستری قرار می گیرد. استفاده از رنگ نارنجی تمام توجه را به سمت تلوزیون جلب می کند. 

میز تلوزیون مدرن

طرح های هندسی ایده های زیادی را در اختیار طراحان میز تلوزیون قرار می دهد.  به عنوان مثال، در مورد این واحد، بخشی از جذابیت به وسیله ترکیبی از دو ام دی اف طرح چوب و بژ ارائه شده است.

میز تلوزیون مدرن

استفاده از هنر معماری  یک فضا را برجسته تر خواهد کرد. با استفاده از اشکال و ابعاد مناسب میز تلوزیون دلخواه خود را طراحی کنید. هر چند که زاویه ها و خطوط بسیار ساده باشد.  قفسه ها و شلف های باز و بسته در کنار یکدیگر تضاد زیبایی ایجاد خواهد کرد.

میز تلوزیون مدرن

بسیاری از میز تلوزیون های مدرن از ماژول های مستقل ساخته شده است. این کار باعث می شود که کل مجموعه انعطاف پذیر و کارآمد تر باشد.  این نوع طراحی یک گزینه مناسب برای اتاق های اتاق کوچک است.

میز تلوزیون مدرن

اگر شما نمی خواهید تلویزیون را روی یک دیوار قرار دهید و یا پنجره اجازه ی این کار را نمی دهد استفاده از این نوع میز تلویزیون مناسب شما خواهد بود. این میز تلوزیون مدرن را می توان تقریبا در هر کجا قرار داد.

میز تلوزیون مدرن

 اصول طراحی مینیمال استفاده از خطوط ساده و موازی است که مشاهده می شود در این طراحی این اصل به خوبی رعایت شده است. استفاده از اشکال هندسی در کنار دیوارهای راه راه تضاد فوق العاده ای ایجاد کرده است. 

میز تلوزیون مدرن

در برخی موارد، یک میز تلویزیون ساده مثل این است که انتخاب مناسبی برای انواع اتاق های نشیمن خواهد بود. سطح میز تلوزیون این امکان را فراهم کرده است که بتوانید براحتی تلوزیون را جابه جا کنید تا بهترین مکان را برای آن انتخاب کنید. 


میز تلوزیون مدرن

یک میز تلوزیون ازچندین واحد جداگانه تشکیل شده است می تواند برخی از آنها را در کانون توجه قرار دهید و برخی دیگر را در اطراف تلوزیون به سلیقه ی خود روی دیوار قرار دهید و پس زمینه را کاربردی تر کنید.

میز تلوزیون مدرن
 
استفاده از میز تلوزیون های چند تیکه یک رویکرد جالب است که می تواند از چندین رنگ مختلف تشکیل شود. به این ترتیب آنها یک کل به نظر می رسند، اما همچنان جدا هستند.
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)