میز تلوزیون مدرن - با طرح ها و ایده های جدید 2019 آشنا شوید

جدیدترین مدل های میز تلوزیون مدرن سال 2019

از یک سینمای خانگی تا تلویزیونی باریک و کوچک. همگی در شکل و اندازه های مختلف  به یک انقلاب بزرگ تبدیل شده است. در این بین  میز تلوزیون نیز شاهد تحولات زیادی بوده است. تغییراتی که برای بهتر ، زیباتر و کاربردی تر کردن این محصول اعمال شده است. اگرچه جنبه ی زیبایی میز تلوزیون امروزه بسیار پررنگ تر  است اما توجه به این نکته که میز قابلیت محافظت از تلوزیون را نیز داشته باشد امری مهم است. از لحاظ زیباشناسی چنانچه دکوراسیون منزل شما از سبک مدرن پیروی میکند انتخاب میز تلوزیون مدرن می تواند برای شما مناسبتر باشد. در ادامه مدل هایی از میز تلوزیون مدرن و شیک اورده شده است. شما با توجه به فضایی که در اختیار دارید میتوانید از این سبک ها الگو برداری کنید.

برای طراحی و سفارش میز تلوزیون دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

میزتلوزیون مدرن

 
توصیه ی ما این است که میز تلوزیون باید به اندازه ی کافی بزرگ باشد زیرا فضای کافی برای ابزارها، کتاب ها و لوازم جانبی ایجاد می شود. در خانه های مدرن نیز از میز تلوزیون های چند تیکه به عنوان فضای ذخیره سازی استفاده می کنند. اگر اتاق نشیمن شما بزرگ باشد، می توانید میز تلویزیون بزرگ را انتخاب کنید. اما برای فضاهای کوچک، طرح باید ابتکاری و هوشمندانه باشد. از طرح هایی استفاده کنید که از قطعات و شلف های ناپیوسته در آن بکار رفته باشد. در این سبک تلویزیون بر روی دیوار ثابت شده و چند کمد ساخته شده از ام دی اف روی دیوار و در کف زمین قرارگرفته اند تا کمترین فضا را در اتاق نشیمن اشغال کند. پنهان کردن لوازم اضافی پشت دربهای بسته با ساختن این مدل میز تلوزیون مدرن امکان پذیر می باشد. 

میزتلوزیون مدرن

شلف ام دی اف ثابت بالای تلویزیون مانند یک تاج قرار دارد و آن را از سادگی خارج کرده است، تلویزیون بر روی میز نگهداری می شود، دو کمد بلند جداگانه  در یک طرف و چراغ نورانی در بین دو کمد قرارگرفته است؛ این طراحی مدرن، ساده و ظریف است.

میزتلوزیون مدرن

 با یک میز تلوزیون منحنی شکل احساسی مدرن به اتاق نشیمن اضافه کنید. کمد ساخته شده از ام دی اف هایگلاس برای پنهان کردن لوازم قرار گرفته است.

میزتلوزیون مدرن

 خطوط و زاویه های گوشه یک پیچ و تاب غیر معمول را به فضای داخلی اضافه می کند. در حالی که کمد ایستاده و کشوها برای پنهان کردن لوازم ساخته شده اند،قفسه های باز را می توان برای نمایش لوازم زیبا بکارگرفت.  طراحی غیرمنتظره ی این میز تلویزیون با تغییرات جزئی در مربع و مستطیل به وجود امده است.

میزتلوزیون مدرن

طراح در این تصویر به جای آنکه تمام دیوار را با کمدهای ایستاده و میز تلوزیون پوشاند قطعات را به صورت جداگانه در اشکال و اندازه های مختلف طراحی کرده است.

میزتلوزیون مدرن

میز تلوزیون سفید در برابر دیوار خاکستری سبکی مدرن را ارائه کرده است  و به منظور ارتقاء زیبایی فضا از ام دی  اف هایگلاس به عنوان متریال استفاده شده است. میزهای بلند و باریک  فضای ذخیره سازی کافی را برای تمام اعضای خانواده محیا کرده است.

میزتلوزیون مدرن

میزتلوزیون مدرن

هدف طراح در این بخش ایجاد فضای بیشتر برای ذخیره سازی است. در این طرح  تلویزیون بر روی یک پلتفرم با طول زیاد قرار گرفته است که فضای برای دی وی دی و دستگاه بازی محیا کرده است. سفید رنگی خالص و تمیز است و فضا را روشن می کند.

میزتلوزیون مدرن

دیوار سنگی بسیار مدرن و شیک در پس زمینه و استفاده از میز ساده و زیبا روی زمین با فضای محدود برای نگه داری از لوازم و کتاب ها ایده ای کم هزینه و در عین حال کاربردی و مدرن خواهد بود..

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)