میز تلوزیون جدید و شیک با طرح های لاکچری 

جدیدترین و شیک ترین میز تلوزیون سال 2019


هیچ فضای مدرنی بدون میز تلوزیون کامل نیست. به دلایلی واضح میز تلوزیون در هر محیطی به عنوان مرکز کانونی عمل کرده و مرکز توجه همگان می باشد. در این مطلب ما ایده های مدرن را برای میز تلوزیون جدید و شیک با طرح های لاکچری در اتاق نشیمن مطرح کرده ایم. 12 عکسی که در این مطلب اورده شده است  راحتی، سبکی، ظرافت و عملکرد را با یکدیگر ترکیب کرده است.

برای طراحی و سفارش میز تلوزیون دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

میزتلوزیون شیک

شاید بهترین راه برای داشتن تلویزیون در اتاق نشیمن این است که آن را روی دیوار نصب کنید.برای قفسه های اطراف تلوزیون درب در نظر بگیرید  و رنگ آن را با مبلمان  تطبیق دهید و ببینید که چقدر به زیبایی کل فضای می افزایید.

میزتلوزیون شیک

میزتلوزیون شیک

ترکیب رنگ سفید قهوه ای و خردلی یک ترکیب رنگ شاد و شیک را به محوطه ی داخلی می افزاید. ایجاد فضای یکپارچه از مهمترین اصول در طراحی داخلی است. استفاده از سه رنگ به اندازه ی کافی فضا را شلوغ کرده است از این رو طراح از میزتلوزیون ساده استفاده کرده است.

میزتلوزیون شیک

صفحه نمایش سیاه تلویزیون کاملا با ترکیب رنگ سیاه و سفید فضا همخوانی دارد. اگر به تم های رسمی علاقه مندید این ایده مناسب منزل یا محل کار شما خواهد بود.  

میزتلوزیون شیک

دیوارهای سنگی و دیوار هایگلاس شیشه ای دو تضاد عجیب و در عین حال زیبا را به وجود آورده است. کمدها و کشوهای زیرین فضای مناسبی را برای ذخیره سازی انواع لوازم بزرگ و کوچک فراهم کرده است. 

میزتلوزیون شیک

مهم است که در حین تماشای تلویزیون راحت باشید.این آسایش دو برابر می شود زمانی که تلویزیون با چشم شما در یک سطح قرار داشته باشد. برای جلوگیری از گردن درد، تلویزیون را در سطح مناسب با مبل قرار دهید.

میزتلوزیون شیک
 
مدل میز تلوزیون را ساده نگه دارید و در عین حال فضایی مدرن داشته باشید. سطح نگهدارنده ی ام دی اف  بر روی دیوار سبب شده تا وزن به طور متعادل در سه بعد فضا تقسیم شود. این میز تلوزیون در عین سادگی بسیار زیبا و شیک است.

میزتلوزیون شیک
 
ایجاد فضای یکپارچه در خانه های مدرن بسیار رایج است.هنگامی که می خواهید مکان مناسب را برای تلوزیون انتخاب کنید کمی خلاقیت به خرج دهید. میتوانید آن رادر مکانی دیگر قرار دهید در حالی که خودتان روی مبلمان راحتی در حال استراحت هستید. 

میزتلوزیون شیک

لازم نیست تلویزیون را روی دیوار نصب کنید. اگر اتاق شما کوچک است و شما می خواهید دیوار را خالی نگه دارید، ایده را از این تصویر بگیرید و  تلویزیون را روی میز نگه دارید. با اضافه کردن نیمکت به کناره های تلوزیون فضا را کاربردی تر خواهید کرد.

میزتلوزیون شیک

اگر شما کسی هستید که می خواهد با خانواده ی خود وقت بیشتری بگذراند و با آن ها صحبت کند بدون انکه توجه ای به برنامه های تلوزیون داشته باشد. این مدل برای شما مناسب خواهد بود.  در این مدل تلوزیون بخشی از دکوراسیون شده است

میزتلوزیون شیک

میزتلوزیون شیک

این سبک بسیار متفاوت و در عین حال زیباست. احساسات خود را با رنگ امیزی دیوار پشتی تلوزیون به تصویر بکشید و میز ام دی اف ساده را برای قرار دادن دستگاه دی وی دی ها، کنسول های بازی و ... در زیر آن بگذارد . تنها چیزی که از پس از نشتن بر روی مبلمان راحتی مشاهده خواهید کرد دیوار زیبا و تلویزیون روی آن است. این دکوراسیون برای اتاق نشیمن های مستطیل شکل بسیارایده آل خواهد بود.

 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)