معرفی جک پمپی کابینت


امروزه  صنعت کابینت سازی به سمت کابینت مدرن و شیک سوق پیدا کرده است. البته علاوه بر زیبایی و مدرن بودن کابینت آشپزخانه، کارایی و قابلیت آن نیز مورد توجه قرار دارد. استفاده از حداکثر فضا در آشپزخانه نیاز به بکارگیری یراق آلات و ابزار آلاتی دارد که امروزه به همین هدف ساخته شده اند. 
باز کردن درب کابینت آشپزخانه های کوچک و سایر کابینت های مدرن بدون مزاحمت درهای دیگر خواسته ی بسیاری از طراحان کابینت آشپزخانه می باشد.جک پمپی کابینت در آشپزخانه یکی از مهمترین یراق آلات و تجهیزات کابینت آشپزخانه می باشد.

جک پمپی کابینت

انواع جک پمپی کابینت:

جک پمپی کابینت ۳ دسته کلی تقسیم می شوند:

  •  ساده یا کلاسیک
  •  اتوبوسی 
  • دو تکه

جک کابینت کلاسیک خود به دو دسته تقسیم می شوند: آنهایی که به صورت ۹۰ درجه و روتاجی که در بالای سقف یونیت حرکت کرده و قرار می گیرد. جک ها می توانند برقی نیزباشند و نیروی حرکتی آنها با لمس آنها توسط برق تامین شده و باز یا بسته شوند. به این نوع جک ها جک های لمسی کابینت نیز می گویند. 

یکی از یراق آلات کابینت که به منظور مدرنیته کردن در کابینت آشپزخانه نصب میگردد جک پمپی کابینت است. جک پمپی در درب های کابینتی که به سمت بالا یا پایین نصب می گردد کاربرد دارد. البته انواع مختلفی از جک در این مورد استفاده می گردد. در این مقاله هدف معرفی جک پمپی کابینت می باشد.

 

جک پمپی کابینت

 
کاربرد جک پمپی کابینت:


جک پمپی کابینت در دسته ی  جک های گازی قرار میگیرد . نصب جک پمپی بسیارآسان بوده و سرعت را در کابینت سازی بالا می برد. جک پمپی باعث ثابت ماندن درب کابینت توسط بازوی جک هنگام باز بودن درب میشود. 
کاربرد این جک ها عمدتا در کابینت های آبچکان می باشد.
جک پمپی بر روی کابینت ام دی اف، کابینت های گلاس و... نصب میگردد.

 

جک پمپی کابینت


انواع مختلف جک پمپی کابینت:

 جک کابینت در انواع 60-80-100-120 نیوتن موجود میباشد که بسته به سنگینی درب کابینت و نسبت به عرض باید آن ها را انتخاب نمود.
امکان خرید انواع جک پمپی باکیفیت، زیبا، کاربردی و کاملاً مطابق با درخواست مشتری را می توان کوتاه ترین تعریف از سامانه آنلاین بی پرت دانست.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)