معرفی انواع لولا کابینت

  
لولاگازور ها تاثیر زیادی بر روی قابلیت و ظاهر کلی  و عملکرد کابینت های شما می گذارند. 
انتخاب جنس کابینت آشپزخانه و مدل کابینت آشپزخانه پایان کار نیست، مرحله ی بعد انتخاب یراق آلات با کیفیت است. لولاگازور ها انواع های گوناگونی دارند و مسما تعداد زیادی از آنها برای کابینت های شما مناسب نخواهند بود.خبر خوب این است که طیف گسترده ای از گزینه های لولاگازور در دسترس هستند، بنابراین شانس شما در یافتن لولاگازور مناسب بیشتر خواهد بود. اما با انتخاب های زیاد، چگونه می توانید آن را پیدا کنید؟
در ابتدا باید بدانید که کابینت شما از چه جنسی ساخته شده است؟ لولاگازور مخصوص  ام دی اف، لولاگازور مخصوص کابینت هایگلاس، لولاگازور کابینت چوبی و لولاگازور کابینت لمینیت با یکدیگر تفاوت هایی خواهند داشت. برای انتخاب لولاگازور مراحل زیر را دنبال کنید.
لولای معمولی: لولای سنتی و لولاهای قدیمی ، از دو صفحه محکم تشکیل شده است که و با یک پین به هم متصل می شوند. یک صفحه به درب کابینت و دیگری به کابینت متصل می شود.

لولاکابینت
  
لولای چاقویی: مانند قیچی شکل داده می شود. نیمی از لولا به لبه بالا (یا لبه پایین) درب میچرخد. نیمه دیگر به لبه کابینت افقی مستقیما در بالای (یا در پایین) درب قرار دارد.

لولا کابینت
 
لولای اروپایی: نوع لولاهای پنهان که در تمامی کابینت ها استفاده می گردد. کابینتهای بدون قاب بدون کابینت هستند. یکی از مزایای استفاده از لولاهای اروپایی این است که در دو و گاهی سه جهت تنظیم می شوند، و این باعث می شود که تنظیم مجدد درب آسان تر شود. با استفاده از این لولاگازور ها دیگر شکافی بین کابینت و درب آن وجود نخواهد داشت.

لولا گازور

 
 در هنگام خرید لولاگازور توجه داشته باشید که درب تا چه اندازه باید باز شود: 
به درجه ای که لولاگازور به درب اجازه بازشدن می دهد، درجه باز شدن نامیده می شود. بعضی از لولا کابینت ها اجازه می دهند که درب فقط 90 درجه باز شود، اما بعضی دیگر که درجه باز شدن بیشتری دارند نیز در بازار یراق آلات کابینت در دسترس هستند. به عنوان مثال، یک لولای 270 درجه اجازه خواهد داد که درب به سمت کابینت برگردد. 

لولاگازور

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)