مزیت سامانه بی پرت، سفارش محصولات با یراق آلات انتخابی

سفارش یراق الات

یراق آلات به اندازه جنس ام دی اف در تهیه وسایل اهمیت دارند. اگر محصول خود را از بی پرت سفارش دهید، می‌توانید یراق آلات لازم خود را انتخاب نمایید. این اطمینان به شما داده می‌شود که بتوانید به برندهایی مانند فانتونی (fantoni)، یراق آلات بلوم (blum)، یراق آلات هفله (hafele) و یراق آلات هتیچ (hettich) دسترسی داشته باشید.
بی پرت به دلیل این که سالها است در این زمینه فعالیت می‌کند و می‌داند که یراق آلات چه نقش مهمی در ساخت وسایل دارند، بهترین نوع و برند را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و در ساخت لوازم اداری و دکوراسیون نیز از یراق با کیفیت استفاده میکند. این تجربه در انتخاب بهترین یراق‌ها به سادگی به دست نیامده است و بی شک تجربه شرکت فضاگویا در این انتخاب‌ها تعیین کننده است. 

یراق آلات قابل سفارش در سامانه بی پرت

ابزار آلاتی که در ساخت کابینت، کمد و کتابخانه استفاده میشوند، متنوع هستند. برخی از آنها در بین بیشتر وسایل مشترک هستند، مثل دستگیره‌ها. اما لوازم دیگر مانند صفحه کانترتاپ، قفل تیتان، الیت، پین کانکتور و پیچ کامفورت برای همه وسایل به کار نمی‌روند، ولی بدون وجود آنها نیز در ساخت وسایل چوبی کاری از پیش نمی‌رود. مهم این است که تمام این یراق آلات همراه با محصول سفارشی شما در بی پرت در دسترس هستند. به جز این موارد، بی پرت برای تهیه انواع لولا و جک نیز در خدمت شما عزیزان است.

لولای مورد نظر خود را در سامانه بی پرت انتخاب کنید

لولاها از مهم‌ترین عناصر ساخت محصولات چوبی محسوب می‌شوند. لولا گازور از جمله لولاهایی است که در سامانه بی پرت می‌توان برای محصول خود سفارش داد.
لولا گازور: دارای دو نوع لولا گازور ساده تک مرحله و لولا گازور دو مرحله است. لولا ۹۰ درجه بیشترین استفاده را دارد. لولا گازور از جنس استیل است و این مزیت را دارد که زنگ نمی‌زند.

انواع جک را پیش از سفارش در سایت بی پرت بشناسید

جک پمپی: از ساده‌ترین انواع جک است که در انواع درها کاربرد دارد و به صورت افقی باز می‌شود. از آن در ساخت کابینت آشپزخانه، مبلمان اداری و انواع کمد استفاده می‌شود. 
جک اونتوس: این جک سیستم بالابری است که برای باز کردن هم زمان دو درب به کار می‌رود. این جک گزینه مناسبی برای کابینت آشپزخانه با ارتفاع بالا است، زیرا دستگیره در هر ارتفاعی قابل دسترس است. از مزایای این جک می‌توان به باز شدن آسان، نگه داشتن در وضعیت دلخواه، باز و بسته شدن روان و بدون صدا و داشتن طول عمر بالا اشاره کرد.    

مطالب بیشتر

کشو کابینت- راهنمای خرید کشو کابینت
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۳۹۹۳ بازدید
دستگاه برش cnc
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۲۶۶۵ بازدید
کارکرد درب فشاری در کابینت
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۴۶۱۸ بازدید
ام دی اف مات در انواع رنگ ها
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۷۸۹۵ بازدید
بی پرت در نمایشگاه Midex 2019
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۳۶۷۹ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)