مزایا و معایب کانترتاپ کوارتز

معرفی مزایا و معایب صفحه کانترتاپ  کوارتز:

صفحه کانترتاپ می تواند به عنوان نقطه کانونی در آشپزخانه عمل کند. به همین دلیل لازم است که شما آن را با دقت طراحی کنید. یکی از محبوب ترین مواد برای پوشش این صفحات، کوراتز است. ما در این بخش به مزایا و معایب کانتر تاپ کوارتز می پردازیم:

کانترتاپ کوارتز
 
یکی از بزرگترین مزایای استفاده از کانترتاپ کوارتز این است که آنها تقریبا مشابه سنگ طبیعی هستند. بنابراین اگر میخواهید یک گرانیت یا یک سنگ مرمر داشته باشید، می توانید با استفاده از کوارتز مشابه آن را در آشپزخانه داشته باشید.


کانترتاپ کوارتز-1 


فرقی نمی کند شما چه طراحی برای کابینتهای آشپزخانه ی خود انتخاب کرده باشید. نکته ی مهم این کانترتاپ ها این است که با هر فضا و رنگی می توانند ست شوند. زیرا تنوع رنگ این کانترتاپ ها زیاد می باشد.

کانترتاپ کوارتز-2
 
برخلاف سنگهای طبیعی، ورقهای کوارتز مقاوم در برابر خراش هستند و به همین دلیل لازم نیست نگران برخورد با سطوح مختلف و ظروف باشید. این کانترتاپ برای خانه هایی که بچه دارند مناسب هستند.

کانترتاپ کوارتز-3
 
اگر فکر می کنید که کانترتاپ کوارتز جایگزین ارزان تری برای چوب یا سنگ هستند، در اشتباه هستید. این مواد در مقابل سنگ های طبیعی و چوب کمی گرانتر هستند. البته این موضوع به عنوان معایب بزرگی برای کانترتاپ کوارتز نیست. زیرا زیبایی این کانترتاپ بدون شک ارزش پرداخت هزینه ی بالا را خواهد داشت.

کانترتاپ کوارتز-4 


آشپزخانه شمامحل مناسبی برای رشد میکروب ها و قارچ ها هستند. مخصوصا اطراف سینک که ظروف کثیف بر روی آن قرار می گیرد. با این حال، با خرید کانترتاپ کوارتز، شما لازم نیست که در این مورد نگران باشید. زیرا کانترتاپ های کوارتز خیلی راحت تمیز می شوند و قارچ ها بر عمق این صفحهکابینت ام دی اف آشپزخانه نفوذ نمی کند.

کانترتاپ کوارتز-5
 
هنگام انتخاب صفحه کانترتاپ کوارتز برای آشپزخانه کیفیت آن را بخوبی بررسی کنید. این کانترتاپ در کیفیتهای مختلف در بازار موجود می باشد.


کانترتاپ کوارتز-6 

یکی دیگر از مزایای استفاده از کانترتاپ کوارتزدر آشپزخانه شما این است که می تواند با انواع مختلف عناصر ادغام و ترکیب شود. این عناصر می تواند شامل چوب، لمینیت و حتی کاشی باشد.

کانترتاپ کوارتز-7
 
اگر شما عاشق پخت و پز به طور منظم و همچنین برای دوره طولانی تر هستید  پس این کانترتاپ مناسب برای آشپزخانه ی شما نخواهد بود. به دلیل آنکه صفحات کوارتز مقاومت بالایی در برابر گرما شدید ندارند و ممکن است بلافصله ترک بخورند.

کانترتاپ کوارتز-8
 
همه ما می دانیم که سنگ های طبیعی تنوع زیادی در بافت، طرح و رنگ ندارند. اما با انتخاب کوارتز به عنوان کانترتاپ ، شما می توانید رنگ های سفارشی را در آشپزخانه خود داشته باشید.

کانترتاپ کوارتز-9
 
با شرایط شدید آب و هوا ، صفحات  کوارتز قابل استفاده در خارج از منزل نیستند. این به این معنی است که اگر بخواهید یک آشپزخانه در حیاط خلوت بسازید، این مواد انتخاب ایده آلی نخواهند بود.
اگر قصد خرید صفحات کانترتاپ برای آشپزخانه ی خود را دارید می توانید با مشاورفروش فضا گویا تماس بگیرید.

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)