مدل کابینت L  شکل- مخصوص آشپزخانه ی Lشکل


خانه های مدرن دارای فضاهای کوچکتر و طرح های باز، علاوه بر داشتن ذخیره سازی کافی برای تمام وسایل ضروری می تواند جنبه ی زیبایی شناختی نیز داشته باشد. مدل کابینت l  شکل

طرح l شکل یک راه حل عالی برای فضاهای کوچک است، به ویژه هنگامی که آشپزخانه  به یک گوشه ی باریک و یا یک بخش چند متری اختصاص یابد. با برنامه ریزی دقیق و طراحی حرفه ای و کارآمد می توان حتی در کوچکترین فضا نیز آشپزخانه ای زیبا داشت.در این بخش ما عکس هایی از مدل کابینت l شکل برای شما آورده ایم.

کابیت ال شکل
 
این کابینت مدرن ترکیبی از سفید و بژ است که نمونه ای از سبک مینیمالیستی می باشد. با این حال، استفاده از یک دیوار براق و کاشی های  براق شیشه ای و روشنایی هوشمندانه احساس طراوت را به آشپزخانه اضافه شده است.

کابینت ال شکل
 
ترکیبی از کابینت تیره و دستگیره های نقره ای ، ظرافت را در آشپزخانه ی باریک به نمایش می گذارد. این یک طرح ساده می تواند ایده ای عالی برای طراحی کابینت ام دی اف آشپزخانه های باریک باشد.

کابینت ال شکل
 
در یک آپارتمان کوچک که از سبک مینیمالیستی و رنگ های خنثی استفاده شد است ، بکارگیری ورقه های ام دی اف آبی فیروزه ای در کابینت های آشپزخانه موجب برهم خوردن یکنواختی می شود. از آنجایی که فقط در بخش کوچکی از فضای کل خانه از این رنگ استفاده شده است، استفاده از این رنگ نمی توان جای نگرانی داشته باشد.

کابینت ال شکل
 
کابینت l شکل همچنین می تواند در یک آشپزخانه بزرگتر که دارای میزناهارخوری است نیز استفاده شود. استفاده از رنگ های گرم در کنار رنگ خاکستری نوعی سبک کلاسیک را در این آشپزخانه نشان می دهد.

کابینت ال شکل
 
در یک آپارتمان زیرشیروانی ، جایی که فضا به یک سالن بزرگ متصل می شوند، پنجره ها نور کافی را برای آشپرخانه محیا کرده اند تا یک فضای آرام  و معاصر در یک آشپزخانه ی l شکل فراهم شود.

کابینت ال شکل
 
کابینت رنگ سفید از جمله رنگ محبوب  برای فضاهای کوچکتر است و همینطور برای آشپزخانه کوچک l شکل در یک واحد مسکونی مناسب است. یک طرف l به عنوان یک پارتیشن بین آشپزخانه و اتاق خواب قرار گرفته است تا حریم خصوصی آن حفظ شود.

کابینت ال شکل
 
در یک آپارتمان  کوچک، زمانی که آشپزخانه نزدیک پنجره ها است، بهتر است طراحی کابینت آشپزخانه به گونه ای باشد فضاهای دیگر از نور طبیعی بهره مند شوند. علاوه بر این، کابینت سفید رنگ نیز روشنایی مطلوبی در سایر قسمتهای خانه منعکس خواهد کرد.
 کابینت ال شکل
این خانه دارای یک آشپزخانه کاملا سفید است که با سبک مینیمالیستی آن هماهنگ شده می باشد. تنها کنتراست، توسط کانترتاپ چوبی دیده می شود. هیچ طرح دیگری مانند طرح کابینت l شکل نمی توانست فضا را این چنین گسترش دهد.

کابینت ال شکل
 
در یک خانه ی کوچک، جایی که فضای آشپزخانه در گوشه ای قرار دارد، به جای استفاده از رنگهای سفید و خنثی، این یکی از سبز و ام دی اف با طرح چوب استفاده کرده تا یک اثر خیره کننده ایجاد نماید و فضای کوچکی را به یاد ماندنی تر کند.

کابینت ال شکل
 
طرح های هوشمندانه، فضاهای کوچک را به خوبی با هم ترکیب می کنند، مانند این آپارتمان با طرح باز. طرح l شکل به پخت و پز در آشپزخانه و اتاق مطالعه کمک می کند، در حالی که گسترش قفسه ها در امتداد دیوار به دو قسمت تقسیم می شود.

کابینت ال شکل
 
به جای استفاده از یک رنگ، ترکیبی از چند سایه خنثی مانند سفید، قهوه ای و خاکستری می تواند یک آشپزخانه پیچیده را به ارمغان بیاورد.


 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)