مدل کابینت گوشه با طرح های خلاقانه

انواع مدل کابینت گوشه

یکی از کاربردی ترین کابینت هایی در آشپزخانه ها طراحی و ساخته می شود مدل کابینت گوشه یا کشو گشو است. امروزه به دلیل کوچک شدن آشپزخانه ها طراحی کابینت هایی همچون کابینت گوشه به یک امر لازم مبدل شده است. برای استفاده از کوچکترین فضاها در آشپرخانه نیاز به طراحی خلاقانه وجود دارد. گوشه های آشپزخانه به نظر جز بلا استفاده ترین فضاهای آشپزخانه می باشد از این رو با پیاده سازی طرحی زببا می توان آشپزخانه ی خود را مدرن تر و زیباتر کنید.
انواع مختلفی از کابینت گوشه وجود دارد که علاوه بر زیبایی می توانند فضای مورد نیاز ما را تامین کرده تا بتوانیم وسایل کوچک و ضروری خود را در آن قرار دهیم. 

کابینت گوشه

اگر قصد دارید  آشپزخانه ی خود را  را برای اولین بار کابینت کنید یا کابینت های  آن را عوض کنید، ممکن است طراحی کابینت آشپزخانه کمی برای شما چالش بر انگیز باشد. بدون شک شما تصمیم دارید طرحی انتخاب کنید که تا چند سال  آینده شما را راضی نگاه دارد. پس علاوه بر زیبایی کابینت کاربردی بودن و راحتی کار با آن برای شما مهم خواهد بود.
طراحی کابینت آشپزخانه به معنای بررسی دقیق فضا که با درک و شناخت دقیق فضای آشپزخانه شروع می شود. از این رو مواردی همچون اندازه، شکل و کاربری فضای آشپزخانه از همان ابتدا باید مورد توجه طراح کابیت قرار بگیرد. به طور کلی طراحی کابینت آشپزخانه و طراحی کابینت گوشه مجموعه ای از تصمیمات است و طراح می داند هر تصمیم تاثیر پایدار واقعی بر زندگی افراد خواهد گذاشت.

 

کابینت گوشه

 

 

امروزه اغلب افراد در خانه های کوچک و آپارتمانی زندگی می کنند و در این خانه ها فضایی زیادی برای ذخیره ی لوازم آشپزخانه وجود ندارد از این رو می توان از کنج آشپزخانه نهایت استفاده را برد و آشپزخانه را به محیطی جذاب و زیبا تبدیل کرد. در ادامه توجه شما را به چند نوع طراحی کابینت گوشه مخصوص آشپزخانه های کوچک جلب می کنیم که امیدواریم با الگوبرداری از این کابینت ها بتوانید فضایی جذاب و کارآمد در آشپزخانه ی خود ایجاد کنید.

فضای آشپزخانه اغلب محدود است بنابراین بهتر است طراحی کابینت به صورت هوشمندانه انجام گیرد تا بتوانید برای مدت ها از آشپزخانه ی خود استفاده کنید.

 

کابینت گوشه

کابنیت گوشه

کابینت گوشه

کابینت گوشه

کابنیت گوشه

کابینت گوشه

کابینت گوشه

کابینت گوشه


           


 

مطالب بیشتر

حضور بی پرت در نمایشگاه TITEX2018 -2
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۳۶۳۹ بازدید
بی پرت در نمایشگاه Midex 2019
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۳۷۶۶ بازدید
اهمیت کنترل کیفیت در محصولات بی پرت
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۲۶۳۷ بازدید
معرفی جک های اونتوس
۱ شهریور ۱۳۹۷ ۴۶۸۰ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)