مدل کابینت لاکچری آشپزخانه ی کوچک و بزرگ ایرانی

آخرین طراحی های کابینت های مدرن و لاکچری:

مدل کابینت امروزه به یکی از اجزای جدایی ناپذیر دکوراسیون آشپزخانه، خانه های کوچک و بزرگ تبدیل شده است و یکی از پرکاربردترین اجزا در منزل می باشد . در ادامه انواع مدل کابینت لاکچری مدرن با جدیدترین طرح های مد سال را در اختیار شما قرار می دهیم. 
مدل کابینت لاکچری در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود هستند و اگر شما تمایل دارید از این مدل کابینت در منزل خود استفاده کنید بهتر است در انتخاب طرح و رنگ آن حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید مدل کابینت زیبا و در عین حال شیکی را برای منزل تان محیا کنید.

 

کابینت لاکچری

در اغلب آشپزخانه ها از دو مدل کابینت و کشو استفاده می شود. برای ساخت کشو کابیت یراق الات مختلفی وجود دارد که انتخاب یراق الات نیز درطرح و مدل کابینت تاثیر بسزایی خواهد داشت. افرادی که آشپزخانه های کوچکتری دارند از تعداد کشو بیشتری استفاده می کنند زیرا این کشو ها دارای فضای بیشتری برای ذخیره سازی بهتر می باشد. 

کابینت زرشکی
کابینت رنگ زرشکی

رنگ های تن تیره امروزه جز رنگ های لاکچری برای کابینت هستید. از لاکچری ترین رنگ  برای کابینت، زرشکی طرفدارن زیادی دارد.البته توجه کنید که این رنگ های تند باید با رنگ سفید ترکیب شوند. رنگ سفید به عنوان رنگ خنثی عمل کرده و مکانی برای استراحت چشم می باشد.

 

کابینت قهوه ای طلایی لاکچری

 

مدل کابینت ام دی اف قهوه ای طلایی
امروزه مد به سمت و سوی سادگی سوق پیدا کرده است. از این رو کابینت های ساده با طراحی مینمال بیشتر مورد پسند همگان می باشد.
از جمله ترکیب رنگ های شیک برای کابینت آشپزخانه می توان به رنگ قهوه ای طلایی اشاره کرد. نیازی نیست رنگ طلایی زیاد بکار رفته شود. اما بکار بردن آن کنار کابینت های قهوه ای تیره یکی از ایده ال ترین مدل کابینت لاکچری خواهد بود.
مدل کابینت لاکچری در انواع طرح ها و رنگ های متنوع موجود است و اگر شما تمایل دارید از این کابینت ها در آشپزخانه منزل خود استفاده کنید بهتر است طرح و رنگ کابینت را با توجه به سایر رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون آشپزخانه سالن پذیرایی و یا اتاق نشیمن انتخاب کنید. توجه داشته باشید که علاوه بر مدل و رنگ کابینت ، چیدمان کابینت نیز در زیبایی و جذابیت آن تاثیر خواهد گذاشت.

 

کابینت مشکی لاکچری

همانطور که میبینید کابینت های هایگلاس براق مشکی نمای خیره کننده ای درون منزل شما خواهند بود. اگر می خواهید مانند تصویر بالا از دو رنگ کابینت استفاده کنید بهتر است در کنار آن رنگ سفید را نیز داشته باشید.

 

کابینت لاکچری مشکی

مدل کابینت مشکی مدرن و لاکچری:
کابینت رنگ مشکی یکی از پرطرفدارترین مدل کابینت است این مدل کابینت زیبایی و جذابیت خاصی دارد و برای  آشپزخانه های بزرگ  می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. این مدل کابینت با طراحی خاص و متفاوتی که دارد باعث مدرن تر به نظر رسیدن دکوراسیون مورد نظر شما می شود.

 

کابینت مشکی

مدل کابینت مشکی قهوه ای
مدل کابینت قهوه ای مشکی

مدل کابینت آبی کاربنی

 

مدل کابینت آبی کاربنی طوسی کمرنگ هایگلاس

مدل کابینت سفیدقهوه ای

کابینت سفید قهوه ای

 

مدل کابینت سفید قهوه ای

مدل کابینت کرمی

مدل کابینت کرم رنگ

در این مطلب با انواع مدل کابینت مدرن با طراحی لاکچری و کاربردی برای خانه های امروزی آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما قرار گرفته باشد و بتوانید با الگوبرداری از آن ها کابینتی شیک را برای منزل خود انتخاب کنید.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)