مدل کابینت سلطنتی 2018


کابینت سلطنتی جز خاصترین و زیباترین کابینت های آشپزخانه می باشند که هیچگاه قدیمی نخواهند شد. برای انتخاب مبل کابینت سلطنتی مناسب با دکوراسیون داخلی خانه ی خود در درجه اول باید به منزل خود و دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی توجه کنید.
هیچکس کابینت ام دی اف تکراری و ایده های کلیشه ای را نمی پسندد. شاید تا به حال برای شما هم زیاد اتفاق افتاده باشد که با یک طرح جدید اما کوچک در خانه  خود توجه زیادی را آشپزخانه ی خود معطوف کرذه باشید.
حال تصور کنید شما شیکترین و زیباترین کابینت روز اروپا را برای منزل خود تهیه کنید اما ایده و طرحی که در آشپزخانه اجرا کرده اید دقیقا چیزی باشد که خود و یا اطرافیانتان قبلا از آن استفاده کرده اید. واضح است که دکوراسیون کابینت طراحی شده شما توجه زیادی به خود جلب نمی کند و ممکن است به زودی شما را خسته نماید. پس بیایید مدل کابینت های آشپزخانه ی خود را محدود به رنگ و طرح خاصی نکنید اگر چه انتخاب رنگ ست سخت است اما غیر ممکن نیست.


 
 مدل کابینت سلطنتی

مدل کابینت سلطنتی-2

 

مدل کابینت سلطنتی-3
 

 

رنگ کابینت سلطنتی در مشخص شدن نمای نهایی دکوراسیون آشپزخانه  نقش مهمی دارد. بغیر از رنگ های خنثی و مرسوم مانند سفید، طلایی و قهوه ای، رنگ های جسورانه تری مانند بنفش نیز انتخاب جالب و هوشمندانه ای خواهد بود. ترکیب رنگ بنفش و سفید یکی از طرح های مدرن و بروز بخصوص در آشپزخانه است که توسط بسیاری از طراحان مشهور دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل کابینت سلطنتی-4

 

مدل کابینت سلطنتی-5

 

مدل کابینت سلطنتی-6


 
 
مدل کابینت سلطنتی و ساده یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین مدل های کابینت در ایران است. برای داشتن کابینت های سلطنتی نیازی به خانه های اشرافی و بزرگ نیست. در عکس بالا مدل کابینت سلطنتی مخصوص آشپزخانه ی کوچک را مشاهده می کنید.

اگر قصد دارید در دکوراسیون آشپزخانه خود از مدل کابینت سلطنتی استفاده نمایید باید به این نکته توجه نمایید که انتخاب و استفاده از کابینت سلطنتی تنها در طراحی مدل کابینت و رنگ آن خلاصه نمی شود. برای داشتن یک کابینت شیک و جذاب باید کابینت جدید خود را نسبت به دکوراسیون داخلی منزل بسنجید و آن را با محیط اطراف به خوبی ست کنید.

 

مدل کابینت سلطنتی-8

مدل کابینت سلطنتی-9

مدل کابینت سلطنتی-9
 
کابینت های سلطنتی رنگ روشن تنها انتخاب های شما نخواهند بود. بلکه کابینت هایی به رنگ قهوه ای می توانند با طرح سلطنتی طراحی و اجرا شوند. شیک ترین کابینت های سلطنتی معمولا قهوه ای یا کرم رنگ هستند که در آن از رنگ طلایی نیز استفاده شده است.

مدل کابینت سلطنتی-10
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)