مدل کابینت جادار آشپزخانه با جدیدترین طرح ها

طراحی جدید کابینت آشپزخانه جادار با بیشترین فضا

هرج و مرج در آشپزخانه را هیچکس نمی پسندد. برخی افراد فکر می کنند چون آشپرخانه ی کوچکی دارند محکوم به بی نظمی بوده و راهی برای ساماندهی و چیدمان کابینت های منزل خود ندارند. ما دراین قسمت شما را با روش های هوشمندانه و مقرون به صرفه ای برای ساماندهی کابینتهای آشپزخانه آشنا می کنیم. این روش ها را به کار ببرید تا از آشپزخانه ی خود لذت ببرید.
از قفسه ها به جای کابینت ام دی اف با درب بسته استفاده کنید:
استفاده از فضای عمودی دیوار با قفسه های باز که تا سقف رفته اند یک ایده ی خوب برای ساماندهی آشپزخانه می باشد. قفسه های باز به شما اجازه میدهند زیبایی آشپزخانه و ظروف خود را بیشتر نشان دهید. این ترفند بیشتر برای آشپزخانه های کوچک به کار می رود. کابینت های بزرگ با درب های بسته را کنار گذاشته و ظروف هماهنگ خود را درون قفسه ها بچینید. اگر نمی خواهید تمامی کابینت ها را کنار بگذارید بالای کابینت را قفسه چینی کنید و کابینت های پایین را برای ظروف اضافه نگه دارید.

 کابینت جادار آشپزخانه

چیدمان کابینت سینک

لوله کشی های پایین سینک و شلنگهای خروجی میتوانند باعث بی نظمی و کمبود فضا در آشپزخانه شوند. برای چیدمان کابینت زیر سینک می توانید از قفسه های سیمی استفاده کنید. استفاده از جعبه های کشویی برای تمامی خرده ریزهای کابینت مناسب میباشد. نصب یک طبقه برای نگهداری مایع ظرف شویی ایده ی خوبی می باشد.

 کابینت جادار آشپزخانه-1

ساماندهی و چیدمان کابینت گاز:

سفارش یک یا چند کشو عمیق برای درب قابلمه و تابه ها در نزدیکی گاز بسیار حائز اهمیت است. شما همچنین میتوانید از کشوها برای نگهداری باقی وسایل آشپزخانه استفاده کنید با اضافه کردن رولهای تقسیم کننده ظروف، کاسه ها و بشقابها را به صورت محکم در محل قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که کشو مجهز به سخت افزار کشویی با کیفیت  بالا است که میتواند وزن ظروف را تحمل نماید.

 کابینت جادار آشپزخانه-2

چیدمان کابینت ادویه ها

ساخت قفسه ی کشویی برای نگهداری طعم دهنده ها و ادویه جات، فضای بیشتری را در اختیار شما قرارمیدهد. اگر فضای بیشتری می خواهید چندین قفسه به این کشو اضافه کنید تا بطریهای روغن و سرکه را در آن جای بدهید. با سفارش کابینت مخصوص شیشه های ادویه، فضای بیشتری برای چیدمان آن ها فراهم نمایید.

 کابینت جادار آشپزخانه-3

ساخت کشو برای کابینت های بلند

آیا همیشه از یک چراغ قوه برای یافتن اشیا در پشت کابینت تاریک استفاده می کنید؟ پس این راه حل را دوست خواهید داشت. قفسه های ثابت کابینت را جایگزین کشو کنید. با این روش می توانید تمامی اقلام پشت کابینت را مشاهده کرده و آن را به بهترین شیوه بچینید.

 کابینت جادار آشپزخانه-3

کابینت و کشو مخصوص برای قاشق و چنگال

کشوهای مخصوص قاشق و چنگال باید دارای جداکننده هایی باشند که آن ها را از جابه جا شدن حفظ میکنند. این کشو ها به شما کمک میکنند که به سرعت به آنچه نیاز دارید دست یابید. چیدمان قاشق و چنگال داخل کابینت دیگر سخت نخواهد بود. این کابینت های مخصوص از چندین کشو با ارتفاع کم ساخته شده اند.

 کابینت جادار آشپزخانه-5

ساماندهی تخته و سینی ها در کابینت آشپزخانه

شما باید یک مکان برای ذخیره کردن تخته برش، سینی ها و موارد دیگر داشته باشید که به راحتی در جای خود قرار گیرند. کابینت هائی تقسیم شده که ارتفاع مناسبی داشته و سینی ها هر کدام به راحتی در سر جای خود قرار می گیرند، بهترین گزینه برای ساماندهی و چیدمان سینی ها می باشند.

 کابینت جادار آشپزخانه-6

کابینت مخصوص سطل زباله

قرار دادن سطل زباله ، جعبه های کاغذ، بطری ها و پلاستیک ها درون کابینت و درکنار لوازم دیگر کاری غیر بهداشتی بوده و موجب کثیف شدن کابینت می شود. کابینت های جدید خود دارای سطل هایی می باشند که برای نگهداری و تفکیک زباله به کار برده می شوند. 

 کابینت جادار آشپزخانه-7

چیدمان قابلمه درون کابینت:

اکثر کابینتهای آشپزخانه شامل یک قسمت برای نگهداری قابلمه ها می باشند. اما این به تنهایی کافی نیست. مرتب گذاشتن قابلمه ها درون کابینت به شما امکان می دهد تا از فضای داخل کابینت بیشترین استفاده را ببرید. برای این کار یک قفسه به کابینت اضافه کنید و درب های قابلمه را جداگانه بگذارید.

 کابینت جادار آشپزخانه-8

فضای بیشتر برای تستر و قهوه ساز

 کابینت جادار آشپزخانه-10

آشپزخانه فضای کوچکی است اما این بدان معنا نیست که شما باید همه چیز را در مقابل خود نگه دارید. یکی از جدیترین طرح ها برای کابینت تستر، قهوه ساز، مخلوط کن و ماکروفر، طرح گاراژاست. یک خروجی برق را درون کابینت طراحی کنید و دستگاه های برقی را درون آن نگه دارید.

طرح های جدید بیشماری برای افزایش فضا درون کابینت آشپزخانه وجود دارد که در این قسمت آورده شده است :

 کابینت جادار آشپزخانه-11

 کابینت جادار آشپزخانه-12

 کابینت جادار آشپزخانه-13

 کابینت جادار آشپزخانه-14
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)