مدل کابینت ام دی اف سفید در منزل مهدی پاکدل و لادن طباطبایی +عکس

برنامه ی جذاب و دیدنی شام ایرانی فرصتی برای ما به وجود آورد تا با دکوراسیون آشپزخانه و مدل کابینت بازیگران و هنرمندان مشهور کشورمان آشنا شویم. در یکی از این برنامه ها، شام ایرانی در منزل یکی از هنرمندان معروف و محبوب کشورمان مهدی پاکدل  برگزار شد. خانه ای مدرن و شیک با آشپزخانه ای کوچک که رنگ سفید نشان دهنده ی پاکیزگی و نظم در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون آشپرخانه بود. عکس هایی که از کابینت های ام دی اف منزل این دوبازیگر دیده و منتشر شد ایده ای بود برای طراحان کابینت ام دی اف تا آن را با شما به اشتراک بگذارند.
کابینت ها ی ام دی اف درآشپزخانه او بسیار هوشمندانه طراحی شده است و همین مساله باعث شده است تا طرح کابینت ها آن ها را از حالت خسته کننده خارج نمایند. استفاده از کابینتهای تاج دار و سلطنتی در آشپزخانه های کوچک نیز امکان پذیر بوده و آن را دلچسب می کند.

 

کابینت ام دی اف

مدل کابینت ام دی اف

 

رنگ سفید معمولا برای کابینت های مدرن و امروزی استفاده می شود. هنگامی که سادگی طرح کابینت با رنگ سفید ترکیب شود نشان دهنده ی یک سبک مینمال بوده و درکنار سادگی زیبایی و  نظم خاصی را به ببینده القا می کند. اکثر طراحان کابینت آشپزخانه به اجرای رنگ سفید در آشپرخانه علاقه دارند زیرا معتقدند در این شرایط این ساختار و طرح اجرایی است که توجه ببینده را به خود جلب می کند و نه صرفا رنگ کابینت از این رو نقش طراح کابینت پر رنگ تر خواهد بود. علاقمندان به سبک کلاسیک نیز میتوانند از کابینت های تاج دار سفید استفاده کنند. کابینت های تاج دار هم در آشپزخانه ی مدرن و هم آشپزخانه ی کلاسیک به کار گرفته می شود با این تفاوت که در کابینت های کلاسیک درب کابینت از سادگی خارج شده و طرح های برجسته ی بیشتری بر روی آن اجرا می شود.

کابینت سفید یکی از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه های کوچک است. اگر آشپزخانه ی منزل شما کوچک است نگران نباشید شما نیز میتوانید مانند خانه های لوکس هنرمندان کابینتی زیبا و شیک طراحی کنید. کابینت ام دی اف سفید با بازتاب نور محدوده ی دید را افزایش داده و توهم فضای بزرگتر را برای مخاطب ایجاد می نماید. کابینت ام دی اف سفید با هر سلیقه ای هم خوانی داشته و می تواند توجه افراد زیادی را به خود جلب نماید. 

مدل کابینت ام دی اف سفید


 
اگر آشپزخانه ی منزل شما نیز کوچک است و رنگ مورد علاقه ی خود یعنی سفید را برای کابینت های خود انتخاب کرده اید کار شما هنوز تمام نشده است. قدم بعدی انتخاب طرح و سبک کابینت و همچنین دکوراسیون کلی آشپزخانه خواهد بود. آشپرخانه های کوچک با کمبود جا مواجه بوده و از این رو طراح باید با انسجام بهتری کابینت های ام دی اف را در کنار یکدیگر قرار دهد. در این آشپرخانه مشاهده می کنیم که از کمترین فضا بیشترین استفاده شده است و در بالای یخچال نیز کابینت نصب گردیده است.

بازیگر محبوب دیگری که از کابینت ام دی اف سفید مدرن در آشپرخانه ی زیبا و شیک خود استفاده کرده لادن طباطبایی میباشد که در ادامه عکس های آشپزخانه ی این بازیگر محبوب برای شما آورده شده است.


 مدل کابینت ام دی اف

مدل کابینت ام دی اف
 

کابینت ام دی اف سفید با تعداد طرفدارانی که دارد، یک کابینت بی رقیب محسوب میگردد. رنگ سفید یک رنگ خنثی به شمار آمده و به عنوان پر طرفدارترین رنگ در طراحی دکوراسیون آشپرخانه شناخته می شود. کاربرد این رنگ به عنوان پس زمینه یا رنگ مکمل به حدی زیاد است که به جرات می توان گفت با کمتر فضایی مواجه شده ایم که حداقل یک دیوار سفید نداشته باشد.
هنگامی که میان رنگ های گوناگون سردرگم شده اید یا به دنبال مناسب ترین رنگ ثابت برای مدت طولانی هستید، احتمالا سفید بهترین گزینه برای شما میباشد.

خیلی از افراد از کلیشه ای بودن و تکراری بودن رنگ سفید برای استفاده در کابینت های آشپرخانه می ترسند، اما این رنگ هیچوقت از مد نمی افتد و شما را خسته نمی کند.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)