مدل اپن آشپزخانه شیک مدرن و کاربردی

مدل اپن آشپزخانه جدید و امروزی

 

امروزه در آپارتمان های کوچک دیگر از میز ناهار خوری استفاده نمی شود. از این رو طراحان اپن آشپزخانه آن را طوری طراحی نموده اند که به عنوان میز قابل استفاده باشد. میز اپن آشپزخانه کاربردهای دیگر نیز دارد و درون آن طوری طراحی شده است که بتوان از آن به عنوان کابینت آشپزخانه نیز استفاده کرد. مدل های میز ناهار خوری اپن آشپزخانه امروره آنقدر خلاقانه و زیبا طراحی شده است که برای آشپزخانه ی بزرگ نیز ترجیح می دهند از این مدل اپن آشپزخانه استفاده کنند. اندازه اپن آشپزخانه بستگی به سلیقه ی شما خواهد داشت . اما بطور کلی هر چه آشپزخانه بزرگتر باشد شما اختیار بیشتری برای تعیین مدل اپن آشپزخانه خواهید داشت.
در ادامه شما را با جدیدترین و شیک ترین اپن آشپزخانه آشنا می سازیم:

v1

v2

بسته به نیاز و خواسته ی شما طراحی داخلی اپن آشپزخانه می تواند دارای کشو نیز باشد.  استفاده از کشو در اپن اشپزخانه، آن را کاربردی تر و زیبا تر خواهد کرد. 
آن هایی که فضای کمتری برای گذاشتن میز یا کشو در آشپزخانه ی خود دارند با مدل های جدید اپن آشپزخانه دیگر این موضوع نه تنها عیب محسوب نمی شود بلکه یک حسن است که شما با ساخت میز ناهار خوری اپن آشپزخانه آن را کاربردی تر و زیباتر نمایید.

v3
 
مدل اپن آشپزخانه باید کاملا با کابینت ام دی اف شما هم خوانی داشته باشد و مکمل آن باشد آشپزخانه های شیک و مدرن دارای کابینت های ساده و با خط های موازی و بدون دستگیره می باشند. هر چه کابینت های شما ساده تر باشد مدل اپن آشپزخانه نیز باید از آن سبک پیروی کند.

v4
 
با یک طراحی خلاقانه و زیبا برای مدل اپن آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه ی خود را دگرگون سازید. استفاده از ایده ی قفسه برای اپن آشپزخانه از جدیدترین طرح های کابینت آشپزخانه می باشد که امروز در خانه های شیک بکار گرفته می شود. ظروف زیبای خود را در این قفسه قرار دهید و به آشپزخانه ای مدرن و زیبا خوش آمد بگویید.

v5

 
علاوه بر ایده ی قفسه می توانید قسمتی از اپن آشپزخانه را برای قرارگیری صندلی ها تعبیه کنید. با این کار فضای بیشتری در اتاق نشیمن خود خواهید داشت. اپن آشپزخانه می تواند علاوه بر میز ناهار خوری محل قرارگیری سینک نیز باشد. این ایده یکی از بهترین مدل ها ی اپن آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک می باشد.

v6

v7
 
 اپن آشپزخانه ی سفید مشکی یکی از محبوب ترین اپن های آشپزخانه برای آشپزخانه های شیک و مدرن است. 
مدل آشپزخانه های اپن امروزی ارائه  دهنده ی یک راه بسیار عملی برای زندگی هستند. از آنجایی که فضا برای انواع کاربرها مورد استفاده قرار می گیرد، از پخت و پز و ناهار خوری تا آرامش، کار و سرگرمی، یک محیط همه جانبه ای برای خانواده های مدرن امروزی ایجاد می کند.

v8

v9
 
 
صفحه کانتر تاپ گرانیت رنگی از رایج ترین صفحه های روی کابینت آشپزخانه است. در این مدل اپن آشپزخانه، طراح پا را فراتر گذاشته و تمام اپن آشپزخانه را با صفحه ی گرانیتی ساخته است. 

v11
 
یک ایده ی جالب دیگر می تواند اپن آشپزخانه ی گرد باشد. این ایده برای آشپزخانه هایی که به صورت مکعب بوده و در گوشه ای از خانه میباشد یک ایده ی بی نظیر است.
درجه ی گردی بستگی به سلیقه ی شما خواهد داشت. اما بهتر است انتهای اپن آشپزخانه موازی با دیواره های خانه باشد. 

v13

 
اگر ایده ی نیم دایره مورد توجه شما قرار نگرفت استفاده از مدل میز ناهار خوری اپن آشپزخانه نیز برای آشپزخانه های که در گوشه خانه قرار دارند مناسب می باشند.  این اپن ها شباهت زیادی به میز ناهارخوری داشته در چهار جهت آن می توان صندلی قرار داد.

v15
 
از جدیدترین مدل میز اپن آشپزخانه می توان به  مورد بالا اشاره کرد. این اپن ها دارای میزی ساده می باشند. در این مدل سینک دیگر بر روی میز قرار ندارد و جدا از آن ساخته شده است.

v16
 
 

مطالب بیشتر

ریل آرام بند کشو چیست؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۴۴۵۱ بازدید
برش ام دی اف در خانه
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۳۶۸۲۴ بازدید
اهمیت کنترل کیفیت در محصولات بی پرت
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۲۵۶۲ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)