محصولات آماده قابل سفارش از طریق سامانه بی پرت

سفارش محصولات اماده در بی پرت در کوتاهترین زمان

شرکت فضاگویا سال‌ها است که در حوزه دکوراسیون مشغول به کار است و با توجه به نیاز بازار ، سامانه بی پرت را برای رفع احتیاجات هر چه سریع‌تر مشتریان خود به راه انداخته است.
سامانه بی پرت سایتی نیست که تنها مواد اولیه برای ساخت دکوراسیون و لوازم اداری را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید محصولات را به طور آماده نیز سفارش دهید. کافی است اندازه‌های مورد نظر خود را با محصول آماده چک کنید تا وسیله مورد احتیاج خود را به راحتی سفارش دهید. 
وسایل زیادی را می‌توانید از طریق بی پرت بدون دردسر تهیه کنید. کابینت، یونیت، کتابخانه و میز تلویزیون یا میز ال سی دی به طور آماده از طریق این سامانه قابل تهیه هستند. حتی می‌توانید برای خود سفارش جاکفشی دهید.

انواع کابینت‌ آماده قابل سفارش در سامانه بی پرت

•    کابینت آشپزخانه با دستگیره معمولی یکی از انواع کابینت‌هایی است که می‌توانید به طور آماده از بی پرت تهیه کنید.
•    کابینت آشپزخانه با دستگیره پنهان نیز که امروزه به دلیل زیبایی طرف داران بیشتری دارد، از طریق این سامانه قابل سفارش است. 
البته این کابینت‌ها در طرح و رنگ‌های مختلفی از طریق بی پرت قابل تهیه هستند که می‌توانید تنوع آن را در سامانه مشاهده و بر اساس نیاز و سلیقه خود سفارشتان را ثبت کنید.

انواع یونیت آماده قابل سفارش در سامانه بی پرت

امروزه استفاده از یونیت‌های دیواری به دلیل مزایا و جلوه‌ای که به خانه‌ها می‌بخشند، توسط طراحان دکوراسیون ارائه می‌شوند. یونیت‌ها در سایت بی پرت به طور آماده قابل تهیه هستند. 
یونیت‌ها وسایل پر کاربردی در خانه هستند که به عنوان میزتلویزیون، کتابخانه و کمد روی دیوار به کار می‌روند. یونیت‌های آماده در سامانه بی پرت از جنس ام دی اف هستند.
با یونیت‌ها می‌توان در استفاده از فضای داخلی صرفه جویی کرد. شما همین الان می‌توانید پس از ورود به سامانه بی پرت، به ثبت سفارش سه نوع یونیت آماده زیر بپردازید:
•    یونیت دکوری دیواری
•    یونیت دکوری کشو
•    یونیت دکوری کشو دیواری

این یونیت‌ها محصولات دکوراتیو ترکیبی هستند که در صورت نیاز تنها به سفارش شما ساخته می‌شوند. یعنی ممکن است فقط وجود چند کشو مشکل شما را در اتاق کارتان حل کند که در این صورت می‌توانید چند نمونه یونیت آماده ساخته شده را در سامانه بی پرت مشاهده کنید و شبیه آن را برای خود سفارش دهید یا ایده‌های جدید برای ساخت داشته باشید. برای بی پرت تفاوتی نمی‌کند، بی پرت تنها موظف است سفارش شما را تحویل دهد.  

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)