طراحی کابینت کلاسیک برای آشپزخانه ی کوچک

آشپزخانه های کلاسیک در ایران مورد علاقه شمار زیادی از خانواده ها است که به زیبایی هرچه تمام تر آن را در آشپزخانه ها خود طراحی و اجرا می کنند. اگر شما نیز به این سبک از طراحی علاقه مندید باید بدانید که فرقی نمی کند آشپزخانه ی شما کوچک یا بزرگ است. شما می توانید هر سبکی را در این آشپزخانه ها پیاده کنید. هر چقدر فضای آشپزخانه ی شما کوچکتر باشد نیازبیشتری  به استفاده از ترفندها و اصول برای کاربردی تر کردن آشپزخانه خواهید داشت. در این مطلب سعی کرده ایم به نمونه هایی از طراحی کابینت کلاسیک برای آشپزخانه های کوچک که طرفداران ویژه ای را در این سبک از طراحی و معماری منزل دارد، بپردازیم.
آشپزخانه ی کوچک u-شکل

کابینت کلاسیک
 
در این آشپزخانه کوچک یک جزیره بزرگ محل مناسبی برای پخت و پز و غذا خوردن به وجود آورده است. 
کابینت های قهوه ا ی

کابینت کلاسیک
 
این اشپزخانه ی کلاسیک کوچک با کابینت های کلاسیک و دستگیره های قدیمی درست مانند یک نمایشگاه هنری زیبا و خیره کننده شده است. 
کابینت های بدون درب
 کابینت کلاسیک

 
در این آشپزخانه  کلاسیک  (سینک، اجاق گاز و یخچال) در یک مثلث کارآمد قرار گرفته است. درب های کابینت، شیشه ای انتخاب شده است تا ظروف زیبا و رنگی را به نمایش بگذارد.
کابینت های کلاسیک به رنگ کرمی
کابینت کلاسیک

پنجره های قدیمی، کانترتاپ و طبقه هایی از سنگ مرمر، قفسه های باز رنگ روشن همگی سبب به وجود آمدن این آشپزخانه ی زیبا شده اند. قفسه های باز، به جای کابینت های با درب بسته فضا را گسترش می دهند. سطوح براقی همچون جزیره از جنس فولاد ضد زنگ، منعکس کننده نور در اطراف آشپزخانه است، که توهم فضای بزرگتر را به وجود می آورد.
استفاده از کابینت های ایستاده

کابینت کلاسیک
 
اگر آشپزخانه ای باریک و کوچک دارید می توانید از کابینت های ایستاده و بلند به سبک کلاسیک استفاده کنید. این فضاها مکان مناسبی برای ذخیره سازی بیشتر به وجود می آورد. در انتهای آشپزخانه با قرار دادن کابینت های شیشه ای آن را از فضای خسته کننده دور نگه دارید.
  کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک

کابینت های خاکستری مدرن، دستگیره ها فولادی ضد زنگ و پنجره های کلاسیک با قفسه های امروزی ترکیبی  کامل از سنتی و مدرن را ایجاد کرده اند. قفسه کم عمق می تواند مکان مناسبی برای نگهداری روغن ها و ادویه هایی و در درسترس قرار دادن آن ها باشد.
طراحی ساده تر
 کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک
 
یک جزیره بزرگ شامل صندلی، تعداد زیادی کشو و کابینت بهمراه سینک می تواند سادگی را در این آشپزخانه کمرنگتر کند. ابعاد این کابینت به ابعاد آشپزخانه ی شما بستگی دارد. جزیره ی قهوه ای، گرما را به آشپزخانه ی سفید و بی روح شما هدیه می کند. 

زیبایی در برابر هزینه  کم 

کابینت کلاسیک
 
طراحی کابینت ام دی اف کلاسیک برای آشپزخانه های کوچک هزینه ی زیادی در پی ندارند. اگر نمی خواهید از کابینت های سفید استفاده کنید، مشکی را جایگزین کنید. برای آشپزخانه ی کلاسیک و زیبای خود دستگیره های مناسب انتخاب کنید و بااستفاده از کابینت های با ارتفاع زیاد محل ذخیره سازی را افزایش دهید.

طراحی آنلاین کابینت

طراحی کابینت کلاسیک یا مدرن برای آشپزخانه ی کوچک خود را می توانید در بخش طراحی آنلاین کابینت انجام داده و هزینه ها صرفه جویی نمایید. برای انجام این کار ابعاد مورد نیاز را اندازه گیری کرده و سپس با انتخاب نوع کابینت تعداد طبقات آن را تعیین نمایید.

 

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)