طراحی آنلاین کابینت بدون هیچ گونه دردسر

طراحی آنلاین کابینت از طریق بی پرت

 

حتما تا به‌حال اتفاق افتاده که با دیدن کابینت آشپزخانه ی زیبا و شیک به این فکر بیفتید که آیا شما هم می‌توانید بدون دردسر زیاد چنین کابینت هایی طراحی کنید؟ امروز می‌خواهیم یک ابزار مفید، رایگان و ساده جهت طراحی آنلاین کابینت به شما  معرفی کنیم.  وب‌سایت bpert یک ابزار آنلاین جالب است که جهت طراحی آنلاین کابینت آشپزخانه، کابینت ام دی اف، کابینت هایگلاس، کابینت اپن، کابینت گاز، کابینت ایستاده، کابینت هود، کابینت دیواری، کابینت بدون درب، کابینت سینک، کابینت کشو، کابینت سوپر وخیلی موارد دیگر، می‌توان از آن استفاده کرد. برای استفاده از این سرویس اصلا نیاز به دانش طراحی و گرافیک ندارید. شما باید ابزاری در اختیار داشته باشید که بتوانید طراحی را به راحتی انجام داده و به کابینت آشپزخانه ی ایده آل خود برسید. 

 

طراحی آنلاین کابینت


 
رابط کاربری این وب‌سایت خیلی خوب و مناسب طراحی شده است. کاربر بسیار ساده و راحت می‌تواند در سایت ثبت نام نموده و کار خود را شروع نمایید. 
صنعت کابینت سازی در سال های اخیر به شدت مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است به طوری که وجود کابینت در منزل و آشپزخانه از ضروریات هر خانه ای می باشد. از این رو کابینت های هرخانه جز دکوراسیون آن به شما رمی رود و باید با دقت بیشتری به طراحی آن پرداخت. 

 

طراحی آنلاین کابینت


 
مزایای طراحی آنلاین کابینت:

مدل های مختلفی از کابینت وجود دارد که شما می توانید در طراحی آنلاین کابینت از آن بهره ببرید. مدل های مختلف کابینت اعم از کابینت کلاسیک وکابینت مدرن یا اسپرت موجود می باشد که انتخاب آن به مدل کلی دکراسیون منزل شما بستگی دارد. اگر دکوراسیون پذیرایی شما از سبک مدرن و مینمال پیروی میکند انتخاب کابینت های کلاسیک برای اشپزخانه تضادی ناپسند ایجاد خواهد کرد. از این رو طراحی آنلاین کابینت آشپزخانه این امکان را برای شما فراهم می کند تا با ساده ترین ابزارهای سایت کابینتی مطابق با دکوراسیون منزل خود طراحی نمایید. 
بکارگیری اینترنت در دنیای پر از مشغله ی امروز به عنوان یکی از اصلی ترین ابزارهای ارتباط جمعی، نقشی غیر قابل انکار دارد. پیدایش فناوریهای جدید و ورود آنها در منازل ، موجب راحتر شدن کارها و صرفه جویی در مصرف منابع و بهبود عملکرد سازوکارهای موجود می باشد.
برای اغلب خانواده ها و افرادی که قصد طراحی کابینت برای آشپزخانه را دارند ممکن است که در هنگام انتخاب اجزا و عناصر کابیت دچار شک و تردید گردند. این شک ها بیشتر به این دلیل است که در موقع  انتخاب نوع و طرح کابینت نمی توانند تصور کنند که وقتی همه آنها در کنار هم قرار می گیرد در آخر چه شکلی پیدا می کند.
خیلی از افراد از اینکه خودشان دست به طراحی کابینت بزنند واهمه دارند زیرا کار با نرم افزار3d-max یا نرم افزارهای مشابه را بلد نبوده و پیچیدگی آن را بهانه میکنند و به سراغ طراحان کابینت می روند. اما  امروزه با وجود اینترنت و طراحی های آنلاین دیگر طراحی آنلاین کابینت برای هیچ کس سخت نخواهد بود. بلکه آن ها می توانند با چند کلیک ساده و وارد نمودن اندازه ها کابینت های خود را درب منزل تحویل بگیرند.

 

طراحی انلاین کابینت

 
در حقیقت، در وبسایت بی پرت  شما امکانات ویژه ای برای رجوع به ایده ها و سلایق خود بصورت شهودی در اختیار خواهید داشت. کافیست تصورات خود را با انجام یک چیدمان مجازی در محیطی واقعی به نمایش بگذارید. کار در محیط بی پرت، اصلاً مشکل نخواهد بود. همه راهنماییهای لازم روی وبسایت بی پرت موجود میباشد و کافیست کمی کنجکاو باشید تا از همه امکانات آن به آسانی استفاده نمایید. برای آگاهی دقیق از شیوه کار با سیستم می توانید به ویدئوهای آموزشی تهیه شده مراجعه کنید تا به خوبی با نحوه ی کار آشنا شوید.

مطالب بیشتر

10عکس جدیدترین کابینت آشپزخانه مدل 2019
۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۷۰۴۳ بازدید
مدل کابینت گوشه با طرح های خلاقانه
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲۷۷۱ بازدید
حضور بی پرت در نمایشگاه TITEX2018
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۳۶۹۸ بازدید
معرفی انواع لولاگازور
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۹۳۸۶ بازدید
کارگاه خدمات MDF
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۷۰۷۸ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)