ریل های قلطکی کابینت- راهنمای خرید ریل

معرفی ریل قلطکی کابینت

ریلهای معمولی یا ریل های ساده نام دیگر ریل های قلطکی می باشد. ریل ساده ی کشو معمولا به رنگ سفید می باشند و در انواع کابینت های ام دی اف  کاربرد دارند. ریل قلطکی کابینت ام دی اف  دارای دو قسمت است که یک قسمت از آن به بدنه کابینت و قسمت دیگر به زیر بدنه کشو نصب میشود. 

هر کابینتی نیاز به نصب کشو دارد و کشوها بدون نصب ریل غیرقابل استفاده هستند. از این رو ریل ها جز مهمترین یراق آلات کابینت یا یراق آلات کشو بشمار می روند. در گذشته که از ریل ها برای ساخت کشو کابینت استفاده نمی شد ممکن بود و در هر باز و بسته کردن، کشو بطور کامل از آن خارج شود و استفاده از کشو را سختر می کرد. اما پس از ساخت ریل ها این مشکل برای همیشه برطرف شد.
در بین ریل های مختلفی همچون ریل فشاری، ریل آرام بند، ریل ساچمه ای و ... ریل قلطکی یا ریل ساده ارزانتر از سایر ریل ها می باشد. قیمت ریل قلطکی به دلیل سیستم عملکرد ساده ی آن پایین می باشد. 

نحوه ی حرکت ریل ساده واز طریق قرقره ها و چرخ های موجود در آن انجام می شود. بلبرینگ های متصل به قطعه متحرک که سوار بر شیارهای ریل هستند مانند چرخ  موجب حرکت آسان قطعه متحرک بر روی ریل می شوند.

انواع ریل قلطکی:

انواع مختلفی از این ریل در رنگها، جنس ها و اندازه های مختلف می باشند. ریل سفید ساده کاربرد بیشتری در کابینت های ام دی اف دارد.
این ریل های کشو از جنس پلاستیک یا فلز ساخته شده اند که سفید آن از پلاستیک ساخته شده است. 

سایزهای زیر در بازار یراق آلات کابینت موجود می باشد:
30 سانتی متر
35 سانتی متر
40 سانتی متر
45 سانتی متر
50 سانتی متر
55 سانتی متر
60 سانتی متر

ریل کشو معمولی و ارزان:

بهترین و ارزانترین ریل کشو برای کابینت های ام دی اف سبک ریل قلطکی می باشد. این ریل با سیستمی ساده و نصب آسان در کشو میز تلوزیون، کشو میز تلفن، کشو میز توالت، کشو حمام ،کشو آشپزخانه و دراور کاربرد دارد. از مزایای این ریل قیمت پایین آن می باشد.
ریل کشو قلطکی سفید و 40 سانت از پرکابردترین این ریل ها می باشد.
اگر از وزن کشو خود مطمئن نیستید بهتر است این ریل را انتخاب نکنید. زیرا ریل های تحمل وزن بالا را نداشته و زیر فشار زیاد خیلی سریع میشکنند.

خرید ریل کشو قلطکی:

شرکت فضا گویا این افتخار را داراست که با ساخت کابینت های مطابق با سلیقه و خواسته ی شما خدمتی خالصانه در راستای جلب رضایت شما انجام دهد. از این رو با بکاربردن و فروش بهترین و با کیفیت ترین یراق الات گوی سبقت را از دیگر رقبا ربوده است. انواع ریل های کشو و سایر یراق الات را از ما بخواهید و با نازلترین قیمت درب منزل تحویل بگیرید.  

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)