ریل بلوم کابینت

ویژگی های ریل بلوم کابینت و ریل کشو 

نام بلوم blum از کلمات dedicated employees آورده شده است. این برند با تولید محصولات و لوازم جانبی کابینت با کیفیت برند خود را جهانی کرده است. بیشترین محصولی که این شرکت تولید کرده است ریل کابینت بلوم یا ریل کشو بلوم و محصولات جانبی مخصوص بازو بسته کردن کابینت می باشد. طول عمر زیاد و کیفیت بالای ریل بلوم  از مشخصه های اصلی این کالا است. به طوری که در دراز مدت از کیفیت ریل بلوم کاسته نخواهد شد. سازنده های کابینت مدرن برای افزایش کیفیت کابینت های خود از ریل بلوم اشتفاده می کنند. از دیگر ویژگی های ریل های بلوم کار کردن آسان با این ابزار الات است.

 

ریل بلوم

 
ریل های بلوم برای هر نوع درب و کشویی قابل استفاده است و از دیگر مزایای آن می توان به بی صدا بودن، نصب آسان، شکل و قالب زیبا، سهولت در حرکت اشاره کرد. این محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخودار هستند و برنده چندین جایزه در سطح کیفیت محصول شده اند.
هر ریل کابینت آشپزخانه با برند های مختلف دارای ویژگی های گوناگونی می باشند. ویژگی های اصلی ریل بلوم شامل موارد زیر میباشد:

  • طول ریل از 250 تا 800 میلی متر می باشد.
  • قابلیت تحمل وزن 25 کیلو گرم در ریلی که کاملا بیرون نمی آید و قابلیت تحمل وزن تا 30 کیلوگرم در ریلی که کاملا بیرون می آید/
  • رنگ های ریل بلوم قهوه ای و  کرم  می باشد.
  • قابلیت تحمل وزن 40 تا 60 کیلوگرم برای ریل های مخفی وجود دارد.
  • ریل بلوم مناسب برای کشوهای عمیق، وسیع و بلند می باشد.


ریل بلوم

طراحی ریل کشو بلوم:

طراحی باریک و براق، تهیه شده با موادی بسیار کیفیت از خصوصیات طراحی ریل بلوم است. ریل بلوم صاف و براق بوده و در عین مقاومت بالا بسیار باریک هستند و پهنای آن ها به حدود 12.8 میلی متر می رسد. همه ی اجزا کاملا با هم هماهنگ شده است و هارمونی زیبایی دارد. نوع خاصی از ریل بلوم از استیل  ضد لکه (اثر انگشت) و استیل با پوشش مات، مشکی مات ، یا خاکستری مات و یا سفید مات می باشد.

 

نصب ریل بلوم:

از ویژگی های منحصر به فرد ریل های بلوم نصب آسان و راحت آن است. بطوری که افراد غیر حرفه ای نیز می توانند ریل بلوم را مونتاژ و نصب نمایند. نصب سریع ریل های بلوم سرعت کار سازندگان را نیز بالا برده و راندمان کاری را افزایش می دهد. 
یراق آلات کابینت همچون ریل کشو کابینت به اندازه جنس ام دی اف در تهیه وسایل اهمیت دارند. اگر محصول خود را از بی پرت سفارش دهید، می‌توانید ریل آن را نیز لازم خودتان انتخاب نمایید. 


 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)