روانشناسی- چرا کابینت خاکستری محبوب شده است؟


دلیل محبوبیت کابینت خاکستری

رنگ خاکستری برایکابینت آشپزخانه خیلی محبوب و پرطرفدار هستند. خاکستری رنگ بی طرف است که با بکاربردن آن در آشپزخانه آرامشی بدور از گرمای هیجان انگیز به وجود خواهد آمد. البته بسته به نوع و تناژی که در کابینت خاکستری به کار می برید شما می توانید به یکی از این دو جهان نزدیک شوید.
این یک رنگ مناسب است که می توانید برای طراحی آشپزخانه ی خود از آن استفاده کنید. شما با انتخاب این رنگ به راحتی می توانید کنتراست با سایه های مختلف ایجاد کنید. 
رنگ خاکستری از  ترکیب سفید و سیاه ایجاد می شود. این رنگ هیچ گاه از مد نخواهد افتاد. تغیر دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از تغییر تعداد جزئی از وسایل برای شما امکان پذیر خواهد بود و این تغییرات جزئی تمام دکوراسیون را از این رو به آن رو خواهد کرد.  کابینت  خاکستری رنگ به کابینت خنثی معروف است. رنگ خنثی به رنگی گفته می شود که با هر رنگی ست و هماهنگ می شود. از دیگر مزایای بکاربردن این رنگ در ترکیب رنگ کابینت آشپزخانه این است که باعث می شود رنگ های دیگر بیشتر به چشم آمده و جلوه ی بیشتری داشته باشند. برای نمونه شما می توانید با چند وسایل و ظروف تزئینی در آشپزخانه  جلوه‌ای جذاب و کاملا متفاوت ایجاد کنید. از دیگر مزایای خنثی بودن رنگ خاکستری این است که برخلاف رنگ‌های دیگر از مد نمی‌افتد و شما می‌توانید به جای تغییر تمام وسایل و رنگ‌های مبلمانتان با اضافه کردن جزئیاتی رنگی به خانه تم دکوراسیون خود را متحول کنید.


معایب کابینت خاکستری:

 

یک دلیل معمول برای اینکه افراد از کابینت خاکستری برای آشپزخانه استفاده نمی کنند، ارتباط رنگ با خراشیدگی و خستگی است. با این حال، به هر طرح و رنگ دیگری نیز می توان این ویژگی را نسبت داد.همه چیز بستگی به نحوه ترکیب و مطابقت دارد. اگر شما از مهارت های ترکیب و بازی با رنگ ها سر رشته ای ندارید با طراح داخلی صحبت کنید. در این بخش مدل هایی از کابینت خاکستری آورده شده است.

روانشناسی کابینت خاکستری:


در نگاه اول، خاکستری به نظر می رسد یک رنگ عجیب و غریب برای انتخاب آشپزخانه باشد. زیرا کابینت آشپزخانه باید بیشتر با رنگهای گرم و روشن ترکیب شده باشد. پس چرا بیشتر افراد از رنگ خاکستری برای دکور آشپزخانه ی خود استفاده می کنند. این موضوع بیشتر مربوط به روانشناسی رنگ خاکستری است. 
یک احساس انتظار در این میان برای ببینده شکل می گیرد.با داشتن کابینت های خاکستری ببینده نمی تواند پیش بینی کنند که رنگ دیگر اجزای آشپزخانه چیست؟ به طریقی، خاکستری به دیگر عناصر دکور آشپزخانه اجازه می دهد تا خود را بیشتر به نمایش بگذارند . از این رو کابینت  خاکستری باعث می شود که آشپزخانه هیجان انگیز تر شود. خاکستری یک احساس بی نظیر از ترکیب سبک کلاسیک و لوکس دارد.
رنگ کابینت خاکستری باعث ایجاد آرامش عمیق در شما خواهد شد. با ایجاد کنتراست با رنگ های گرم می توان هیجان را چاشنی این احساسا عمیق نمود.
از دیگر ویژگی هایی که رنگ خاکستری ایجاد می کند شامل احساس های خنک، عاقل، آگاه، آرام، صلح آمیز و تمیزی میباشد.
کابینت  خاکستری آشپزخانه، در عین ایجاد آرامش محض، هیجان نیز با خود بهمراه دارند. دیگر چه چیزی از رنگ کابینت آشپزخانه می خوهید؟

انتخاب تناژ کابینت ام دی اف خاکستری مرحله ای حساس است. اطمینان حاصل کنید که تناژهای مختلف را در شرایط روشنایی متفاوت تست کرده اید. یک تن از رنگ خاکستری میتواند در یک نوع نورپردازی خاکستر روشن و در نورپردازی دیگری خاکستری تیره جلوه نماید. 
در ادامه جدیدترین مدل کابینت خاکستری آورده شده است. امیدواریم این تصاویر راهنمای  شما در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه  باشد.  

کابینت خاکستری ام دی اف

کابینت خاکستری ام دی اف

کابینت خاکستری هایگلاس

کابینت خاکستری هایگلاس

کابینت خاکستری هایگلاس

کابینت ام دی اف خاکستری

کابینت ام دی اف خاکستری

کابینت هایگلاس خاکستری


 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)