راهنمای چیدمان کابینت آشپزخانه

چیدمان کابینت آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه شما دارد از آنجا که در اکثر خانه های ایرانی از کابینت های مدرن و زیبا در آشپزخانه استفاده می شود و نیز چیدمان کابینت در زیبایی و لوکس به نظر رسیدن خانه شما بسیار اهمیت دارد تصمیم گرفتیم در این مطلب شما را با جدیدترین و مدرن ترین کابینت های آشپزخانه های ایرانی در آشنا سازیم تا بتوانید از تمام پتانسیل کابینت در خانه خود استفاده نمایید در ادامه همراه ما باشید.


نحوه چیدمان کابینت مدرن آشپزخانه :

نحوه چیدمان کابینت باید بر اساس ابعاد آشپزخانه  و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و نیز روحیات اعضای خانواده صورت گیرد در گام اول باید انتظارات از کابینت آشپزخانه  خود را بدانید که آیا شما قصد دارید فقط از زیبایی کابینت ها استفاده کنید؟ کدام وسایل را می خواهید در کابینت ها جا دهید؟ آیا آشپزخانه ی شما کوچک و مملو از وسایل است و نیاز به کابینت های بیشتری دارید؟ یا چند کابینت ساده برای شما کفایت می کند؟ کابینت های مدرن امروزی اکثرا طرح ساده ای دارند و طراحان مبنای خود را بر سازماندهی و چیدمان داخل کابینت گذاشته اند تا صاحبان منزل از کابینت های خود بیشترین استفاده را ببرند. انتخاب رنگ مناسب برای کاببینت مدرن آشپزخانه از ضروریات می باشد زیرا انتخاب رنگ فضا را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. مثلا برای کابینت مدرن آشپزخانه ی کوچ بهتر رووشن و براق باشد تا فضا بزرگتر نشان داده شود. در ادامه با بررسی چند نحوه چیدمان کابینت آشپزخانه با گام های بعد بیشتر آشنا خواهیم شد :
امروزه وقتی حرف از کابینت های مدرن آشپزخانه به میان آورده می شود، اولین رنگی که در ذهن مخاطب نقش می بندد رنگ مشکی است. کابینت های مدرن مشکی هایگلاس در ایران بسیار مورد پسند می باشد. اما باید توجه داشته باشید اگر فضای کمی دارید انتخاب این رنگ باعث می شود فضا کوچکتر جلوه کند. و نکته ی دوم درباره ی کابینت های مدرن مشکی این است که لکه های سفید خیلی زود روی آن نمایان می شود. بنابراین نیاز به نظافت بیشتری نسبت به کابینت های دیگر دارند.

اگر به دنبال کابینت ام دی اف مدرن برای آشپزخانه ی کوچک خود هستید تعدادی از آن را بدون دیواره انتخاب کنید و فضای کمتری را اشغال نمایید. استفاده از رنگ سفید برای کابینت مدرن در آشپزخانه ای ایرانی رواج زیادی دارد اما اگر چشم شما به رنگ سفید خالص حساس است کابینت کرمی رنگ انتخاب بهتری خواهد بود.

 کابینت آشپزخانه


نیازی نیست تمامی درب های کابینت را از ام دی اف یا هایگلاس انتخاب کنید. انتخاب کابینت مدرن با درب های شیشه ای برای تعدادی از کابینت ها آشپزخانه را از یکنواختی خارج می کند.

 

 

کابینت آشپزخانه


کابینت ام دی اف طرح چوب

کابینت آشپزخانه


تفاوت در میان مدل های کابینت آشپزخانه شما نباید بسیار چشم گیر باشد، در صورتی که از کابینت های متفاوت استفاده می کنید به هارمونی محیط توجه نمایید.

 

 کابینت آشپزخانه


کابینت مدرن آشپزخانه کرم رنگ:

از فاصله زیاد در میان کابینت ها بپرهیزید اگر دارای آشپزخانه ی  بزرگی هستید و نمی توانید با کابینت خود فضای آن را پر کنید می توانید از میز نهار خوری برای پر کردن قسمتی از فضای آشپزخانه ی خود استفاده کنید. این میز می تواند کاربردی نیز باشد.

 

کابینت آشپزخانه


هیچگاه کابینت را جسمی جدا از فضای داخلی خانه خود در نظر نگیرید، ایجاد هارمونی مناسب بین مبلمان و فضای اطراف بسیار مهم است.

در ادامه چند تصویر زیبای دیگر از مدرن ترین کابینت های آشپزخانه ایرانی در جنس های هایگلاس و ام دی اف  را با هم مشاهده می نماییم.

 

کابینت مدرن آشپزخانه
کابینت مدرن جدید و شیک مشکی

کابینت آشپزخانه
کابینت مدرن رنگ سفید

کابینت آشپزخانه
کابینت مدرن مشکی سفید جدید 2018

کابینت آشپزخانه

ترکیب رنگ کابینت مدرن سفید 2018

کابینت آشپزخانه

  
کابینت مدرن قرمز مشکی

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)