راهنمای خرید جک پمپی

راهنمای خرید جک های درب کابینت

از جمله یراق آلات پر فروش کابینت جک های پمپی می باشند. جک های پمپی جز یراق الات کاربردی کابینت هستند که علاوه بر زیبایی که به آشپزخانه ی شما می دهند به باز و بسته شدن درب های کابینت نیز کمک بسزایی می کنند. البته نحوه ی عملکرد این جک کابینت بستگی به انتخاب و خرید شما نیز خواهد داشت.
نحوه ی کار اکثر جک های پمپی به این صورت است که با یک فشار ساده کاملا باز و دوباره بسته می شود بطوری که شما پس از باز کردن درب کابینت دیگر نیازی به نگه داشتن آن نخواهید داشت و به همه جای کابینت به راحتی دسترسی خواهید داشت. این یراق الات با سازماندهی بازو بسته شدن درب های آشپزخانه سهولت انجام کار در آشپزخانه را ارائه می دهند. بهترین جک کابینت ام دی اف برای شما قطعا بستگی به اندازه و وزن کابینت شما خواهد داشت.

جک پمپی

بهترین جک کابینت:

جک های کابینت بخش مهمی از کابینت ها می باشند. انواع جک کابینت پمپی در بازار موجود می باشد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و قطعا تمامی آن ها برای شما مناسب نخواهند بود. البته این موضوع فقط به جک ختم نمی شود. تمامی یراق آلاتی همچون لولاها، دستگیره، ریل آرام بند و همچنین یراق آلات کابینت کشو، یراق آلات درب کابینت باید بدرستی انتخاب شوند.

جک پمپی
 

برای انتخاب و خرید جک پمپی نکات زیر را رعایت کنید

  • برای "درب کابینت سبک" نباید از جک کابینت با تحمل نیوتن بالا استفاده کرد چون هنگام بستن درب فشار به لولای درب وارد میشود و هنگام باز کردن درب نیز باعث پرت شدن آن میشود. 
  •  جک های پمپی با قدرت های ۸۰ – ۱۰۰ – ۱۲۰  نیوتن در بازار هستند. 
  • هر چه عرض درب کابینت بیشتر باشد نیاز است که از جک های قدرتمندتری استفاده شود.
  • در بعضی مواقع نسبت به اندازه درب ( کوچک – بزرگ) از یک جک و یا دو جک به طور همزمان استفاده می گردد.
  • این محصولات علاوه بر اینکه باید بتوانند در زمان طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ کنند، سادگی و نوآوری را هم در خود داشته باشند.
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)