جاکفشی لاکچری 2020 مدل هایی برای اتاق و ورودی

جدیدترین مدل های جاکفشی لاکچری 2020 

 

 

جاکفشی یکی از لوازم ضروری است که در فضای ورودی یا اتاق مورد توجه زیادی قرار می گیرد. این نوع جاکفشی ها انواع مختلفی دارند که مدل های مدرن جاکفشی جدید و به روز هستند..

برای داشتن یک مدل به روز و لاکچری برای فضای ورودی منزل خود می توانید از انتخاب یک جاکفشی زیبا و شیک استفاده کنید. جاکفشی به فضای ورودی منزل و اتاق شما نمای خاصی می دهد که باید در انتخاب آن حساسیت به خرج دهید. انتخاب مدل جاکفشی لاکچری 2020 و مدرن دکوراسیون فضای ورودی یا اتاق شما را به روزتر جلوه می دهد و فضایی مدرن و کاملا شیک را برای شما فراهم می نماید. در ادامه انواع مدل های جدید این نوع جاکفشی را مشاهده می کنید.

 

جاکفشی لاکچری

 

جاکفشی لاکچری

انواع مدل جاکفشی لاکچری 2019:

در انتخاب مدل جاکفشی، به تناسب و هماهنگی آن با فضای ورودی و اتاق و لوازم آن توجه کنید این مطابقت دیزاین شما را منحصربه فر خواهد کرد و شکل زیباتری به فضا می دهد. در این مطلب با طراحی های مدرن، لاکچری و متفاوت مدل جاکفشی لاکچری آشنا می شوید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا عکس های دیدنی  این مدل جاکفشی را مشاهده کنید. 

جاکفشی لاکچری

 


جاکفشی جزء ملزومات هر خانه ای است  زیرا نقش یه سزایی در ساماندهی به کفش ها و حتی کیف و لباس های شما خواهد داشت. از این رو  طراحی های متنوع جاکفشی در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته است.

جاکفشی لاکچری

بعضی افراد به دنبال طراحی های مدرن و امروزی مثل مدل جاکفشی جالباسی ام دی اف و بعضی دیگر نیز به دنبال طراحی های ساده مانند  جاکفشی نیمکتی و مدل صندلی می باشند. برای انتخاب جاکفشی لاکچری اتاق  بهتر است به رنگ بندی و سبک دکوراسیون اتاق خود توجه کنید تا ناهماهنگی ایجاد نگردد. محل قرار گرفتن جاکفشی در اتاق  هم مهم است و باید طبق فضایی که اشغال می شود، مدل جاکفشی را انتخاب نمود.

جاکفشی لاکچری

پر طرفدارترین جنس مدل جاکفشی لاکچری عمدتا ام دی اف است. ام دی اف در طرح ها و رنگ های مختلفی قابل سفارش بوده و می توانید با توجه به وسایل دکوراسیون اتاق خود مدل جاکفشی و رنگ جاکفشی  مورد نظرتان را انتخاب کنید.

جاکفشی لاکچری

مدل جاکفشی دیواری به دلیل آنکه فضای کمی را اشغال میکنند بسیار پرطرفدار هستند. جاکفشی دیواری که روی دیوار یا داخل دیوار نصب می شود، بسیار کاربردی هستند و برای فضاهای کوچک با متراژ کم نیز بسیار مناسب می باشد اما قابلیت جا به جایی را ندارند.

جاکفشی لاکچری

در ادامه انواع مدل جاکفشی لاکچری 2019  که طرح های زیبا و متفاوتی دارند را مشاهده می کنید.

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری

 

 

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری


امیدواریم که طراحی های شیک و کاربردی مدل جاکفشی مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشند و توانسته باشیم شما را در انتخاب جاکفشی برای اتاق یا ورودی منزل کمک کرده باشیم.

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)