ایده هایی برای طراحی کابینت آشپزخانه های خیلی کوچک 

نمونه های کابینت آشپزخانه های خیلی کوچک

 

شرایط مختلفی همچون وضعیت اقتصادی یا زندگی در کلان شهرها ما را مجبور به زندگی در منازل کوچک می کند.از این رو طراحان خلاق آشپزخانه با طراحی کابینت آشپزخانه های خیلی کوچک این امکان را برای افراد فراهم کرده اند که در کوچکترین فضاها نیز بتوانند کابینت هایی زیبا، جادار و خلاقانه داشته باشند. آن ها نگرانی بسیاری از خانواده ها را در نداشتن فضای کافی برای انجام امور پخت و پز کم کرده اند. وقت آن رسیده که به معجزه طراحی کابینت برای آشپرخانه های خیلی کوچک در یک آپارتمان نقلی ایمان داشته باشید.بی پرت می خواهد شما را با ایده هایی  برای طراحی کابینت آشپزخانه های خیلی کوچک آشنا سازد.

 

کابینت آشپزخانه ی کوچک
 

اگر آشپزخانه ی شما  فضای کافی برای نگهداری وسایل تان را ندارد و طراحی کابینت و کشو مجزا با اپن آشپزخانه ی جدا امکان پذیر نیست بهتر است به میکس و یکی کردن این کابینت ها بپردازید. ساخت این کابینت ها اگر با طراحی درست و نگاهی دقیق انجام گیرد دیگر نیازی نیست که نگران بی نظمی در آشپزخانه ی خود باشید. در عکس های زیر شما نمونه خوبی از این کابنیت ها را خواهید دید.

کابینت آشپزخانه ی کوچک


 
کابینت های  که در زیر سینک جای گرفته می تواند فضایی برای نگهداری وسایل آشپزی شما باشد. نمونه های کابینت آشپزخانه و ترفند های دکوراسیون برای کابینت های آشپزخانه ی خیلی کوچک در بی پرت آورده شده است.

در سبک دیگری می توان به جای استفاده از اپن و دیوار اضافی از یک اپن جزیره ای استفاده کنید.  جزیره کوچک آشپزخانه شما می تواند فضای خانه شما بزرگتر نشان دهد و در عین حال مکانی برای قرار گیری سینک، میز آشپرخانه، گاز و ... باشد. این موضوع کاملا سلیقه ای است.


    کابینت اشپزخانه ی کوچک

کابینت اشپزخانه ی کوچک

 

اگر می خواهید با وجود کوچک بودن خانه تان فضای آن دلباز و بزرگ طراحی کنید ، طراحی کابینت های بدون اپن  بهترین راه حل است. طراحی کابینت ام دی اف بدون اپن  برای آشپزخانه های کوچک به این معناست که تا حد امکان از گذاشتن کابینت اضافی و جاگیر پرهیز کنید.

 

کابینت اشپزخانه ی کوچک

کابینت اشپزخانه ی خیلی کوچک

کابینت اشپزخانه ی کوچک

کابینت اشپزخانه ی کوچک

کابینت اشپزخانه ی کوچک

   
استفاده از فرو رفتگی ها و کنج ها آشپرخانه ی کوچک:

فضاهای فرو رفته و یا کنج ها در آشپزخانه فضای پرت و بی فایده نخواهند بود اگر برایشان فکری اساسی داشته باشید. در انتخاب سایز و ابعاد کابیت ها دقت کنید و آنها طوری طراحی کنید که در فرو رفتگی های آشپزخانه ی  شما به خوبی قرار بگیرند. 

 

کابینت اشپزخانه ی کوچک


هر چه قدر هم فضای آشپزخانه ی منزل شما کوچک باشد باز هم امکان این وجود دارد که بتوانید آن را به زیبایی طراحی کنید و ظاهری زیبا به آن ببخشید.پر نور تر کردن فضای آشپرخانه را فراموش نکنید. 

 

کابینت اشپزخانه ی کوچک


 

از استفاده از میز و صندلی های بزرگ که فقط فضا را اشغال می کنند بپرهیزید و میز و نمیکت های کوچک را جایگزین کنید.آهر چه عناصر در آشپزخانه ی شما بزرگتز باشند فضا کوچکتر به نظر خواهد رسید. میزهای تاشو انتخاب مناسبتری برای شما خواهند بود.

طراحی کابینت آشپرخانه های خیلی کوچک:

این کابینت برای  زوج جوان نیز بسیار مناسب خواهد بود. این کابینت ها به گونه ای طراحی شده اند که امکان انجام تمام امور اشپزخانه در یک فضای بسیار کوچک محیا باشد. آشپزخانه های کوچک و دارای مساحت کم را می توان با دکوراسیونی خلاق به بهترین نحو طراحی نمود. که  تمام لوازم ضروری و فضاهای مورد نیاز را در اختیار داشت.
نبود فضای ذخیره سازی کافی، عدم وجود نور کافی و کمبود جا برای انجام امور اشپزی از مهمترین مشکلات آشپزخانه های خیلی کوچک است. اما با طراحی حرفه ای می توان این مشکلات را فرصت مناسب برای ایجاد طرح های خلاقانه و یگانه در دکوراسیون آشپزخانه برشمرد.  
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)