اهمیت کنترل کیفیت در محصولات بی پرت

کنترل کیفیت یکی از مهم ترین بخش هایی است که باید در یک مجموعه تولیدی وجود داشته باشد. با وجود این بخش، مشتریان با خیال آسوده می توانند از محصولات تولیدی استفاده کنند.

وجود بخش کنترل کیفیت در روند کار تولید نشانه حرفه ای بودن یک تولیدی است. تمام محصولاتی که شما در سامانه بی پرت سفارش می دهید، در تمام مراحل توسط متخصصان ، کنترل کیفیت می شوند. به همین دلیل، در واقع چشمان ناظری بر کار تولید محصولات وجود دارد که اطمینان شما را از کیفیت محصول تولیدی جلب خواهد کرد.

 

کنترل کیفیت چیست؟
کنترل کیفیت را اطمینان از تهیه و تولید محصول و خدمات طبق استانداردهای تعیین شده تعریف می کنند. یعنی وقتی یک محصول ساخته می شود آن را بررسی می کنند تا با مشخصات فنی مورد نظر مطابقت داشته باشد. این تطابق تعیین کننده کنترل کیفیت کالای تولیدی است. این کار می تواند در فرآیند تولید محصول اتفاق بیافتد. 
البته نمی توان منکر تأثیر روش ها و تجهیزات تولید در کنترل کیفیت شد. از دیگر عوامل تأثیر گذار می توان امکانات مالی، حضور متخصصان و سطح فناوری به کار رفته در مراحل تولید را نام برد.
خوشبختانه کارگاه بی پرت تمام این مشخصات را در خود جای داده است و از همه مهم تر با به کار گرفتن متخصصان حوزه دکوراسیون توانسته محصولاتی استاندارد با حداکثر کیفیت تولید کند.

 

مزایای کنترل کیفیت
•    مهم ترین مزیت با کیفیت بودن کالای تولیدی ، جلب رضایت و اعتماد و اطمینان مصرف کننده است.
•    با کنترل کیفی محصول، از منابع به طور بهینه استفاده می شود.
•    وقتی یک محصول با کیفیت تولید می شود، به این ترتیب مشتری می داند باید بهای کیفیت را پرداخت کند.

 

کنترل کیفیت در بی پرت
بخش کنترل کیفیت در مجموعه بی پرت را متخصصانی تشکیل می دهند که در واقع می توان گفت ماهیت کار مشابهی دارند. آنها برای حل مشکلات به وجود آمده در زمان کار و بهبود فرآیند تولید و همچنین در راستای اهداف وفعالیت‌های مجموعه در تلاش هستند.
محصولاتی که شما در سامانه بی پرت سفارش می دهید از استانداردهای ایزو 9001 و ایزو 14000 برخوردارند. که کسب این استانداردها نتیجه نظارت بر تولید توسط بخش کنترل کیفیت است.

مطالب بیشتر

نحوه ی نصب دستگیره ی کابینت
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۶۹۹۶ بازدید
تولید آنلاین با بی پرت
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۳۲۱۸ بازدید
کابینت هایگلاس طوسی و کرم
۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۲۳۱۹ بازدید
اندازه ریل کشو کابینت-راهنمای خرید
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ۳۰۲۱۳ بازدید
ام دی اف مات در انواع رنگ ها
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۸۲۲۸ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)