انواع قفل تیتان، قفل کمد و کابینت

معرفی انواع قفل تیتان

قفل وسیله‌ای برای بسته نگه داشتن در است به‌ طوری‌که فقط با کلیدش بتوان آن را باز کرد. قفل های کابینت و قفل کمد بیشتر قفل استوانه‌ای هستند. قسمت بیرون زده از قفل یک زبانهٔ فنرسوار و گوه‌ای شکل است. هنگامی که در را می‌بندید این زبانه با صدای مختصری در قاب خود جای می‌گیرد.
قفل تیتان از جمله قفل های پر کاربرد در صنعت کابینت سازی و کمد سازی است. اگر بدنبال قفل کمد برای کودکان یا قفل کمد کودک هستید پیشنهاد ما به شما خرید قفل تیتان است.

قفل تیتان

  تیتان: پرفروش ترین قفل بازار یراق آلات

در بازار یراق آلات کابینت و کشو، قفل ها جزو پر فروش ترین یراق آلات هستند. سازنده های یراق آلات با تولید قفل های گوناگون سعی در ربودن گوی سبقت از دیگری  دارند. به همین جهت ویژگی های قفل ها نیز با یکدیگر تا حدودی متفاوت است. برای ساخت قفل از آهن آلات گوناگونی استفاده می شود و می توان گفت که مطمئن ترین آن قفل تیتان می باشد.
قفل کابینت، قفل کمد، قفل کشو، قفل کابینت حمام، قفل میز ال سی دی و ... همگی از کاربردهای قفل تیتان بشمار می روند.

 خرید قفل تیتان

شرکت فضا گویا با بهره گیری از دانش روز و استفاده از متخصصان در تمامی مراحل واردات،  تولید ، فروش و خدمات پس از فروش ، نیازمندی های کشور عزیزمان را به خوبی می داند و بدان آگاه است.
این شرکت کیفیت مناسب را با استفاده از بکارگیری مرغوب ترین متریال در تمامی مراحل ساخت کابینت، کشو و میز تلویزیون برای شما عزیزان فراهم می آورد.
تیم حرفه ای فضا گویا در زمینه ی واردات کالا بهترین بوده و با استفاده از نمایندگی های رسمی  مناسبترین قیمت ها را برای شما تهیه می کند.
کمدها و کشو های کودکان، صد در صد کاربردی، متناسب با خواسته و سلیقه ی شما در این شرکت در کوتاهترین زمان ساخته خواهد شد. این کمدها با یراق آلات کابینت درجه یک به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

مطالب بیشتر

انواع قفل تیتان، قفل کمد و کابینت
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۴۵۸۲ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)