انواع دستگیره کابینت

معرفی انواع دستگیره کابینت

 

تعویض دستگیرهکابینت ام دی اف و دستگیره کابینت هایگلاس و دیگر کابینت های آشپزخانه  راه آسان برای به روز رسانی ظاهر آشپزخانه یا حمام هستند. انواع دستگیره ی کابینت در طیف گسترده ای از سبک ها و رنگ ها می باشند بنابراین گزینه های عالی برای تکمیل هر خانه بشمار می روند. آنها به عنوان لوازم جانبی کابینت می باشند.  گزینه های زیادی برای انتخاب دستگیره ی کابینت وجود دارد، بنابراین در اینجا به معرفی برخی از اصول اولیه در مورد دستگیره های مختلف و انواع و ویژگی های آن می پردازیم.

 

دستگیره کابینت


 
در حالی که دستگیره های کابینت از نظر شکل و تعدادی از گیره ها با یکدیگر متفاوت هستند، بعضی از آن ها یک ظاهر شیک تر و مدرن تر را ارائه می دهد، در حالی که ممکن است بعضی دیگر جز دستگیره کلاسیک کابینت باشند .
دو نوع دستگیره اصلی برای کابینت ها وجود دارد: توپر و توخالی
 دستگیره های توپر کابینت قطعات محکم از جنس  فلز هستند که بیشتر قابل توجه می باشند. این دستگیره ها گرانتر بوده زیرا به مواد بیشتر نیاز دارند. دستگیره های توخالی سبک تر هستند، اما این نشانگر کیفیت آنها نیست. از لحاظ شکل، اکثر دستگیره های گرد، بیضی یا طرح دار هستند. 
نوع دیگر دستگیره ها دارای طول بیشتری بوده و به شکل های زیر می باشند.

 دستگیره کابینت


دستگیره ی کشویی یکی از اساسی ترین شکل دستگیره ی کابینت است این دستگیره شامل دسته ای است که ا ز هر دو طرف به کابینت متصل می شود. این نوع دستگیره اغلب به صورت افقی در کابینت های کشویی نصب و به طورعمودی در کابینت های دیگر وصل میشود.

 
دستگیره ی مدرن کابینت آشپزخانه:

این دستگیره ها دارای نوار کشش باریک و متحرک است. این نوار شبه براق و اغلب در طرح های مدرن استفاده می شود.
 

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت

 

 
دستگیره درب کابینت مشکی

دستگیره کابینت
 
دستگیره ی درب کابینت طلایی

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت

دستگیره کابینت


 
دستگیره ی درب کابینت خاکستری
 
 دستگیره کابینت


 
دستگیره ی درب کابینت قهوه ای

 
دستگیره های درب کابینت از جنس های مختلفی ساخته شده اند. دستگیره های مسی به رنگ قهوه ای نزدیک می باشند. 
بسیاری از دستگیره های کابینت نیز در سبک های سرامیکی، چوبی و شیشه ای ساخته شده اند، بنابراین قبل از انتخاب دستگیره ی درب کابینست مطمئن شوید که تمام گزینه ها را بررسی کرده اید.
صفحه ی پشتی
صفحه ی پشتی دستگیره کابینت یک عنصر تزئینی است که می تواند در پشت دستگیره نصب شود و دارای مزایای بیشتری هستند.


بی پرت به دلیل این که سالها است در زمینه ساخت کابینت  فعالیت می‌کند و می‌داند که دستگیره چه نقش مهمی در ساخت وسایل دارند، بهترین نوع و برند را ارائه می کند.   
 
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)