اندازه ریل کشو کابینت-راهنمای خرید

تعیین اندازه ی ریل کشو کابینت

مهمترین نکته که باید هنگام خرید ریل کشو مورد توجه قرار گیرد اندازه ی ریل کشو کابینت است. ریل های کشو از لحاظ طول، عمق و ارتفاع دسته بندی می شوند.

 

اندازه ریل کشو

 
عمق ریل کشو مهمترین نکته است که باید هنگام خرید ریل به آن توجه نمایید. منظور از عمق ریل کشو ضخامت  آن است. ریل های کشویی که بیش از حد ضخیم یا نازک است، باعث می شود که ریل کشوی شما بخوبی کار نکند.

 

 

ریل کشو

 

 

بهتر است برای خرید ریل کابینت آشپزخانه خود، کشو را اندازه گیری کنید. اگر کشو شما 15 اینچ طول دارد ، و شیاراطراف کشو شما 16اینچ است، فضایی که شما برای نصب ریل کشو نیاز دارید 1 اینچ است. به یاد داشته باشید همیشه بهترین خرید ریل کشو باید کمی نازکتر باشد.
 طول ریل کشو نیز حیاتی است. ریل کشویی که بیش از حد طولانی یا کوتاه است، نه تنها سبب می شود که کشو شما به طور صحیح باز و بسته نشود، بلکه بر ریل کشو شما تأثیر بیشتری خواهد گذاشت.
اگر در حال برنامه ریزی برای خرید و نصب ریل کشو هستید اطمینان حاصل کنید که ریل کشویی را با ارتفاع مناسب انتخاب می کنید.
عرض کشو خود را قبل از خرید ریل کشو به شکل زیراندازه گیری کنید.

 

ریل کشو کابینت سفید

 

 

ریل کشو کابینت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
پیشنهاد ما به شما خرید ریل های کشویی با ویژگی های حرکتی زیر است: 
ریل کشو آرام بند- آسان بند: هر دو این اصطلاحات به همان ویژگی اشاره دارند. اسلایدهای کشویی آسان یا آرام سبب می شود که کشو شما بخوبی بسته شود و هیچگونه لغزشی نداشته باشد.
ریل کشو مخفی:  یکی از ویژگی های زیبایی شناختی بیشتر، ریل های کشو مخفی هستند. ریل فشاری با یک فشار باز و با فشار بعدی بسته می شوند. 


بی پرت به دلیل این که سالها است در زمینه فروش ریل کشو فعالیت می‌کند و می‌داند که یراق آلات کابینت همچون ریل کشو کابینت چه نقش مهمی در ساخت وسایل دارند، بهترین نوع و برند را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و در ساخت لوازم اداری و دکوراسیون نیز از یراق با کیفیت استفاده میکند.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)