انتخاب ورق MDF مناسب برای کابینت

کابینت سازی آن قدر در بازار دکوراسیون رونق دارد که افرادی تنها به این حرفه مشغول هستند و سراغ ساخت دیگر محصولات و مصنوعات چوبی نمی‌روند. کابینت سازان برای ساخت کابینت از اجناس و مواد اولیه مختلفی استفاده می‌کنند. اگر از افراد شاغل در این حرفه باشید با روند تولید کابینت آشنا هستید و اگر همیشه به دنبال این بوده‌اید که کار خود را راحت‌تر کنید، راه حل شما بی پرت است. شما می‌توانید از طریق بی پرت سفارش کابینت بدهید. کابینت‌ ها در بی پرت به صورت آماده نیز قابل سفارش هستند. تنوع و کیفیت در ساخت کابینت در بی پرت با پشتیبانی سال‌ها تجربه شرکت فضاگویا ممکن شده است.

شما در بی پرت می توانید انواع کابینت هایگلاس ، کابینت ملامینه و کابینت پی وی سی را سفارش دهید. هر کدام از این کابینت ها دارای ویژگی ها و خواص مخصوص به خود هستند.
 

مشخصات انواع کابینت

 

کابینت‌‌ هایگلاس

برجسته‌ ترین ویژگی هایگلاس براق بودن و درخشش آن است. کابینت هایگلاس این مزیت را دارد که به سادگی قابل تمیز کردن است. هایگلاس نسبت به روکشهای دیگر ام دی اف ، روکشی محکم تر و ضخیم تر است. شما می‌‌توانید انواع کابینت را با روکش هایگلاس از بی پرت بخواهید.
 
 

کابینت ملامینه

کابینتی است از جنس ام دی اف که  با روکش ملامینه پوشانده شده است . روکش ملامینه ضد خش است و به دلیل قیمت پایینش یکی از بهترین انواع مواد اولیه برای ساخت کابینت است. انواع کابینت ملامینه نیز در سایت بی پرت قابل سفارش هستند.
 

کابینت پی وی سی

کابینت های ساخته شده از پی وی سی در برابر رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار هستند. این کابینت ضد حشره است و وزن کمتری نسبت به کابینت های دیگر دارد.
نگهداری آن آسان و وزن آن کم است و با هزینه پایینی قابل تهیه است. از این کابینت به دلیل ویژگی هایی که دارد در حمام و سرویس های بهداشتی و همچنین زیر سینک ظرف شویی استفاده می شود. کابینت pvc نیز در سایت بی پرت قابل سفارش است.
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)